Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Hodzsa61

Új tag
Üdvözletem!

A "Napi küldetésnél" és a "Nyári eseménynél" is megakadtam a küldetés teljesítésénél, mert az esemény egyik része "tárgyalás", és amikor elkezdem hiába van kiírva, hogy "hátra lévő körök száma 3" mégis azonnal gyémántokat kér fizetségnek, mintha plusz kört kellene vennem. Ez a játék hibája lehet, vagy én vagyok butuska?
 

Tomoceus

Új tag
Sziasztok!

Két kérdésem lenne.
1. Hogyan tudok csoportos üzenetet küldeni az összes barátomnak, anélkül, hogy felsorolnám a nevüket? Elvileg van egy ilyen gomb, de nem találom.
2. Olvasok néha olyat, hogy például "eladnám a Notre Dame szettemet". Ez hogyan lehetséges? Nekem is összegyűlt pár szett, amit soha nem fogok kirakni, például Bárka. Szívesen megszabadulnék ezektől.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
1. Csak mobilos verzióban tudsz ilyet.
2. A Notre Dame felépítéséhez szükséges termékekről van szó, nem a rajzokról.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A raktáradban lévő tárgyakat be tudod cserélni a kereskedőnél, és ha nem valami bóvli, akkor drágakövet is kapsz érte.
 

Cornus

Új tag
Ezt tudom!!!
Kérdésem a következő volt!
" Miért nem lehet drágakövet vásárolni, hiszen minden eladó?"
 

Piratka

Új tag
Üdv! Kérdezem, hogyan lehet marsi ércet bányászni, illetve hol találom meg a marsi térképet! Már megvan a Mars-kolóniám, de érc még sehol!
 

Vanek ur

Aktív tag
Üdv! Kérdezem, hogyan lehet marsi ércet bányászni, illetve hol találom meg a marsi térképet! Már megvan a Mars-kolóniám, de érc még sehol!
Lehet, hogy meglepő lesz a válaszom, de a térképen fogsz tudni bányászni, és a térképet a térképen fogod megtalálni. :)
Ahogy a virtuális jövőnek egy külön füle volt, úgy a marsi kortól kezdve az űrkorszakoknak is külön térképfülük van/lesz. Az utolsó virtuális térképen felül lesz egy űrhajó (mint ahogy addig mindig volt valami jármű, amivel át lehetett közlekedni a következő korbeli térképre), aminek felfedezésével lehet átkerülni a marsi térképre. Ott pedig lesznek olyan tartományok, amelyek tartományi bónusza a marsi érc szerzés lehetősége lesz (adott időnként adnak lehetőséget, amiért vagy fizetsz, vagy harcolsz; és siker után jön is az érc).
 

Cornus

Új tag
Most már értem miért küldött ide a support, mert itt ilyen játékostársakkal lehet találkozni mint "Rumcájsz"! Beleszól mindenbe, de semmit sem tud! Még a játéktól is elmegy az ember kedve!!!
De a kérdésemre nem kaptam választ!!!
 

Hellgate76

Aktív tag
Most már értem miért küldött ide a support, mert itt ilyen játékostársakkal lehet találkozni mint "Rumcájsz"! Beleszól mindenbe, de semmit sem tud! Még a játéktól is elmegy az ember kedve!!!
De a kérdésemre nem kaptam választ!!!
Support nem tud választ adni akkor mi, hogy?
Mindent meglehet oldani. Azt is, hogy több drágaköved legyen.
 

Cornus

Új tag
Tudom hogy lehet drágakövet szerezni!!!
Akkor másképpen fogalmazok!
Kedves játszótársak, javaslom, hogy lehessen drágakövet is vásárolni!
Jó lenne, igen vagy nem? Szavazzunk!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Tudom hogy lehet drágakövet szerezni!!!
Akkor másképpen fogalmazok!
Kedves játszótársak, javaslom, hogy lehessen drágakövet is vásárolni!
Jó lenne, igen vagy nem? Szavazzunk!

Szerintem nem kéne.
Így is bőven sok előnyt lehet vásárolni gyémántért.
Tessék megküzdeni érte, ha valamit el akarsz érni, ne mindig a könnyebb utat válaszd!
Ráadásul a régiségkereskedő azért jött létre, hogy a raktárban felhalmozott régi jutalmakat hasznosítani lehessen, nem azért, hogy könnyen teli lehessen rakni a várost mindennel.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Tudom hogy lehet drágakövet szerezni!!!
Akkor másképpen fogalmazok!
Kedves játszótársak, javaslom, hogy lehessen drágakövet is vásárolni!
Jó lenne, igen vagy nem? Szavazzunk!
De hisz nyugodtan vásárolhatsz, senki nem fog és tart vissza ebben! Annyi gyémántot költhetsz el rá, amennyit csak akarsz és nem szégyellsz!
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Most már értem miért küldött ide a support, mert itt ilyen játékostársakkal lehet találkozni mint "Rumcájsz"! Beleszól mindenbe, de semmit sem tud! Még a játéktól is elmegy az ember kedve!!!
De a kérdésemre nem kaptam választ!!!

Jajj, miattam ne hagyd abba a játékot! És sem vagyok mindentudó, de próbálok a tudásomnak megfelelően reagálni. Igen, benéztem, hogy tényleg lehet vásárolni kereskedői érmét, de ezt jeleztem is, hogy nem tudtam róla.

Szóval, miattam ne hagyd abba semmiképpen a játékot! Biztos lesznek, akik 100%-ban mindent tudnak a fontos részletekről is, és/vagy nem tudnak majd tévedni, ha felteszel valami kérdést...

Persze, személyeskedés nélkül... ;)

Amúgy a szavazásodra a válasz: nem.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent