Kibeszélő Tavaszi esemény a játékban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23755

Guest
Mindenben igazad van. Csupán csak az a szerény véleményem,: Ha van 80 ember, aki ugyan úgy szeret katonásdit - is - játszani, akkor azt az egyet miért nem lehet kihagyni ebből - pláne! ha kéri is szépen? Na ez- nálam - csak intelligencia kérdése. / Ha még ehhez hozzá teszem azt is: - Ha nem akarod, akkor jelölj barátnak. - Miért? Másként nincsenek barátai?... vagy ez az erő fitogtatása, hogy amennyiben nem teszed, akkor lakolni fogsz! /
Szóval! A stílus, a mód... de hát bunkó volt, van, és lesz is.

Hm... Fordítsuk meg ezt a bableves dolgot picit:
Én vagyok a támadó. 80 emberke beleegyezett abba, hogy a 81. kedvéért bablevest eszik - aki előzetesen értesített mindenkit, hogy ő maga csak azt szereti, mások is tegyenek így. Akkor most én vagyok a bunkó mert én a vajas kenyér mellett maradok, azt szeretem ellentétben a babbal?
Mikor Te vagy a vajas kenyér evője, nincs gond? Hagyjanak azt majszolni? ;)
Mindenki máshogy játszik ezt elfogadod, de bunkó aki nem úgy, ahogy az Neked megfelel? o_O

Kedves Gizella, még mindig két oldala van és félre ne értsd, nem aggatok Rád jelzőket...
Csupán érzékeltetés a hasonlataid alapján más szemszögből :)

Vannak barátai minden bizonnyal. Nem kell jelölni (az csak egy lehetőség a levesre/vajas kenyérre, amit épp enni akarsz :D ) csak akkor el kell viselni míg egy szomszédságban vagytok. :)
 

DeletedUser24612

Guest
Mindenben igazad van. Csupán csak az a szerény véleményem,: Ha van 80 ember, aki ugyan úgy szeret katonásdit - is - játszani, akkor azt az egyet miért nem lehet kihagyni ebből - pláne! ha kéri is szépen? Na ez- nálam - csak intelligencia kérdése. / Ha még ehhez hozzá teszem azt is: - Ha nem akarod, akkor jelölj barátnak. - Miért? Másként nincsenek barátai?... vagy ez az erő fitogtatása, hogy amennyiben nem teszed, akkor lakolni fogsz! /
Szóval! A stílus, a mód... de hát bunkó volt, van, és lesz is.
Te nem érted a játék lényegét ezek szerint. Nem szeretsz harcolni? Semmi gond, annyi kertész meg mit tudom én milyen játék van, vagy már írták az Elvenart. Ez a játék része, van aki harcol, van aki nem. Jó is lenne ha ahogy írták a sakkban nem bántanák egymás bábuját, mert én nem szeretném. Én az elején harcoltam az egyik szomszédom ellen küldetés miatt, azóta sem. Nem érdekel a játék ezen része. Ha nem fosztanak ki nincs semmi hátrányod. A barátaidat nem lehet megtámadni, ez nem zsarolás hanem egy ajánlat, vagy lehetőség.

Egyébként tényleg csak elsőre tűnt durvának a helyigény, de aztán utána nézve 5x5, de sokaknak - főleg az elején - az sem kevés. A posztos világomon van 3 azaz három kockám, nem hogy egyben 25.
 

DeletedUser24881

Guest
Ez nem sakk, másrészt, mivel - megírtam, látható is - egyetlen laktanyám nincs, ezért olyan lenne, mintha valaki leül sakkozni, de az ellenfele még a bábukat sem ismeri... Ezért továbbra is az a véleményem, hogy a Bunkó mindenhol megterem, és kiirthatatlan, mint a gaz.
 

DeletedUser25106

Guest
Jól megszívattatok már megint ezzel a tartomány felderítéssel! A gyarmatosítás korában járok, de már amerikában vagyok. Nem tudok tovább lépni mert olyan anyagokat kér tőlem ami még a piacon sincs. Elmondanátok mit csináljak? Akkor az EVENT-nek nekem itt vége? Ha tudtam volna, hogy megint lesz egy ilyen számomra lehetettlen kérés nem áldoztam volna be úgy 1200 gyémántot! Legközelebb kérem kiírni a feladatok listáját! Nem teszek be pénzt olyan játékba ami csak idegeskedést okoz!
 

DeletedUser24881

Guest
Ha csak harcolna - és megkér - a nyert, kapott katonákból még tennék is ki, hogy minél több pontot kapjon, de őt a fosztás tartja életben.
 

DeletedUser23755

Guest
Jól megszívattatok már megint ezzel a tartomány felderítéssel! A gyarmatosítás korában járok, de már amerikában vagyok. Nem tudok tovább lépni mert olyan anyagokat kér tőlem ami még a piacon sincs. Elmondanátok mit csináljak? Akkor az EVENT-nek nekem itt vége? Ha tudtam volna, hogy megint lesz egy ilyen számomra lehetettlen kérés nem áldoztam volna be úgy 1200 gyémántot! Legközelebb kérem kiírni a feladatok listáját! Nem teszek be pénzt olyan játékba ami csak idegeskedést okoz!


Eddig minden fő eseménysoron kért 1 felderítést, 1 techfát, 1 harcot, 1 egyezkedést. Történelmiken van hogy nem minden esetben. Megnyugtatlak, a nyárin is lesz ilyen 80% valószínűséggel :) Ha böngészőben játszol, keress terméket globál chaten, biztos akad aki kisegít és akkor tudsz egyezkedni ;)
Egyébként érdekesség, hogy egy-két héttel előre már meg lehet találni a küldetések listáját mert nem egy emberke bétázik is (köztük én is), vagyis előre lehet(ne) készülni... FoE wiki angol oldalon is kint a teljes lista valamint a főnyeremények elérési sorban :) Ha kéred, küldöm a linket legközelebbre ;) És kezdő angolosoknak sem igényel nagy erőfeszítést, ma már a translate is megoldja.

****

Ez nem sakk, másrészt, mivel - megírtam, látható is - egyetlen laktanyám nincs, ezért olyan lenne, mintha valaki leül sakkozni, de az ellenfele még a bábukat sem ismeri... Ezért továbbra is az a véleményem, hogy a Bunkó mindenhol megterem, és kiirthatatlan, mint a gaz.

Nem, ez nem sakk, ez FoE amiben tisztában vagy vele, hogy lehetne laktanyád de nem teszel le ami pedig nem az ő hibája. Így ez most kissé rossz hasonlat volt a bábuismeret hiányáról ;) Bár úgyis az lesz a válasz: ha van rajta sapka akkor azért bunkó, ha nincs akkor meg azért. Te pedig ártatlan áldozat a játékban és már csak azért sem teszel ellene. Pedig tehetnél... Igaz, bunkózni egyszerűbb :)

****

Egyébként tényleg csak elsőre tűnt durvának a helyigény, de aztán utána nézve 5x5, de sokaknak - főleg az elején - az sem kevés. A posztos világomon van 3 azaz három kockám, nem hogy egyben 25.

Mindegyik világban matekoztam rajta, hogy hova is szorítsam be a szettet de én speciel inkább lehet visszapöccintek egy Álarcosbált vagy Bazaart a raktárba, várva plusz területre és lepakolom ezeket amint a Gong is meglesz. Komplex bónuszokkal valahogy hasznosabbnak érzem azt az 5 épületet leszorítani mint egyet ami csak egyet tud adni egyszerre. Ráadásul van amelyik utat se kér így kicsivel kevesebb a probléma :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24881

Guest
Tisztelt Reagálók!
Nem vitát akartam provokálni, sem folytatni! Csupán az a szerény véleményem - ha meg szabad fogalmazni? Az az ember - játékos - akinél a szurkolók a mezőt nézik, vagy egy totemoszlopnak hurráznak, amikor a játékosok meg közönség nélkül labdáznak, miközben ő a kérés ellenére fosztogat - nos! az egy - jól nevelt, játszani szerető, fogyatékos, intelligens, korrekt, tahó - ... mindenki eldöntheti.
Köszönöm a türelmet!
 

DeletedUser

Guest
Mindegyik világban matekoztam rajta, hogy hova is szorítsam be a szettet de én speciel inkább lehet visszapöccintek egy Álarcosbált vagy Bazaart a raktárba, várva plusz területre és lepakolom ezeket amint a Gong is meglesz. Komplex bónuszokkal valahogy hasznosabbnak érzem azt az 5 épületet leszorítani mint egyet ami csak egyet tud adni egyszerre. Ráadásul van amelyik utat se kér így kicsivel kevesebb a probléma :)

Az 5 épületből mindössze 2 kér utat, a két 3*2-es. Nálam lent a szett, elég jól ad mindent, még egyszer azok kedvéért akik szerint nem jó:
1 bazár-focipálya,álarcosbál-luau (5*4 vagy 4*5 méretűek ugye, azaz 20 mező): 24órában 2FP
1 teraszos farm (új CE extra épület, aki még nem találkozott volna vele, 5*6, azaz 30 mező): 24órában 5FP
Már itt látszik, hogy másfélszeres területen a fentiekhez képest két és félszeres termelés, szerintem elég meggyőző.
S akkor az új szett, összesen az 5 épület 5*5, azaz 25 mező, 24 órában 5FP. Ha semmi egyéb bónuszát nem nézem, s a tényt, hogy itt 2 rész fosztható (elvben), s ha fosztják is az egyiket, a másik még ad FP-t, szemben egy fentebb említett épülettel amiből mindent elvesztesz egy fosztással, akkor is 5 mezővel kisebb a teraszos farmnál, ami nagyságrendekkel jobb a bazároknál pl. Na de aki nem akar helyet szorítani neki... Én megtettem, már ott díszeleg a kert a városban, s ha ha rajtam múlna többet is szereznék.

Tisztelt Reagálók!
Nem vitát akartam provokálni, sem folytatni! Csupán az a szerény véleményem - ha meg szabad fogalmazni? Az az ember - játékos - akinél a szurkolók a mezőt nézik, vagy egy totemoszlopnak hurráznak, amikor a játékosok meg közönség nélkül labdáznak, miközben ő a kérés ellenére fosztogat - nos! az egy - jól nevelt, játszani szerető, fogyatékos, intelligens, korrekt, tahó - ... mindenki eldöntheti.
Köszönöm a türelmet!

Egy a probléma, én értem amit írsz, csak hiányolom azt, hogy belegondolj egy apróságba! Van 80 szomszéd, ebből mondjuk 3 nem szeretné ha fosztanák, s kedves, kulturált formában megrkéri a renitenseket ne tegyék. Erre az a válasz, jelöljék barátnak. Vajon miért? Erőfitogtatás? Hát nem. :D Egészen egyszerűen nincs kedve figyelni rá, megjegyezni annak a 3 játékosnak a nevét, amikor még a pociziójuk is változhat a lenti sávon, akik normálisan megkérték! Ha viszont barátlistások is, nincs is támadás ikon. Értsd, nincs kedve vesződni azzal, hogy ő figyeljen oda rá, hogy teljesítse a kérést, amikor minden nap rutinból támad mindenkit, és nem biztos, hogy csak egy olyan van aki ilyet kér tőle. Magyarán, lehetséges, hogy nem bunkó az illető, csupán külön erőlködés nélkül szeretné teljesíteni a kérést. Ha innen nézed már más a helyzet nemdebár? Csak, hogy saját példát is írjak (sosem támadok szomszédot, kell a támogatás, ezért én istámogatok), néha akad 1-2 szomszéd akivel nem szívleljük egymást, így nem támogatnám jó szájízzel, hisz miért segítsek olyannak akit nem szívlelek, ő sem fog nálam támogatni, amúgy sem mindenki viszonozza... Kimondottan komoly odafigyelést igényel nap, mint nap, hogy kihagyjam a támogatásokból, s bizony sokszor rutinból, oda sem nézve kattintom végig a 300 embert a listámon, s belecsúszik 1-1 alkalommal a nem kívánatos személy is! A különbség a Te eseteddel, én saját magam nem akarom támogatni, ezen jelölés sem segít, szóval kénytelen vagyok figyelni rá, míg a Te esetedben, Te kéred, hogy ne támadjon, ő tenne szívességet, ne várd el, hogy még ő erőltesse meg magát és figyeljen oda rá, s ha azt hiszed ez nem olyan nagy dolog, akkor nem kattintod végig minden nap az össz 300 fős listáid (magyarán nem tudod mennyire rutinból, odafigyelés nélkül teszi az ember alapvetően), amit pl. én már akkor megtettem, amikor ehhez még meg kellett látogatni mindenki városát egyesével, s megkeresni az épületet ami még motiválható/takarítható!
 

DeletedUser25106

Guest
Csak gyémánt nélkül majdnem esélytelen összeszedni a részeket.
Én 1200 gyémántot költöttem el, de így sem lesz meg az egyik számomra lehetettlen feladat miatt! Tanulópénz volt! De legalább legközelebb már nem fogok az ilyen EVENT-re költeni pár idióta feladat miatt!
 

DeletedUser332

Guest
A gyarmatosítás korában járok, de már amerikában vagyok. Nem tudok tovább lépni mert olyan anyagokat kér tőlem ami még a piacon sincs.

Ez engem is majdnem térdre kényszerített, tekintve h a Posztmodern kor elején járok (modern kori egységekkel), a térképen viszont már sajnos a Jelenkorban.
Ez nem túl szerencsés állapot.
És persze igen, tudható, vagy min sejthető volt, hogy minden Event kér felderítést, de hiába volt tudható, a helyzetemen az már nem javít.
Szóval mivel kivásárolni esélytelen lett volna egy egész tartományt, összekaptam magam, ezüstért kivettem a 30% támadót a fogadóból, hálisten a sakktáblamintás is segített...közben csinálgatom a céhexpedíciót, onnan is csurdogálnak egységek...így szerintem meg tudom csináklni az elavult haditechnikámmal is.
De a felderítés , tartományszerzés vagy harc nélküli szektorszerzés...adott esetben tényleg okozhatnak fejtörést.
 

DeletedUser23755

Guest
Csak gyémánt nélkül majdnem esélytelen összeszedni a részeket.

Nekem szerencsém volt akkor, első nyitásra sikerült 2 szerveren a kapu, egyiken a tó is elsőre másikon 2 nekifutással. Utána még 2 nyitás kellett, hogy meglegyen a szikla fődíjként és már csak a gong van vissza a feladatsor végén mivel a zen-zónát ugye küldi adja. Harmadikon nem lesz csak meg nagy valószínűséggel, az már túl szép lenne :) És egy gyémibe se került.
 

DeletedUser

Guest
Csak gyémánt nélkül majdnem esélytelen összeszedni a részeket.

Ez azért nem egészen így van. Az első 25 küldetés simán első nap megcsinálható volt, ha kicsit készüt valaki, ergo egy rész küldetés jutalmaként, a 2. a 25 küldetés végén megvolt. 3. rész ugyebár az első fődíj, 4 ládanyitásból fix, a 25 küldetés, plusz a város körüli fák pedig azért jó eséllyel elegek voltak első nap rá, hogy a 4. részlet meglegyen, nekem 5 nyitásból jött, ami ugye még mindig rosszabb, mint az átlag, ami 4 lenne a 25% esélyt nézve. Így egy db hiányzott már csak, ami mai jutalom, de bizonyosan lesz még később is az eventen. Számításaim szerint pedig 12 nagy láda nyitásra elegendő lámpás jön össze, ergo 2-2 nyitással több az egyes másként nem megszerezhető részletekre, mint ami az átlaghoz kéne, gyémánt és ládából kapott lámpások nélkül, így azt kell mondjam, közepesen szerencsétlenül is, értsd sosem az átlag alatti nyitásból is összejön az 5. db is. Más kérdés, hogy aki ma már meg akarta szerezni, annak vagy szerencse, vagy tényleg gyémánt kellett, én is áldoztam rá, mivel sok a kutam, pont azért, hogy áldozhassak valamire ha kell...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25106

Guest
De ha éppen valakinek lehetettlen egy feladatot megcsinálni (mint nekem) akkor adhatnának egy menekülő utat gyémántokért! Így a cégnek még egy kis pénzmag is üthetné a markát!
 

DeletedUser

Guest
De ha éppen valakinek lehetettlen egy feladatot megcsinálni (mint nekem) akkor adhatnának egy menekülő utat gyémántokért! Így a cégnek még egy kis pénzmag is üthetné a markát!

Ebben igazad van, csak azt felejted el, hogy adnak is... Nincs olyan, hogy elfoglalhatatlan tartomány, ergo olyan sincs, hogy ne tudj következőt felderíteni (ill. persze ha teljesen végigértél van, de akkor automatikusan teljesül is). Mivel egyezkedni is lehet minden szektornál, így jó piaccal is beszerezhető minden termék, még jópár korral előrébb is, nem egyszerű, de lehetséges, és még gyémántokat sem használt az ember, ha pedig nem sikerül, akkor bizony gyémántokkal jelenleg is meg lehet venni a termékeket, ezáltal a szektorokat, ezáltal a tartományt, s máris indulhat a következő felderítése. Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy ez egy normális, járható út, de létező... Én is volt, hogy előrerohantam a térképen, miközben a tech fán nem, de alapvetően ez nem olyan jó ötlet, mint a mellékelt ábra mutatja. Szerintem azért mindenki tud amúgy találni játékost aki segít az árukkal, ha másért nem, pár FP-ért nevezetesbe stb...
 

DeletedUser25106

Guest
Ebben igazad van, csak azt felejted el, hogy adnak is... Nincs olyan, hogy elfoglalhatatlan tartomány, ergo olyan sincs, hogy ne tudj következőt felderíteni (ill. persze ha teljesen végigértél van, de akkor automatikusan teljesül is). Mivel egyezkedni is lehet minden szektornál, így jó piaccal is beszerezhető minden termék, még jópár korral előrébb is, nem egyszerű, de lehetséges, és még gyémántokat sem használt az ember, ha pedig nem sikerül, akkor bizony gyémántokkal jelenleg is meg lehet venni a termékeket, ezáltal a szektorokat, ezáltal a tartományt, s máris indulhat a következő felderítése. Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy ez egy normális, járható út, de létező... Én is volt, hogy előrerohantam a térképen, miközben a tech fán nem, de alapvetően ez nem olyan jó ötlet, mint a mellékelt ábra mutatja. Szerintem azért mindenki tud amúgy találni játékost aki segít az árukkal, ha másért nem, pár FP-ért nevezetesbe stb...
De ha sikerül esetleg gyémántokért kivásárolni a területet (ez most nekem lehetettlen, hónap vége és vékony a bankkártya), vagy nagy nehezen összekaparom a hiányzó termékeket, még akkor sem biztos, hogy feloldja a következő felderítési lehetőséget. És ha esetleg feloldaná a felderítési lehetőséget akkor is várhatok majdnem 2 napot mire a következő szektorhoz ér! Ééés biztosan lesz olyan feladat is amiben elkell foglalni egy szektort (megint ott tartok ahol a part szakad). A munkám mellett ez így is igen nehéz. Inkább hagyom ez egészet a fenébe, a pénzem is megmarad, a FOE meg szegényebb lesz egy játékossal! :)
 

DeletedUser24881

Guest
Az 5 épületből mindössze 2 kér utat, a két 3*2-es. Nálam lent a szett, elég jól ad mindent, még egyszer azok kedvéért akik szerint nem jó:
1 bazár-focipálya,álarcosbál-luau (5*4 vagy 4*5 méretűek ugye, azaz 20 mező): 24órában 2FP
1 teraszos farm (új CE extra épület, aki még nem találkozott volna vele, 5*6, azaz 30 mező): 24órában 5FP
Már itt látszik, hogy másfélszeres területen a fentiekhez képest két és félszeres termelés, szerintem elég meggyőző.
S akkor az új szett, összesen az 5 épület 5*5, azaz 25 mező, 24 órában 5FP. Ha semmi egyéb bónuszát nem nézem, s a tényt, hogy itt 2 rész fosztható (elvben), s ha fosztják is az egyiket, a másik még ad FP-t, szemben egy fentebb említett épülettel amiből mindent elvesztesz egy fosztással, akkor is 5 mezővel kisebb a teraszos farmnál, ami nagyságrendekkel jobb a bazároknál pl. Na de aki nem akar helyet szorítani neki... Én megtettem, már ott díszeleg a kert a városban, s ha ha rajtam múlna többet is szereznék.



Egy a probléma, én értem amit írsz, csak hiányolom azt, hogy belegondolj egy apróságba! Van 80 szomszéd, ebből mondjuk 3 nem szeretné ha fosztanák, s kedves, kulturált formában megrkéri a renitenseket ne tegyék. Erre az a válasz, jelöljék barátnak. Vajon miért? Erőfitogtatás? Hát nem. :D Egészen egyszerűen nincs kedve figyelni rá, megjegyezni annak a 3 játékosnak a nevét, amikor még a pociziójuk is változhat a lenti sávon, akik normálisan megkérték! Ha viszont barátlistások is, nincs is támadás ikon. Értsd, nincs kedve vesződni azzal, hogy ő figyeljen oda rá, hogy teljesítse a kérést, amikor minden nap rutinból támad mindenkit, és nem biztos, hogy csak egy olyan van aki ilyet kér tőle. Magyarán, lehetséges, hogy nem bunkó az illető, csupán külön erőlködés nélkül szeretné teljesíteni a kérést. Ha innen nézed már más a helyzet nemdebár? Csak, hogy saját példát is írjak (sosem támadok szomszédot, kell a támogatás, ezért én istámogatok), néha akad 1-2 szomszéd akivel nem szívleljük egymást, így nem támogatnám jó szájízzel, hisz miért segítsek olyannak akit nem szívlelek, ő sem fog nálam támogatni, amúgy sem mindenki viszonozza... Kimondottan komoly odafigyelést igényel nap, mint nap, hogy kihagyjam a támogatásokból, s bizony sokszor rutinból, oda sem nézve kattintom végig a 300 embert a listámon, s belecsúszik 1-1 alkalommal a nem kívánatos személy is! A különbség a Te eseteddel, én saját magam nem akarom támogatni, ezen jelölés sem segít, szóval kénytelen vagyok figyelni rá, míg a Te esetedben, Te kéred, hogy ne támadjon, ő tenne szívességet, ne várd el, hogy még ő erőltesse meg magát és figyeljen oda rá, s ha azt hiszed ez nem olyan nagy dolog, akkor nem kattintod végig minden nap az össz 300 fős listáid (magyarán nem tudod mennyire rutinból, odafigyelés nélkül teszi az ember alapvetően), amit pl. én már akkor megtettem, amikor ehhez még meg kellett látogatni mindenki városát egyesével, s megkeresni az épületet ami még motiválható/takarítható!
 

DeletedUser24881

Guest
Számomra csak az a - nem érthetetlen, hanem szomorú - hogy még senki nem reagált úgy: Igen, ha valaki megkér, akkor arra illene odafigyelni! Ezzel szemben azt védik, aki tahó módon viselkedik... Persze elhiszem, hogy aki annyira barom, hogy a rétet tapsoltatja a közönséggel, annak annyi esze 'sem van' hogy odafigyeljen a másikra - ' iszen neki nincs is más, csak önmaga! Továbbra is úgy gondolom, hogy a bunkó mindenhol megterem, - és kiirthatatlan.
 

DeletedUser23560

Guest
Jól megszívattatok már megint ezzel a tartomány felderítéssel! A gyarmatosítás korában járok, de már amerikában vagyok. Nem tudok tovább lépni mert olyan anyagokat kér tőlem ami még a piacon sincs. Elmondanátok mit csináljak? Akkor az EVENT-nek nekem itt vége? Ha tudtam volna, hogy megint lesz egy ilyen számomra lehetettlen kérés nem áldoztam volna be úgy 1200 gyémántot! Legközelebb kérem kiírni a feladatok listáját! Nem teszek be pénzt olyan játékba ami csak idegeskedést okoz!

Nem tudok olyan magyar szerverről, ahol még senkinek sincs ipari kori terméke. Ha meg már valakinek van, nem hiszem, hogy gyarmisért nem lehet vele terméket cserélni, urambocsá forgepontért beszerezni... Ha azt várod, hogy majd a piac magától létrehozza a neked megfelelő piaci ajánlatokat, hát csak várj. Ez a játék a kommunikációra /is/ épül. Barátok, céhtagok, stb...
 

DeletedUser20942

Guest
Számomra csak az a - nem érthetetlen, hanem szomorú - hogy még senki nem reagált úgy: Igen, ha valaki megkér, akkor arra illene odafigyelni! Ezzel szemben azt védik, aki tahó módon viselkedik... Persze elhiszem, hogy aki annyira barom, hogy a rétet tapsoltatja a közönséggel, annak annyi esze 'sem van' hogy odafigyeljen a másikra - ' iszen neki nincs is más, csak önmaga! Továbbra is úgy gondolom, hogy a bunkó mindenhol megterem, - és kiirthatatlan.
Kedves Gizi!

Nem unod ezt a fosztás, nem fosztás témát?
Jelöld barátnak, ha elfogadja, nincs miről beszélni.
Ennyi.............
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent