Kibeszélő Tavaszi esemény a játékban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25121

Guest
Hova a kecses halál ötödik végtagjára lehet letenni egy egész épületcsoportot? Néha az az érzésem, hogy a fejlesztők egy másik játékot játszanak, ahol végtelen helyük van minden szirszarra. Esetleg ha egy ilyen küldetést azzal indítanátok, hogy lehetne nyerni egy extra bővítést, akkor talán-talán. Na de így?
 

DeletedUser24612

Guest
Hova a kecses halál ötödik végtagjára lehet letenni egy egész épületcsoportot? Néha az az érzésem, hogy a fejlesztők egy másik játékot játszanak, ahol végtelen helyük van minden szirszarra. Esetleg ha egy ilyen küldetést azzal indítanátok, hogy lehetne nyerni egy extra bővítést, akkor talán-talán. Na de így?
Pont ez a cél, vegyél gyémántért. Nincs? Vegyél gyémántot pénzért.
 

DeletedUser

Guest
Pont ez a cél, vegyél gyémántért. Nincs? Vegyél gyémántot pénzért.

Emberek, az egész épületcsoport 5*5-ös méretű, egyben... Egy lakóépület, egy alapanyagtermelő, egy katonai épület, minden nagyobb ennél magasabb korokban, és ez igen sok mindent ad, ha kapcsolódnak egymáshoz! Pénz, alapanyag, lakosok, boldogság, katonai bónusz, támadó és védő is, FP, és nem is biztos, hogy mindent felsoroltam... :D 5*5 helyen...
 

DeletedUser23920

Guest
Ha főnyereményként 2 db Sakurasziklát szerzek akkor mind a kettő épületnek működni fog a harci bónusza?
Ha lehetséges többet szerezni egyáltalán, akkor ki lehet váltani vele másik épületet és működni fog a "szett" képesség?

Amúgy nagyon szimpatikus ez az event és a téma is nyerő!Talán az első mostanában ahol ötlet és fejlesztési szándék is érződik nem pedig a bedugult futószallag szaga. :)
 

DeletedUser25118

Guest
Nekem csak annyi, hogy
Hány órakkor kezdődik???????????????????????????????????????????
 
Ha főnyereményként 2 db Sakurasziklát szerzek akkor mind a kettő épületnek működni fog a harci bónusza?
Ha lehetséges többet szerezni egyáltalán, akkor ki lehet váltani vele másik épületet és működni fog a "szett" képesség?

Amúgy nagyon szimpatikus ez az event és a téma is nyerő!Talán az első mostanában ahol ötlet és fejlesztési szándék is érződik nem pedig a bedugult futószallag szaga. :)

Ket egyforma epulet nem fog beleszamitani a bonuszba. Ha a Sakuraszikla melle egy masik Sakurasziklat teszel, akkor semmilyen bonusz nem aktivalodik...
 

DeletedUser25106

Guest
Látom megint kivan egyensúlyozva a nyeremény! 3x pörgettem ki egymás után az épületraktározást! Minden más jobb lett volna! Most mit kezdjek velük??
 

Niobé.

Új tag
Sziasztok! Az event feladatokat meg lehet találni a fórumban? :) Az Innogames másik játékában (Elvenar) feltették.. :)
 

DeletedUser24881

Guest
Nagyon korrekt, ( először hódítani, és utána a szektorok ) nagyon szép épületek / mint legutóbb is /
Minden jót kívánok a készítőknek.
Nekem is a legfőbb gondom - a hely szűke. Jó ideje gyémántért sem tudok területet bővíteni. Már többször javasoltam egy skanzen-szerű területet.
Jómagamnak a játék szépsége ami a legjobban tetszik.
Valamifélefajta csere lehetőség biztosan sok embernek jól jönne a rengeteg egyforma épülethez?!
S, ha én nem építek laktanyákat, kerülöm a harcot, és ezt jelzem is, akkor azt a néhány értetlen primitív idióta embert le lehetne tiltani, ameddig hozzám van beosztva / elég lenne egy-két tiltási lehetőség, mert a többi korrekt, és meg lehet vele értelmes ember módjára beszélni /
Köszönöm, és további jó munkát - játékot mindenkinek.
 

DeletedUser24831

Guest
A napi kuldetesek utani kuldetesekbol os csak 25van? Mert ha igen het vegere elfogynak a kuldetesek!
 

DeletedUser23755

Guest
Nekem is a legfőbb gondom - a hely szűke. Jó ideje gyémántért sem tudok területet bővíteni. Már többször javasoltam egy skanzen-szerű területet.
Jómagamnak a játék szépsége ami a legjobban tetszik.
Valamifélefajta csere lehetőség biztosan sok embernek jól jönne a rengeteg egyforma épülethez?!
S, ha én nem építek laktanyákat, kerülöm a harcot, és ezt jelzem is, akkor azt a néhány értetlen primitív idióta embert le lehetne tiltani, ameddig hozzám van beosztva / elég lenne egy-két tiltási lehetőség, mert a többi korrekt, és meg lehet vele értelmes ember módjára beszélni /

Azért az összességében 5x5 területet foglaló és komplex jutalmakat adó épületegyüttest nem mondanám nagynak, főként azokért amiket ad.
Épületcsere? Így is rengeteget könnyítettek a játékon az évek során :)
Miért primitív aki él egy olyan játék adta lehetőséggel amivel Te nem? Sajnos vagy nem de bent van a játékban a szomszédok támadásának lehetősége és ezt nem primitív dolog használni. Ha békés játék a vágy tárgya akkor Elvenart tudom javasolni (építeni lehet, szép ott is minden csak a szomszéd nem támadhat ;) ). Míg nem foszt nem jelent különösebb gondot, ha meg mégis, lehet csökkenteni a károkat illetve (újabb könnyítés a szomszédcsere mellett) kocsmaboltban vásárolható védőpajzs, ami meg is gátolja a fosztást. Valamint barátkérés is lehet megoldás.
 

DeletedUser24881

Guest
Azért az összességében 5x5 területet foglaló és komplex jutalmakat adó épületegyüttest nem mondanám nagynak, főként azokért amiket ad.
Épületcsere? Így is rengeteget könnyítettek a játékon az évek során :)
Miért primitív aki él egy olyan játék adta lehetőséggel amivel Te nem? Sajnos vagy nem de bent van a játékban a szomszédok támadásának lehetősége és ezt nem primitív dolog használni. Ha békés játék a vágy tárgya akkor Elvenart tudom javasolni (építeni lehet, szép ott is minden csak a szomszéd nem támadhat ;) ). Míg nem foszt nem jelent különösebb gondot, ha meg mégis, lehet csökkenteni a károkat illetve (újabb könnyítés a szomszédcsere mellett) kocsmaboltban vásárolható védőpajzs, ami meg is gátolja a fosztást. Valamint barátkérés is lehet megoldás.
Nagyon sokan szeretnek harcolni, rajtam kívül még vannak vagy 80-an a szomszédok. Megkértem, hogy ne tegye. Ha akar pontot, rakok ki katonát, hogy haladjon. Ezt értelmes emberekkel meg tudtam beszélni. És az sem korrekt dolog, amint írja: -Ha nem akarod, hogy támadjalak, akkor jelölj barátnak - ez úgy hangzik - vagy a barátom leszel, vagy kinyomom a szemeidet. 100 szónak is egy a vége: Értelmes emberekkel mindent meg lehet beszélni, de " A Bunkó úgy tud ártani, ha elengedi magát! " - Hofi Géza egyik örök érvényű mondata.
 

DeletedUser23755

Guest
Nagyon sokan szeretnek harcolni, rajtam kívül még vannak vagy 80-an a szomszédok. Megkértem, hogy ne tegye. Ha akar pontot, rakok ki katonát, hogy haladjon. Ezt értelmes emberekkel meg tudtam beszélni. És az sem korrekt dolog, amint írja: -Ha nem akarod, hogy támadjalak, akkor jelölj barátnak - ez úgy hangzik - vagy a barátom leszel, vagy kinyomom a szemeidet. 100 szónak is egy a vége: Értelmes emberekkel mindent meg lehet beszélni, de " A Bunkó úgy tud ártani, ha elengedi magát! " - Hofi Géza egyik örök érvényű mondata.

Legalább kaptál egy választ, miként kerülheted el a látogatását. Még mindig az az álláspontom, nem várhatod el mástól, hogy ne támadjon mert Te nem teszed.

Kb. sosem arról szólt egy barátkérés, hogy tényleg jóban vannak-e a felek vagy sem, mindig volt valami érdek és ez most sincs másként: támogatás, piac, építés vagy kocsma. Aki listás az meg eredendően nem támadható vagyis ez is egy érdek.
Végül is nem kényszeríthető senki arra, hogy jelölje a támadóját de a támadó szintén nem kötelezhető arra, hogy ne kopogtasson be, lemondva ezzel egy opcionális lehetőséről mert erre írásban kérték...

Amennyiben lenne lehetőség a tiltásra, akkor értelmét vesztené a város védelmét növelő nevezetesek, különleges épületek, egyes laktanyák bónuszának szerepe is és a jelenleg beszerezhető csomagok védő boostja is amit az esemény kínál.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24881

Guest
Lehet, nem eléggé érthetően fogalmazom meg a mondanivalómat?! Tisztában vagyok a játék szabályaival, rendszerével / van, amikor feladat fosztani / Csak azt szeretném érzékeltetni: Ha van egy egy csülkös bableves a társaságnak, akkor azért a 100-ból a 99 megteheti, ( tegye meg ) hogy azt az egy embert a 100-ból hagyja már, hogy vajas kenyeret egyen! Tehát minden világos, de, ha egy valaki szépen megkér a 100-ból, hogy ne! akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Szerintem ez nem a játék szabálya, vagy menete, hanem csupán intelligencia kérdése!
 

DeletedUser23755

Guest
Lehet, nem eléggé érthetően fogalmazom meg a mondanivalómat?! Tisztában vagyok a játék szabályaival, rendszerével / van, amikor feladat fosztani / Csak azt szeretném érzékeltetni: Ha van egy egy csülkös bableves a társaságnak, akkor azért a 100-ból a 99 megteheti, ( tegye meg ) hogy azt az egy embert a 100-ból hagyja már, hogy vajas kenyeret egyen! Tehát minden világos, de, ha egy valaki szépen megkér a 100-ból, hogy ne! akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Szerintem ez nem a játék szabálya, vagy menete, hanem csupán intelligencia kérdése!

Tökéletesen érthető, nincs bajom a szövegértéssel. És Te érted a másik oldalát? Lehet védekezni ellene, adott a lehetősége annak is (kocsmabolti bónusz, kocsmabolti védőpajzs, cseresznyéskerti szett védelmi bónusza, eventen szerezhető időszakos védelmi boost 3 fajta, városvédő nevezetes/ek és a többi. Fosztód is tisztában van azzal, hogy hagyhatna kenyeret enni de azzal is tisztában van, hogy akár másként is tehetnél ahogyan ő is tehetné. Semmi köze az intelligenciához, a játék más módon játszásához viszont annál több. Te felkínáltál számára egy lehetőséget amivel nem akar élni. Az ő szemszögéből Te akarod megváltoztatni az ő játékát míg a Te szemszögedből ő cselekszik így. Oda-vissza. Nem ő az első és nem is az egyetlen. Egy szomszédelosztás sosem lesz tökéletes csak megközelíti azt. Minden farmozót nem lehet egybe tenni, hogy nyugiban ellegózzanak és minden harcost sem lehet egybe rakni, hogy nyugiban fojtsák meg egymást :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24881

Guest
Mindenben igazad van. Csupán csak az a szerény véleményem,: Ha van 80 ember, aki ugyan úgy szeret katonásdit - is - játszani, akkor azt az egyet miért nem lehet kihagyni ebből - pláne! ha kéri is szépen? Na ez- nálam - csak intelligencia kérdése. / Ha még ehhez hozzá teszem azt is: - Ha nem akarod, akkor jelölj barátnak. - Miért? Másként nincsenek barátai?... vagy ez az erő fitogtatása, hogy amennyiben nem teszed, akkor lakolni fogsz! /
Szóval! A stílus, a mód... de hát bunkó volt, van, és lesz is.
 

DeletedUser23560

Guest
Izgalmas sakkparti lenne, ahol az egyik fél így kezdené: "- Én csak lépegetni szeretek, nem ütöm le a bábuidat, kérlek, te se üsd le az enyémeket!":confused:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent