Kibeszélő Tavaszi esemény a játékban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Gróf úr

Aktív tag
Küldetés:
Szivárogj be két szektorba.
Rendben, nem nagy ügy. Csak két és fél napot kell várnom, hogy felderítsem a következő tartományt.
Azért remélem, marad idő befejezni az eseményt...
 

DeletedUser23755

Guest
Küldetés:
Szivárogj be két szektorba.
Rendben, nem nagy ügy. Csak két és fél napot kell várnom, hogy felderítsem a következő tartományt.
Azért remélem, marad idő befejezni az eseményt...

Bő 16 napod van még, úgyhogy biztosan lesz idő befejezni :)
 

DeletedUser

Guest
Számomra csak az a - nem érthetetlen, hanem szomorú - hogy még senki nem reagált úgy: Igen, ha valaki megkér, akkor arra illene odafigyelni! Ezzel szemben azt védik, aki tahó módon viselkedik... Persze elhiszem, hogy aki annyira barom, hogy a rétet tapsoltatja a közönséggel, annak annyi esze 'sem van' hogy odafigyeljen a másikra - ' iszen neki nincs is más, csak önmaga! Továbbra is úgy gondolom, hogy a bunkó mindenhol megterem, - és kiirthatatlan.

Úgy vélem kár tovább feszegetni a témát, én leírtam mi az oka, hogy miután Te megkérted, ő is kért valamit cserébe, semmi tahóság nincs ebben az ég világon. Kissé nonszensz, hogy elvárod egy másik embertől egy játékban, hogy a Te kedvedért (miközben semmi közötök egymáshoz, nem vagytok céhtársak, barátok stb., random odaszórt a rendszer egymás mellé) ő foglalkozzon valamivel, ahelyett, hogy ahogyan te is, ő is a saját játékélményéhez ragaszkodna (ugyebár Te is elfogadhatnád az ő hozzáállását, és építhetnél a kedvéért valamit amit minden nap kifoszthat, nemdebár)!?
Csavarhatod ezt ahogyan csak akarod, ő felajánlotta a megoldást, miután Te kértél tőle valamit, pedig bármit is gondolsz, egyáltalán nem lenne kötelessége foglalkozni a kéréseddel, ez része a játéknak, amikor regisztráltál elfogadtad, fölöslegs ekkora ügyet csinálni belőle, már a szomszédkiosztást is megjavították, hogy ne legyenek egyenlőtlenségek... Szimpla dac vagy sértődöttség a részedről, hogy ahelyett, hogy Te is elfogadnád és tiszteletben tartanád az ő kérését, miszerint jelöld barátnak, hogy neki könnyebb legyen teljesíteni a Te kérésed, itt szidod az illetőt!
Akkor lenne jogos amit írkálsz, ha válaszra se méltatott volna, avagy gúnyosan visszaírt volna valamit, kilátásba helyezve, hogy eszében sincs foglalkozni a kéréseddel, de ő nem ezt tette, hanem szerette volna teljesíteni azt, de ez Neked nem elég, Neked az kell, hogy nemcsak, hogy teljesítse a kérésed, de ezt még a Te feltételeiddel is tegye, mert csak, Neked az jár, hogy a 74 szomszédod egyenként odafigyeljen Rád, akkor is, ha Te vagy az egyetlen akinek nem felel meg valami a játékban közülük!
Javaslom NE jelöld, és írj ide még néhány szidalmazó posztot minden fosztása után, az bizonyosan jobb lesz, mint ha Te is teljesítenéd az ő kérését, ha már Te voltál az aki először akart tőle valamit...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Ez a tavaszi event kibeszélője. Ne a szomszédok támadásairól beszélgessetek,arra megvan a megfelelő hely-
 

DeletedUser24881

Guest
Kedves milkaváros!
Ezt kár volt mondanod, ha okosabbat nem tudtál.
Neked meg annyi.............../ hallgattál volna, bölcs maradsz /
 

DeletedUser24612

Guest
Számomra csak az a - nem érthetetlen, hanem szomorú - hogy még senki nem reagált úgy: Igen, ha valaki megkér, akkor arra illene odafigyelni! Ezzel szemben azt védik, aki tahó módon viselkedik... Persze elhiszem, hogy aki annyira barom, hogy a rétet tapsoltatja a közönséggel, annak annyi esze 'sem van' hogy odafigyeljen a másikra - ' iszen neki nincs is más, csak önmaga! Továbbra is úgy gondolom, hogy a bunkó mindenhol megterem, - és kiirthatatlan.
Miért mész olyan helyre ahol nem szeretnek? Miért játszol olyan játékkal amiben bánthatnak? Ez nem bunkóság kérdése, hanem a játék része. Nehogy már te határozd meg ki-hogy játszik, erre ott az Inno. Ő azt találta ki lehet a szomszédokat támadni, sőt utána fosztani is. Ha elfogadod játssz, ha nem tetszik töröld a kedvencek közül. Ráadásul ignorálható a fogadóból ha nem tetszik, sőt felajánlottak egy olyant hogy vedd fel barátnak. Van olyan aki egyszerűen csak támad és foszt (ha tud), semmilyen kompromisszumra nem hajlandó. Ez arra a viccre hasonlít:
Hallgatja egy ember a rádiót: Vigyázzanak egy őrült megy az M7 -esen a forgalommal szemben.
Mire megszólal: Egy? Mind.
 

DeletedUser332

Guest
Szép jó estét

Halkan szeretném jelezni, hátha van akinek segít:
a 18. feladat (képezz 5 egységet az adott korból, vagy 8-at az előzőből... ) elfogadja a céhexpedícióban kapott egységeket is.
Ha ezzel nem mondtam újat, akkor én kérek elnézést :)
 
Sziasztok!Végigcsináltam a küldetéseket, a második felvonással is naprakész vagyok, mégsem teljes a cseresznyéskertem. Az egyik városomban 1 a másikban 2 részlet hiányzik. Annyira nehezen jön már össze 120 lámpás, hogy már esélyt sem látok arra, hogy megszerezzem, ha megjelenne valamelyik a nyeremények között. Csalódott vagyok.:(
 

DeletedUser25169

Guest
40 lámpásért is nyithatsz ládát, és úgy még többet is próbálkozhatsz ugyanannyi lámpásért, és nagyobb esélyed lesz megnyerni a napi cuccost, ha feltűnne az egyik kertrészlet a nyeremények között. :)
 
Csakhogy az elsőnél 7 % az esély, a másodiknál 13 % , a harmadiknál pedig 25 %. Egyébként ma két 120-as ládát kinyitottam, mert megjelent a Császár kapuja. És megnyertem? Ugyan, dehogy!!
 

DeletedUser25170

Guest
Az "Esemény küldetésben" azt a feladatot kaptam, hogy végezzek el 24 órás termelést 4 alkalommal. A kérdésem az lenne, hogy a már folyamatban lévő termelés is érvényes, vagy meg kell szakítanom és elölről kell kezdenem.
 

DeletedUser23755

Guest
Az "Esemény küldetésben" azt a feladatot kaptam, hogy végezzek el 24 órás termelést 4 alkalommal. A kérdésem az lenne, hogy a már folyamatban lévő termelés is érvényes, vagy meg kell szakítanom és elölről kell kezdenem.

Érvényes az is, nehogy megszakítsd :D
 

EmyLin

Tag
Sziasztok! Remélem lesz még lehetőség a császár kapuját megnyerni, mert tegnap elég sok lámpást oda áldoztam, és semmi. Jó lenne ha nagyobb esély lenne rá, hiszen az esemény végéig ha nem lesz meg mind az öt épület, akkor hogy a csodába szerezzem meg, és mi értelme?
 

DeletedUser1300

Guest
Még van idő. Én a küldik végéig nem tudtam megszerezni. Viszont utána pár napra 3 is összejött a hiányzóból. Gyűjtögesd addig is a lámpásokat sikerülni fog.
 

DeletedUser25164

Guest
Sziasztok! Van egy igen fura gondom, amit egyáltalán nem értek: a tavaszi küldetés sorozat 18. küldetésénél ezt kéri: végezz el egy 24 órás termelést 4 alkalommal. Nos, nekem van egy vasöntödém, egy aranyművesem, egy kőfaragóm alabástromhoz és egy ékszerkészítőm, elindítottam tegnap mind a négynél a 24 órás termelést, ma kész lett mind a négy, de a négyből csak 3-at ismert el a küldetésben....Ez valami hiba? Vagy én vagyok hülye?
 

EmyLin

Tag
Köszi tito! Legyen igazad. Lassan gyűlik a lámpás. Remélem összejön a császár kapuja. Reménykedem.
 

DeletedUser23755

Guest
Sziasztok! Van egy igen fura gondom, amit egyáltalán nem értek: a tavaszi küldetés sorozat 18. küldetésénél ezt kéri: végezz el egy 24 órás termelést 4 alkalommal. Nos, nekem van egy vasöntödém, egy aranyművesem, egy kőfaragóm alabástromhoz és egy ékszerkészítőm, elindítottam tegnap mind a négynél a 24 órás termelést, ma kész lett mind a négy, de a négyből csak 3-at ismert el a küldetésben....Ez valami hiba? Vagy én vagyok hülye?

Ebben csak az a hiba, hogy nem raktárépülettel (vasöntöde és a többi) hanem alapanyag termelővel (pl kovács, cserzőműhely, gazdaság vagy mit tudom én mid van :D ) kell a 24 órásat megcsinálni. Gondolom azért 3 sikerült, mert volt 3 indítottad alaptermelőből is.
 

DeletedUser25164

Guest
Köszi a választ, mondjuk kezdtem sejteni, hogy én tévedtem... :cool: Végülis volt elindítva alaptermelőm...Még egyszer köszi! ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent