Kibeszélő Tavaszi esemény a játékban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser332

Guest
...nem szokásom elégedetlenkedni, de amikor egy nagy ládából 5 tervrajz ugrik ki, azután egy közepesből még 2, az eléggé lehangoló tud lenni :(
Ha sehonnan máshonnan, hát a szomszédok támogatásából naponta összejön 2-4 db, 1 perces "munkával", ezért messze alulértékelt díjnak tartom pl. egy Tavaszi esemény nagy ládájának díjaként az 5 tervrajzot.

Talán érdemes lenne átgondolni, hogy a tervrajzoknak van e egyáltalán helyük az Eventes juralmak között.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Pokojó

Új tag
Sziasztok! Nem is tudom kicsit zötyögös nekem ez az event.A feladatsor befejezése után,nagyon lassan gyűlnek ezek a lámpások.A napi feladat nem sok lámpást ad,a városháza napi 10-et a fákból is naponta megjelenik 2-3 db azok is szinte csak 1 lámpást adnak.Egyszóval elég nehéz megszerezni azt a jutalmat amit szeretnék,és van ahol még a kertnek hiányoznak a darabjai.Ha össze is jön nagy nehezen a 120 lámpás akkor sem biztos hogy azt az ajándékot kapom amire gyüjtögettem.
 

DeletedUser24612

Guest
...nem szokásom elégedetlenkedni, de amikor egy nagy ládából 5 tervrajz ugrik ki, azután egy közepesből még 2, az eléggé lehangoló tud lenni :(
Ha sehonnan máshonnan, hát a szomszédok támogatásából naponta összejön 2-4 db, 1 perces "munkával", ezért messze alulértékelt díjnak tartom pl. egy Tavaszi esemény nagy ládájának díjaként az 5 tervrajzot.

Talán érdemes lenne átgondolni, hogy a tervrajzoknak van e egyáltalán helyük az Eventes juralmak között.
A mákos mindenedet, én bezzeg nyertem összesen 5 épületraktározást :):(. A lakóépület sem semmi, 16 kockán 1.580 lakos nem rossz. Igaz 25 kockán 6.500 is lehet, de az mégsem eventes. Amúgy az Inno nagy értéknek tartja a tervrajzot, pedig egyáltalán nem az. Sajnos tudható volt, hogy a lámpások nagy része az event elején lesz meg, akinek most nincs 4 épülete az nem sok jóra számíthat. 1 nyerhető épület még rendben lett volna, de 2? Vagy azt hiszik hogy sokan megveszik az utolsó épületet (max.) 6k gyémántért? Inkább bukom a 2FP -t, 5 terméket.
 

Olaly

Tag
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ha most nem tudok valamit megszerezni a cseresznyéskert épületei közül lesz rá lehetőség a későbbiekben megszerezni? Végül is egy szettről van szó ami együtt az igazi és ilyen eddig még nem volt hogy több épület együttműködése adjon bónuszokat. Minden speciális épületet ami egy korábbi eseményben benne volt (zsivány, bajnok sátor, tudás szentélye stb.) meg lehet szerezni később is, remélem ezzel is így lesz. Ha tudok millió tervrajzot kapni egy olyan nevezeteshez amit eleve nem akartam letenni akkor nagy ritkán jöhetne egy cseresznyéskert részlet is a bónuszait összeadva felér egy nevezetes épülettel.
 

DeletedUser24612

Guest
A tegnapi frissítéssel ha átrakjuk a szett bármely darabját akkor resetelődik a számláló, azaz elölről indul a 24 óra. Értelmét nem sokat látok, mert ha valaki össze tudja rakni beszedésre, akkor akár együtt is tarthatja, gondolom ez volt az ok. De rendben, legyen így, akkor viszont jó lenne egyben is mozgathatóvá tenni a szettet. Nem mintha az a 2 óra óriási veszteség lenne, meg úgyis végleges helyre raktam, de ha már így lett megoldva akkor miért bukjon aki a városát rendezi?
 

DeletedUser

Guest
A tegnapi frissítéssel ha átrakjuk a szett bármely darabját akkor resetelődik a számláló, azaz elölről indul a 24 óra. Értelmét nem sokat látok, mert ha valaki össze tudja rakni beszedésre, akkor akár együtt is tarthatja, gondolom ez volt az ok. De rendben, legyen így, akkor viszont jó lenne egyben is mozgathatóvá tenni a szettet. Nem mintha az a 2 óra óriási veszteség lenne, meg úgyis végleges helyre raktam, de ha már így lett megoldva akkor miért bukjon aki a városát rendezi?

Ez szerintem nem tegnap óta van így, hanem végig így volt. A szett bónuszát az adja, hogy egymáshoz csatlakoznak az épületek. Akkor kezdődik a számláló amikor csatlakoztatod őket egymáshoz. Evidens módon ha elveszed egymás mellől, akkor megszakítod. Ha nem így lenne, akkor akár miután elindítottad a bónuszt szét is szedhetnéd, szétszórhatnád a darabokat, mert a számláló nem nullázódik, hanem pörög tovább? Vagy onnan kéne folytatódnia ahol abbamaradt ha újra egymás mellé teszed? Nyilván nem kéyelmes, hogy nullázódik, de szerintem azért nem nagy gond, időzíteni kell a városrendezést beszedés utánra és ennyi.
 

DeletedUser21181

Guest
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ha most nem tudok valamit megszerezni a cseresznyéskert épületei közül lesz rá lehetőség a későbbiekben megszerezni? Végül is egy szettről van szó ami együtt az igazi és ilyen eddig még nem volt hogy több épület együttműködése adjon bónuszokat. Minden speciális épületet ami egy korábbi eseményben benne volt (zsivány, bajnok sátor, tudás szentélye stb.) meg lehet szerezni később is, remélem ezzel is így lesz. Ha tudok millió tervrajzot kapni egy olyan nevezeteshez amit eleve nem akartam letenni akkor nagy ritkán jöhetne egy cseresznyéskert részlet is a bónuszait összeadva felér egy nevezetes épülettel.

Szerintem lesz mert a profilban megjelenő jutalom 1-es szintű és elvileg 4-esig mehet.
Ebből gondolva lesz még a következő tavasszal is.
illetve év végén a karácsonyi evnetben szokták az egész évit felvonultatni
 

Ötzi

Aktív tag
Mááá nem azéééé, de a francia szerveren óránként ad egy ilyen izé... rózsaszín cseresznyefát, úgy kell összeszedni a városban, mint régen a húsvéti tojásokat. Az event-ben nincs valami nemzetközi egyezmény, hogy haza is beszéljek? :D
 

EmyLin

Tag
Sziasztok! Nem lett meg a császár kapuja, mély csalódás. Valahogy csinálhatták volna úgy, legalább egy szett meg legyen. Nem lesz. Van akinek több is van. Végig játszani a küldetést, aztán még sem lesz meg a nyeremény, elég lehangoló! :(
 

DeletedUser24612

Guest
Ez szerintem nem tegnap óta van így, hanem végig így volt. A szett bónuszát az adja, hogy egymáshoz csatlakoznak az épületek. Akkor kezdődik a számláló amikor csatlakoztatod őket egymáshoz. Evidens módon ha elveszed egymás mellől, akkor megszakítod. Ha nem így lenne, akkor akár miután elindítottad a bónuszt szét is szedhetnéd, szétszórhatnád a darabokat, mert a számláló nem nullázódik, hanem pörög tovább? Vagy onnan kéne folytatódnia ahol abbamaradt ha újra egymás mellé teszed? Nyilván nem kéyelmes, hogy nullázódik, de szerintem azért nem nagy gond, időzíteni kell a városrendezést beszedés utánra és ennyi.
Tuti nem, amikor a Császár kapuját meg lehetett szerezni akkor még nem volt így, mert akkor raktam le 2 szerveren is 3 és 4 darabot. Egyébként mihelyt elküldtem eszembe jutott hogy mégis ki lehet használni ha valamiből több van és beszedés előtt cserélgeti valaki, tehát jogos.
Sziasztok! Nem lett meg a császár kapuja, mély csalódás. Valahogy csinálhatták volna úgy, legalább egy szett meg legyen. Nem lesz. Van akinek több is van. Végig játszani a küldetést, aztán még sem lesz meg a nyeremény, elég lehangoló! :(
Tényleg el lett rontva, egy szerencse még elment volna, 2 sok. A C -n még kell a tó, ha lesz még akkor 3 lehetőségem lesz megszerezni.
 

DeletedUser25177

Guest
Ha nincs meg a "császár kapuja" később meg tudom szerezni valahogy? Vagy esetleg másik elemre elcserélni? Ha igen hogy kell cserélni?
 

DeletedUser20654

Guest
Csak gyémántért tudod megszerezni, vagy nagyon nagy szerencsével.
Nem lehet cserélni
 

DeletedUser20654

Guest
Főnyereményként meg lehet nyerni.
Ahhoz azonban sok ládát kell nyitni. De ahhoz sok lámpás kell, annyit meg csak gyémántért lehet szerezni, hacsak nem nyitsz állandón lámpa nyereményt.
 

DeletedUser25177

Guest
ja! Így már ok! gyakorlatilag esély sincs rá! Volt 600 lámpám ez 600/120=5 alkalommal nyitottam a fullos ládát, amikor a "császár kapuja" volt a nyeremény, és mindig valami mást adott. most esély sincs rá hogy gyűjtsek lámpát, mert olyan nehezek a feladatok(hosszú az idő), ja meg már nem is lesz a "császár kapuja" a nyeremény! Jól kitalálták! bomba
 

DeletedUser20654

Guest
A napi nyereményben tényleg nem található már, de főnyereményként még megnyerheted, ha sok gyémántod van.
 

DeletedUser25067

Guest
Én is nagy csalódásnak érzem ezt az eventet. Becsülettel végigcsinálja az ember és két darab megszerzése is csak a szerencsén múlik! Ez nagyon el lett rontva!!!
 

DeletedUser24995

Guest
Egyszer. Csak egyszer csinálnátok olyan event-et, amit végig lehet játszani... :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent