Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

DeletedUser26204

Guest
Engem ma ez a kis elgépelési hiba mosolyogtatott meg az eventben :)
 

Csatolmányok

  • forge of.jpg
    forge of.jpg
    468,8 KB · Megtekintések: 31

DeletedUser26204

Guest
Milliárd és milliárd lóhere mi(?)
Rosszabb ötlet már nem is létezik a földön,ahhoz másik dimenzióba kell utazni,hogy találjunk,még egy ekkora időrabló,semmitmondó,istentelen "eventet".
Szégyenfoltja a vikinges falunak címmel,smaragd kelta erdőstöl mindenestöl.
Van ezeknek agyuk,vagy csak élik a zombik világát(?)-költői!
Rakjanak elénk rendes,normális eventeket vagy sokan eldobják a játékot! És ehhez nem kell agy,hogy tudjam,bárki tudja.
(Kíváncsian várom majd a többi hozzászólást)

Én csak azért jövök fel olvasni az event kritikákat, mert mindig van 1-2 rinyálósabb játékos, akinek a hozzászólásain jókat szoktam derülni..... A sikertelenséget a pénzorientációval magyarázzák a legtöbben.

Egyébként ha az ember tud egy kicsit angolul és utána olvas, mert a nyugat európaiaknál előbb van az event, akkor rengeteg hasznos tanáccsal látják el az embert, sőt a feladatsort is megtalálhatja (pl a lenti videó kommentjeiben angolul)......bár jelzem az utolsó 2 eventnél már anélkül is meg tudtam csinálni, hogy tudtam volna, hogy mi a következő feladat.

A játék második napjánál tudtam, hogy 11200 aranyat lehet összegyűjteni ingyenesen az eventtel az incidensek által adottakon kívül és, hogy 1900 arany a 6 láda felnyitásának összege a 2 város között és, hogy 1000 aranyat legalább lehet kalkulálni 1 város befejezéséhez. De ha 1500-al számolok egy várost úgy is jó vagyok, mert 5 város ad 3 választó készletet.... az 7500 arany és ad a legvégén a játék egy negyedik választót is plusszban.... + ha 2x kinyitjuk a ládákat akkor az még 3800 arany....Akkor eljutunk a 11300 aranyig.... ami 6 választót jelent, meg 2 erdő darabkát is ad a játék...ERGO... első szint teljesen ingyenes az 5 elemmel, továbbá még 2-t tudsz növelni ingyenesen 2. szintre. Tehát tökre nem pénz orientált a dolog.

A másik fele meg a gyémántokkal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy meg kell tanulni céh-expedíciózni és nem a kényelmes, elvárások nélküli céhekben kuksolni várni a csodát, holott 2 világban én személy szerint a 64 kapummal heti 350 gyémit szerzek átlagosan ingyé, de van, hogy többet is.

Remélem segítettem sokaknak a kommenttel. Béke

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Igazad is lenne, ha nem Q betűvel jelölnék.
(És a magyar fordításban nem billiárdot írnának.)
(Meg néha csak az angol üzenetet hagyták meg quadrillion szöveggel.)
Azért jelölik Q betűvel, mert b@sztak lefordítani. Vagyis csak az angol megfelelőt vették át. Ugyanez volt a pénz és alapanyag termeléseknél is, kellett várni rá egy pár hónapot, mire ott is átírták magyarra (azóta van ezer, meg millió és milliárd is). Attól még mi beszélgethetünk magyarul is, nem csak hunglisül.
 

DeletedUser24512

Guest
Én csak azért jövök fel olvasni az event kritikákat, mert mindig van 1-2 rinyálósabb játékos, akinek a hozzászólásain jókat szoktam derülni..... A sikertelenséget a pénzorientációval magyarázzák a legtöbben.

Egyébként ha az ember tud egy kicsit angolul és utána olvas, mert a nyugat európaiaknál előbb van az event, akkor rengeteg hasznos tanáccsal látják el az embert, sőt a feladatsort is megtalálhatja (pl a lenti videó kommentjeiben angolul)......bár jelzem az utolsó 2 eventnél már anélkül is meg tudtam csinálni, hogy tudtam volna, hogy mi a következő feladat.

A játék második napjánál tudtam, hogy 11200 aranyat lehet összegyűjteni ingyenesen az eventtel az incidensek által adottakon kívül és, hogy 1900 arany a 6 láda felnyitásának összege a 2 város között és, hogy 1000 aranyat legalább lehet kalkulálni 1 város befejezéséhez. De ha 1500-al számolok egy várost úgy is jó vagyok, mert 5 város ad 3 választó készletet.... az 7500 arany és ad a legvégén a játék egy negyedik választót is plusszban.... + ha 2x kinyitjuk a ládákat akkor az még 3800 arany....Akkor eljutunk a 11300 aranyig.... ami 6 választót jelent, meg 2 erdő darabkát is ad a játék...ERGO... első szint teljesen ingyenes az 5 elemmel, továbbá még 2-t tudsz növelni ingyenesen 2. szintre. Tehát tökre nem pénz orientált a dolog.

A másik fele meg a gyémántokkal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy meg kell tanulni céh-expedíciózni és nem a kényelmes, elvárások nélküli céhekben kuksolni várni a csodát, holott 2 világban én személy szerint a 64 kapummal heti 350 gyémit szerzek átlagosan ingyé, de van, hogy többet is.

Remélem segítettem sokaknak a kommenttel. Béke

Aszta de sok mindent tetszik tudni! :D De attól még ez egy agyonbonyolizált időrabló (és összecsapott) hányadvány, ami nagyon gagyi jutalmat ad... És igen nem kötelező csinálni, de akkor legalább el lehetne tüntetni a képernyőről az egészet, mert marha zavaró... Tudom téged nem zavar, mert okos vagy és utánaolvastál, de attól még sokakat igen. És a fő problémám ezzel az egésszel, hogy ezzel a vacakkal már megint értékes fejlesztési időt raboltak, más sokkal fontosabb dolgok elől... De ezt esetleg el lehet olvasni angolul, pont a linkelt videó alatti hozzászólásokban is... ;)
 

Tomoceus

Új tag
Számoltam, és arra jutottam, hogy ingyen játékkal lehetetlen az összes épület darabot megszerezni 2. szinten. Ez az új politika?
 

Tomoceus

Új tag
első szint teljesen ingyenes az 5 elemmel, továbbá még 2-t tudsz növelni ingyenesen 2. szintre. Tehát tökre nem pénz orientált a dolog.
Én is kb. ennyire számítok, de nekem ez pont azt jelenti, hogy pénzorientált a játék. Akkor nem az, ha ötöt tudok növelni ingyen.
Nem tudom, hogy mi az a 64 kapu, de én a céhexpedíciókban közel sem szerzek 350 gyémántot. Pedig többször csináltam már végig.
 

DeletedUser27509

Guest
A teljes szett es 3epuletet fel lehet huzni 2.szintre,0 gyement raforditassal.
10varost kell elvegezni 35kuldivel szoval nem kell az osszeset,egy varoshoz kell 1000arany hogy kb 2nap alatt vegezz vele.
Az event ideje alatt kuldikbol,napibol 11000arany jon ossze Szoval teljesitheto.

Az pedig hogy szar?
5x6os teruleten 14forget meg eleg sok arut stb bonuszokat.
Szerintem ez eleg jo :)
 
Unalmas esemény. Akartak valami újat - de melléfogtak. Legalább annyi humánum lett volna a tervezőkben, hogy az egy ingyen megkapható láda ajándékát én határozhatnám meg. Még az is "vélétetre" van bízva. Azért tettem idézőjelben, mert Szent Patrik óvjon bennünket a FOE véletlenszerűségeitől. Eddig számomra hasznavehetetlen 2 piti kis akármit nyertem a két városért. Azért ennyire megalázni a játékosokat...!?
 

Reginaldio

Új tag
Sziasztok!
Nekem bejön ez az esemény: ötletesnek tartom az újszerűségét.
Van benne szerencsefaktor is (azoknak, akik nem tudják előre a feladatsort - mármint a városokon belülire gondolok, nem az eseményküldetésekre), de kell hozzá stratégiai érzék is, hogy mit milyen sorrendben fejlesztek, hogy mielőbb tovább tudjak lépni, ill. bizonyos szakaszhatárokhoz minél kevesebb időráfordítás vagy megakadások nélkül eljutni ("termelésszámlálók" mielőbbi megindítása/"fejlesztési léptetések" tartalékolása-összevont teljesítése); hogy meddig érdemes kitartani/mikor érdemes hátrahagyni egy még nem végigvitt várost, ill. hogy az aranyamat "ládikók" nyitogatására költöm vagy az "igazgatók" fejlesztésére; stb..
Nem mellesleg van némi matematikai ismeretterjesztő vonala is a dolognak (fix nagy lépéseket milyen hamar túl tudja nőni az aprajáról indított 1,1-es szorzó; mik is vannak a "kvadrilliós" "nagy számok" tartományában stb.). Mondjuk az igaz, hogy a fordítás sikeredhetett volna szabatosabbra, és áteshetett volna egy "lektoráción"/"korrekción" is...
Még nem tudom, hogy sikerül-e a fullos szett. 3 item fixen lesz az eseményhez tartozó küldetéssorozatból, 4 választókészletem már van (1 ládikókból és 3 városi feladatsorok teljesítéséből), vagyis még 3-at kéne szereznem, amihez a hátralévő bő 11 napban 8 komplett városi feladatsort, és az aktuálisan futóból még 15 részfeladatot kéne abszolválni (aranyam perpill 1780 van, és a napi belépések meg az eseményküldetések révén fog még jönni, ha jól számolom, 23 adagnyi, plusz ami még incidensekből befigyel)...
Jó játékot Mindenkinek!
 

Reginaldio

Új tag
Még egy dolog eszembe jutott (az eseményablak kapcsán, de igazából nem feltétlenül ehhez az eseményhez kötődően - korábbiak kapcsán, ill. általában a különböző korok városai kapcsán is felvetődhet): Azt lehet tudni, hogy a játékban használt háttérzenék mik (külön a játéknak lettek komponálva, vagy elérhetőek-kereshetőek szerző-cím alapján játékon kívül is...)? Némelyik egész kellemes melódia - kíváncsi lennék...
Előre is köszönöm, ha valaki tud rá választ!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
1900

Box SetFirstSecondThird
Box 1Free50 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold100 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold
Box 250 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold100 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold250 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold
Box 3100 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold250 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold500 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold
Box 4250 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold500 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold1,000 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold
Box 5500 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold1,000 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold2,000 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold
Box 61,000 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold2,000 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold4,000 StPatrick Pot of Gold Pots of Gold
 

Osziúr

Új tag
Hogy tudok átmenni a második városba?
Az a 8,4Q lóhere sosem fog összejönni.... Végig mentem az első 25 feladatsoron, mert azt hittem,akkor mehetek simán a második városba... :-D
 
Fent