Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Szent Patrik napja egy évente megtartott ünnep Szent Patrik, Írország egyik védőszentje tiszteletére, az írek nemzeti ünnepe. Március 17-én tartják, azon a napon, amelyen a hagyomány szerint Patrik meghalt.
Március 17-e munkaszüneti nap Észak-Írországban, Írországban, Montserratban és Newfoundland és Labrador kanadai tartományban. Kanada többi részén, az Egyesült Királyságban, Ausztráliában, Új-Zélandon és az Egyesült Államokban sok helyen megünneplik, de nem hivatalos ünnepnap – olvasható a Wikipédián. Viszont mindenki zöldbe öltözik, már a megelőző hetekben megtelnek az üzletek polcai mindenféle kellékkel, amik segítenek abban, hogy minél zöldebben ünnepelhessék az emberek Szent Patrik ünnepét.


Patrikról és a lóheréről
Szent Patrik egy keresztény térítő volt, akit leggyakrabban Írország védőszentjeként vagy Írország apostolaként tisztelnek, jóllehet ezt a címet Írországi Szent Brigitta és Szent Kolumba is megkapták. Két hiteles levél is fennmaradt tőle, amikből az életére vonatkozó adatok kikövetkeztethetőek. Körülbelül 16 éves korában hazájában ír portyázók fogták el, és rabszolgának Írországba vitték magukkal. Itt hat évet élt, majd megszökött, és visszatért családjához. Miután felvették az egyházba, felszentelt püspökként tért vissza Írország nyugati és északi vidékeire, azonban kevéssé ismertek itteni működési helyei. Már a hetedik században Írország védőszentjeként tisztelték. Egy széleskörűen elterjedt magyarázat szerint az ötödik század második felében tevékenykedett misszionáriusként Írországban. Szent Patrik napját halálának napján, március 17-én ünneplik.
A legenda szerint Szent Patrik a Szentháromság tanát egy háromlevelű lóherével magyarázta az íreknek, így illusztrálva a keresztény tanításban a három isteni személy egységét. Mára a lóhere Szent Patrik napjának központi szimbólumává vált. A háromlevelű lóherét már a kereszténységet megelőzően is szent növénynek tartották Írországban. Zöld színe és alakja sokak számára az újjászületést és az örök életet, három levele pedig az ősi, pogány vallás szent számát, a hármast, valamint az ősi hármas istenségeket szimbolizálta.

Forrás: ridikul.hu
 

DeletedUser26849

Guest
Milliárd és milliárd lóhere mi(?)
Rosszabb ötlet már nem is létezik a földön,ahhoz másik dimenzióba kell utazni,hogy találjunk,még egy ekkora időrabló,semmitmondó,istentelen "eventet".
Szégyenfoltja a vikinges falunak címmel,smaragd kelta erdőstöl mindenestöl.
Van ezeknek agyuk,vagy csak élik a zombik világát(?)-költői!
Rakjanak elénk rendes,normális eventeket vagy sokan eldobják a játékot! És ehhez nem kell agy,hogy tudjam,bárki tudja.
(Kíváncsian várom majd a többi hozzászólást)
 

DeletedUser

Guest
Ez az event csalódás. Normál esetben viszonylag tervezhető, hogy az ember milyen díjból mennyit szeretne beszerezni. Kút itt fődíjként van, zsugorító is. Az egésszel azért szenvedni, hogy legyen 1-1db végül??? Az új mechanizmus érdekes, de a napidíjak kikerülése, és a ládákból is totálisan esetleges díjak értelmetlenné teszik az egészet.

A fődíj jó, normál világban még le is tenné az ember. Értelme csak ott van. Azonban ott meg nincs hova, mert területet nem adnak már évek óta normálisan. Ha az ember átépítésre is adná a fejét, minimális különbségért is, és lecserélne korábbi igen jó event épületeket, akkor is akadályba ütközik, ugyanis már épületraktározást sem adnak. Magyarán a kereskedőnél bőven legmagasabb értékre váltható maximális szintű (akár 7-10. körüli) komoly épületeket törölnöm kellene, hogy aztán 3,5 mező helyett 3,2-n kapjak 1FP-t, meg 5%-kal növeljem a támadóbónuszom mondjuk??? Ez volna a nagy cél amiért gyémántot is kellene költenem???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Nem tudok továbblépni a következő városba, hiába megyek rá a lenti jobb gombra. Kinyílik egy ablak, hogy kapok ajándékot, meg mit vihetek tovább, de onnan nem megy tovább, csak ki tudom x-elni, és visszakerülök az elhagyni tervezett városba. Igaz ott még 2 feladat lenne, ez a baj? Tud valaki segíteni?
 
Megvan a megoldás: kéne, hogy legyen egy csomó lóherémnek, ami nincs elég, és szerintem legalább 1 nap, amíg összejön. Ó, hogy az a …..! Fogalmam sincs, így hogy fog összejönni a szett 19 nap alatt :(
 

DeletedUser25825

Guest
Beléptem a 2. városba. Kéne 141 lóhere, hogy beindítsam a termelést, de nincs és így nem is lesz. Ennyi volt?
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!

Elvégeztem minden feladatot az első városban, de nem tudok a következő városba belépni. Miért nem?
 
Fent