Nevezetes épületek

DeletedUser21403

Guest
Ha ugyanannyi akkor mindig az van előrébb aki előbb tette be!
 

DeletedUser

Guest
Hi aLL!
Valaki meg tudja mondani, hogy ha olyan épülethez gyűlik össze minden tervrajzom, ami előttem lévő korban található, akkor fel tudom építeni azt az épületet anélkül is, hogy elérjem azt a kort? Mert egy részletem hiányzik csak hozzá.
üdv
 

quin

Tag
Tisztelt drpepy,

Ha megvan minden részleted, és a szükséges termékek is, akkor fel tudod építeni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok :D

Arvahallon keresek sok építő munkást Aacheni Katedrális és Boldog Vazul-Székesegyház építésére :D

Aki akar jönni vegyen fel barátnak! Nevem: rEdh1t
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

Lehetőleg ezt az arra el indíott topicba írd!
 

DeletedUser20424

Guest
Hi aLL!
Valaki meg tudja mondani, hogy ha olyan épülethez gyűlik össze minden tervrajzom, ami előttem lévő korban található, akkor fel tudom építeni azt az épületet anélkül is, hogy elérjem azt a kort? Mert egy részletem hiányzik csak hozzá.
üdv

Tisztelt drpepy,

Ha megvan minden részleted, és a szükséges termékek is, akkor fel tudod építeni.

Üdv!

Feltudja építeni, de gyémántból kell megvennie a termékeket hiszen írta az "előttem lévő korban".

Üdv:
Kazoda1

- - - Updated - - -

Sziasztok :D

Arvahallon keresek sok építő munkást Aacheni Katedrális és Boldog Vazul-Székesegyház építésére :D

Aki akar jönni vegyen fel barátnak! Nevem: rEdh1t

Te meg ide tudod írni a barát keresésed:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?828-Barát-keresés-neveztes-épületek-építéséhez

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser21403

Guest
Nem fltétlen kell gyémántot használni hozzá! Én még csak a Késő középkorban vagyok és mégis több száz gyarm. koros anyagom van már! Elég ha cserél és kész!
 

DeletedUser20424

Guest
A mi szomszédságunkban nincs nagyon olyan csere ami a nagyobb korból adna mint amibő kér.0
 

DeletedUser21403

Guest
Erre van a céh!Az a lényeg h nem kell feltétlen gyémántot venni!
 

Ötzi

Aktív tag
Gyönyörűen gyűlnek a Zeusz s z o b r a i m!!! Legalább változnának át már milói Vénusszá, mert úgyis csak egy Zeuszt lehet építeni csak! Grrr...
 

DeletedUser2189

Guest
Sziasztok!

Nekem most épült fel nem rég a világítótorony, viszont az előbb motiválás után világítótorony részletet kaptam.... csak ilyen voltam ilyen peches, vagy ez előszokott fordulni. Ha igen, akkor nem lehetne valamit kezdeni ezzel? Mert ez így elég tré...
 

DeletedUser

Guest
Szia!

Nem egyedi a problémád. Állítólag dolgoznak rajta.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az ipari korszak nevezetes épületei kb. mikor fognak bekerülni a leírásba?
 

DeletedUser11

Guest
Royal Albert Hall:

Építési költség: 300 az Iparosodás kori árucikkekből
Méret: 7x6
Bónusz az 1. szinten: +70%-os bónusz alapanyagok beszedésénél 75 alkalommal + 11 árucikk 24 óránként
Bónusz a 10. szinten: +230%-os bónusz alapanyag beszedésénél 75 alkalommal + 27 árucikk 24 óránként

gb_ina2.jpg


Az Egyesült Államok Kapitóliuma:

Építési költség: 300 az Iparosodás kori árucikkekből
Méret: 7x5
Bónusz az 1. szinten: +2450 népesség +3900 alapanyag 24 óránként
Bónusz a 10. szinten: +10530 népesség +15800 alapanyag 24 óránként

gb_ina1.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ez az utóbbi is olyan lesz mint a Bábel Tornya? Mert ha igen, akkor köszönöm nem építem meg. Én naiv azt hittem ugyanis, hogy a népesség amit a Bábel Tornya ad nem vesz le a boldogságból... rá kellett jönnöm, hogy bizony levesz, nem is akármennyit, +100 népességért 130 boldogságot. Hát kérem akkor mi ebben a bónusz? Egyedül az a + áru amit ad, akkor már inkább világítótorony, és 4 gambrel tetős ház. Vagy ez valami hiba lenne?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nekem most épült fel nem rég a világítótorony, viszont az előbb motiválás után világítótorony részletet kaptam.... csak ilyen voltam ilyen peches, vagy ez előszokott fordulni. Ha igen, akkor nem lehetne valamit kezdeni ezzel? Mert ez így elég tré...

Nekem is épp ez a gondom, remélem mihamarabb kijavítják. Jó lenne ha legalább elcserélhető volna, vagy eladható, vagy a gép ne adna többet a már felépült épületből.
 

DeletedUser21592

Guest
Kedves Support,
az a kérdésem, hogy amikor megépítek egy nevezetest akkor a raktár nevezetes fülön egy zöld pipa jelenik meg az épület alatt.
Ez meg is történt 2 megépített épület után, most, hogy az aacheni katedrális is egyes szintű lett eltűnt a raktáramból.
Érdeklődnék miért lehet ez?
Köszönöm,
angel
 

DeletedUser16887

Guest
Ha nincs felesleges tervrjz részleted a felépített épületből, akkor nem jeelnik beg a raktárban.
Amikor felépíted, akkor eltűnik.
Ha kapsz utána olyan részeltet akkor jelenik meg ujból a raktárban azzal a zöld pipával.
 

DeletedUser21592

Guest
Ha nincs felesleges tervrjz részleted a felépített épületből, akkor nem jeelnik beg a raktárban.
Amikor felépíted, akkor eltűnik.
Ha kapsz utána olyan részeltet akkor jelenik meg ujból a raktárban azzal a zöld pipával.

köszönöm:)
 
Fent