Nevezetes épületek

DeletedUser1458

Guest
Konkrétan mit jelen az, hogy az első 90 pénz begyűjtése 120%-al gyorsul?
Akkor is számolja a begyűjtést, amikor a nyersanyagot gyűjtöm be.
Nem csak az aranytermelésre vonatkozik?
 

DeletedUser11

Guest
Szia. Ha jól tudom, akkor az Alexandriai világítótorony napi 40 alkalommal megnöveli az Alapanyag-termelést, szinttől függő bónusszal. A Szent Márk bazilika pedig napi 90 alkalommal a Pénztermelést. Vagyis naponta 40, illetve 90 alkalommal úgy szedsz fel Pénzt/Alapanyagot, hogy bónusz van rajta.

DaN ismertetője a nevezetes épületekről
 

DeletedUser2503

Guest
Sziasztok!

Aki szeretne tervrajzot szerezni Deal kastélyhoz vagy Castel del Monte-hoz, az vegyen fel barátnak Arvahallon!
Szép napot Mindenkinek!

Sun Tzu
 

DeletedUser3783

Guest
Szia. Ha jól tudom, akkor az Alexandriai világítótorony napi 40 alkalommal megnöveli az Alapanyag-termelést, szinttől függő bónusszal. A Szent Márk bazilika pedig napi 90 alkalommal a Pénztermelést. Vagyis naponta 40, illetve 90 alkalommal úgy szedsz fel Pénzt/Alapanyagot, hogy bónusz van rajta.



Hy!
Tegyük fel, hogy nekem napi egyszeri pénzbevételem van! Ekkor, hogy alakul a bónusz osztás?
Ha a megnövelt bónuszú házikót a céhtársaim ismételten motiválják, akkor halmozottan bónuszos lesz a vityillóm? :cool:;)
Köszi a választ!
Üdv.:Manó
 

DeletedUser1698

Guest
Hy!
Tegyük fel, hogy nekem napi egyszeri pénzbevételem van! Ekkor, hogy alakul a bónusz osztás?
Ha a megnövelt bónuszú házikót a céhtársaim ismételten motiválják, akkor halmozottan bónuszos lesz a vityillóm? :cool:;)
Köszi a választ!
Üdv.:Manó

Szia.
Meg fog jelenni egy begyűjtő ikon, mint akármelyik háznál vagy alapanyagtermelőnél. A bónusz csak akkor érvényes, ha "begyűjöd" és a begyűjtéstől számítja a 24 órát. Ha rákattintottál, akkor 90 db házig érvényes a bónusz. Ha 24 óra alatt nem használod el a 90-et, akkor nem tudom hogy halmozódik-e, nekem soha nem maradt addig. És igen, hatással van rá a motiválás is, na meg az is ha lelkesek a polgáraid. Ekkor halmozódik a bónusz, pl. nekem egy motivált vidéki ház most 4144 aranyat ad. :)
 

DeletedUser3783

Guest
ÓÓÓÓóóóóóóó!! :)

Viszket a tenyerem! XD
Köszi a választ!
 

DeletedUser21802

Guest
Felháborító, hogy egy épületből 28 részletet szereztem és még mindig 2 kell az építéshez, itt valamit nagyon el...sztak.
Még jó, hogy nem fizettem ezeknek egy forintot se, mert most sokkal dühösebb lennék. Undorító...


a véleményedet finomabban is kifejezhetnéd! a ............ szinte mindenki érti!
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4150

Guest
Kedves AttilaH1..
Tudod,hogy lehet cserélgetni a tervrajzokat ugye?,:)
próbáld meg mert lehet,hogy már meg is lesz az a hiányzó 2 részlet..
véletlenszerű a csere kimenetele,de talán szerencséd lesz:)
Csak katt arra a 2 részletre amiből több van,és alatta katt a csere ablakra.))
próbáld meg..:)
üdv Fiona
 

DeletedUser3243

Guest
Szia.
Ha 24 óra alatt nem használod el a 90-et, akkor nem tudom hogy halmozódik-e, nekem soha nem maradt addig. És igen, hatással van rá a motiválás is, na meg az is ha lelkesek a polgáraid. Ekkor halmozódik a bónusz, pl. nekem egy motivált vidéki ház most 4144 aranyat ad. :)

Ha 24 óra eltelik és nem aktiválod újra Szt. Márkot, akkor a maradékot el tudod használni, ha aktiválod, akkor újra 90-ről indul.
És igen ha motiválva van az épület akkor annak veszi a %-os növelését, így egy 10-es szintű épülettel egy Gambrel tetős ház 10.000 arany körül van, ha ezt beszorzod 90-el szép kis summa 1 nap alatt még ha 50%-os motiválással számolsz akkor is :)
 

Ötzi

Aktív tag
Három hete felépült a Zeusz-szobrom, mégis továbbra is kapom a tervrajz fecniket. Miért dob a game oda, ahol már felépült? Semmit sem tudok vele kezdeni, cserélni másra nem tudom, újat felépíteni nem enged, pedig lassan már megint összejön egy Zeuszra való. Ha a Boldogságos Madonnát adná két nagy dudával, megérteném, de így...
 

DeletedUser

Guest
Ugyan ebben a cipőben járok :D December eleje óta hajtok a kolosszusra és hát nem volt mit tenni előbb meglett a világítótorony. Na de annyira, hogy most kb napi 3-4-5 tervrajzot kapok ami mind világitotorony :D Heti 1 kolosszus azért néha kiesik persze ami megvan. Mégha lehetne egyszerre több világitotorony na de igy nem sok értelme van :D
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok szeretném megkérdezni ha egy neveztes épülethez megvannak a tervrajrok de az építőanyagok még nincsenek és a határidő már lejárt felépíthetem e azt a bizonyos épületet???
 

DeletedUser21403

Guest
Sziasztok szeretném megkérdezni ha egy neveztes épülethez megvannak a tervrajrok de az építőanyagok még nincsenek és a határidő már lejárt felépíthetem e azt a bizonyos épületet???

Hali! Milyen határidő? Ha megvannak a tervrajzok akkor teszed le amikor csak akarod! Még ha össze is szeded az anyagokat akkor se muszáj rögtön letenni bármikor megteheted azt! Tehát ha nincsenek még meg az anyagok az sem baj majd ha meglesznek akkor lerekod!
 

DeletedUser21848

Guest
Szia tudnál nekem segiteni hogy lehet napi 3-4 tervrajzot kapni ?Nekem jó ha 4-5 naponta összejön 1.Köszönöm a segítséged elöre is.
Ugyan ebben a cipőben járok :D December eleje óta hajtok a kolosszusra és hát nem volt mit tenni előbb meglett a világítótorony. Na de annyira, hogy most kb napi 3-4-5 tervrajzot kapok ami mind világitotorony :D Heti 1 kolosszus azért néha kiesik persze ami megvan. Mégha lehetne egyszerre több világitotorony na de igy nem sok értelme van :D
 

DeletedUser21403

Guest
Szia tudnál nekem segiteni hogy lehet napi 3-4 tervrajzot kapni ?Nekem jó ha 4-5 naponta összejön 1.Köszönöm a segítséged elöre is.

A tervrajzokat mint már sokszor leírták véletlenszerűen kapod! Persze meglehet növelni az esélyét a szerzésre! Ajánlatos barátok felvétele amivel megnövelheted a napi tak6mot számot ezzel nagyobb esélyt biztosítva a tervrajszerzésre! Szintén ajánlatos eldönteni hogy melyik korban lévő épületet szeretnéd megépíteni és olyan játékosokat barátként megjelölni akiknek szintén olyan épületekkel rendelkeznek többségben mint amelyiket le szeretnéd tenni!
 

DeletedUser21617

Guest
Sziasztok!

Az volna kérdésem, ha tudná valaki,hogy a nevezetes épületet is lehet fosztani??

Várom válaszotokat.
Köszönettel: Micuko
 

DeletedUser21403

Guest
NEM!!!! Legalábbis nekem még soha sem sikerült! Pedig de jó volna!:D DE NEM LEHET!!!
 

DeletedUser21783

Guest
Nekem az lenne a kérdésem, hogy akik azonos Forge ponttal holtversenyben végeztek az épület megépítésében, miért nem kapják meg ugyanazt a jutalmat?
 
Fent