Nevezetes épületek

DeletedUser10514

Guest
Jó lenne, ha egy tervrajz egy szeletét csak egyszer lehetne megtalálni. ÉN értem, hogy az érdek az hogy megvegyük, de ennyire szerintem nem kéne kiszúrni a játékosokkal, hogy azért nem készül el a tervrajza soha, mert igaz hogy megfelelő épület tervrajzát sikerült begyűjtenie, de nem jött be a 12% esélye, hogy pont azt a részletet kapja ami még kell. Én pont ma jártam így: 1 részletem volt csak meg, de terémeszetesen ugyanazt a részletet kaptam meg újra!
 

DeletedUser20400

Guest
Lionskull,

Türelem, még csak most raktak be a nevezetes épületeket és mar is szeretned felépíteni?
Mi lenne ha egy korral is ilyen hamar végeznél? Minden nap frissítéseket kellene csináljanak.
Majd lesz lehetőséged cserélni előbb vagy utóbb :)

szia hzs74,

Eloszor is elnezesedet kerem. Most latom nem valaszoltam a kerdesedre. Játszom a béta szerveren és van olyan céh tagom akinek mar 3 nevezetes épülete van felépítve. Ha nem hiszed el szívesen csinálok egy screenshotot :p

Udv.
Imike

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Bárcsak 12% lenne azaz esély :D
2 épület, és 18 tervrészlet van korszakonként. Szóval jó lesz az 12%-os esély 5,55%-nak is :s Kivéve ha nevezetes épületből kapod, ott tényleg megvan a 11,1%.

Imike
Téged fizetnek azért, hogy védd a céget akkoris ha a játékosoknak van igaza? Jelenleg gyémánt nélkül nem lehet építeni, csak rettenetesen nagy mázlival. Össze lehet kaprani 5-6-7 tervet, de mind a kilencet majdnem esélytelen. Mások épületéből sem lehet, ugyanis minden nap 50-100 FP-t kéne berakni hogy a 4-5. helyet megkapd a támogatási listában azaz szerezzél 1 db vacak tervet. Ami nagy valoszínűséggel olyan amid már van.

És igen, lehet, hogy majd egyszer a messzi-messzi jövőben beraknak valami funkciót amivel lehet kezdeni valamit a fölös részletekkel, gondolom ha már senki sem lesz hajlandó egy petákot se fizetni érte. Jelenleg ilyen lehetőség nincs, és az érkező új verzióban sincs. Magyarul a nevezetes épület jelenleg és a belátható jövőben a fizetős játékosok prémiumja, ami nem is lenne baj amúgy! Csak akkor mondják azt, és ne hülyítsék a játékosokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20400

Guest
Memnon,

Nem nem fizetnek. De nem várhatod el hogy 1 hónap alatt meglegyen. Most gondolj arra akinek nincs mit csináljon, kifejlesztett mindent, annak semmi oka nem lenne hogy játszódjon és igen az építi fel hamarabb aki fizet de ez mindenhol így van. De ha van szomszédod aki fizetett akkor mar nyert ügyed is lehet.

És nem védek én senkit, én is ugyan úgy varom mint te csak türelmesen.

Üdv.
Imike
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Memnon,

Nem nem fizetnek. De nem várhatod el hogy 1 hónap alatt meglegyen. Most gondolj arra akinek nincs mit csináljon, kifejlesztett mindent, annak semmi oka nem lenne hogy játszódjon és igen az építi fel hamarabb aki fizet de ez mindenhol így van. De ha van szomszédod aki fizetett akkor mar nyert ügyed is lehet.

És nem védek én senkit, én is ugyan úgy varom mint te csak türelmesen.

Üdv.
Imike

Ha elolvastad amit írtam, akkor feltünhetett, hogy hiába van szomszédnak meg céhbe. 8-9es szintek is 1 nap alatt vannak felhúzva 50-100 FP között lehet bekerülni az első 5-be, amit 1 nap alatt kell belerakni. Magyarul a napi FP termelés dupláját, tripláját kell belerakni minden nap és lehet, hogy 5x FP-vel is csak 6-7ik leszel, volt már rá példa, sokan jártak így. Vagy ha mázlid van kapsz 1 darabokat, és az is sokadik ismétlődés.

Ugyanis az van, hogy az 1-2. helyet 100 FP körül lehet megszerezni, ami nem is lenne baj ha ezt nem 24 óra alatt kéne betenni. Aki(k) az első nevezeteseknél megszerezték az első helyeket azok mostmár sorban viszik az első helyeket a nyeremény FP-vel. Más meg ha a feje tetéjre áll sem bír berakni annyit, ugyanis csak nyeremény FP-vel lehet hozni ezeket a helyeket, ahhoz meg ugye nyerni kéne a szintet, hogy legyen.

Mér nem várhatom el, hogy 1 hónap alatt meglegyen 1 db nevezetes? Mert a jelen rendszerben gyakorlatilag ez is szinte lehetetlen ha nem fizetsz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem, hogy a neveztes épületek mennyire átjárhatóak különböző korokban? Pl. teszem azt van nekem -persze még nincs:) -, egy Zeusz szobrom. Ez ugye erősíti a hadsereget +5-el. A Zeusz szobor Vaskorszak-i. A szobor ereje érvényes mondjuk a virágzó középkor katonáira is, vagy akár a gyarmatosítás korában is?
 

DeletedUser16887

Guest
Igen érvényes lesz az összes kroban és minden tipusú katonádra.
Amugy bronzkorszak a zeus szobor :)
 

DeletedUser8196

Guest
Bárcsak 12% lenne azaz esély :D
2 épület, és 18 tervrészlet van korszakonként. Szóval jó lesz az 12%-os esély 5,55%-nak is :s Kivéve ha nevezetes épületből kapod, ott tényleg megvan a 11,1%.

Imike
Téged fizetnek azért, hogy védd a céget akkoris ha a játékosoknak van igaza? Jelenleg gyémánt nélkül nem lehet építeni, csak rettenetesen nagy mázlival. Össze lehet kaprani 5-6-7 tervet, de mind a kilencet majdnem esélytelen. Mások épületéből sem lehet, ugyanis minden nap 50-100 FP-t kéne berakni hogy a 4-5. helyet megkapd a támogatási listában azaz szerezzél 1 db vacak tervet. Ami nagy valoszínűséggel olyan amid már van.

És igen, lehet, hogy majd egyszer a messzi-messzi jövőben beraknak valami funkciót amivel lehet kezdeni valamit a fölös részletekkel, gondolom ha már senki sem lesz hajlandó egy petákot se fizetni érte. Jelenleg ilyen lehetőség nincs, és az érkező új verzióban sincs. Magyarul a nevezetes épület jelenleg és a belátható jövőben a fizetős játékosok prémiumja, ami nem is lenne baj amúgy! Csak akkor mondják azt, és ne hülyítsék a játékosokat.

Szia.

Csak azt az egyet cáfolnám meg,hogy mások épületéből nem lehet összeszedni.
Én onnan szereztem össz.12 részletet(3 nap alatt),és abból csak három volt egyforma.
Ezt a 12 -t két nevezetes építéséből szedtem össze.
Abban igazad van,hogy elég sok fp.-t kell beleraknod,de ne feledd,hogy sokat is kapsz ha benne vagy az első háromban.


hexenke
 

DeletedUser21418

Guest
Nevezetes épületeim

Üdvözletem mindenkinek,

A városom eljutott arra szintre, hogy már 3 nevezetes épület ékeskedik a város szélén.
Aki segíteni akart az építkezésben, így esetlegesen térképrészlethez jutva az adott épületből,
vegyen fel engem barátnak a játékban.

Játékbeli nevem megegyezik a fórumbeli nevemmel.
A nevezetes épületek név szerint:

- Bábel tornya
- Alexandriai világítótorony
- Szt. Márk Bazilika
- Zeusz szobor

Továbbí jó játékot.
Rumpelstinskin
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3942

Guest
A varosomba a Deal Kastelyt epitem
jelenleg a 9 szint epul, eleg gyorsan zajlik az epitkezes, kb 3 napja inditottam.
Akit erdekel vegyen fel a barat listara
Udvozlettel
Karpatalja
 

Ötzi

Aktív tag
Clap-clap! :) 2 nap alatt két térképfecni, máris nem vagyok szkeptikus! :) Akinek Brisgard-on van Zeusz-szobra, azt felvenném támogatás céljából a barátlistámra! :)
 

DeletedUser20764

Guest
Sziasztok!
Nincs valakinek Brisgard-on "Notre Dame" nevű épülete, lehetőleg kis szinten? (1-2-3), vagy olyan, aki néhány napon belül építené.
Esetleg valakinek a céhében, szomszédjai között nincs?
Nevem: ferrari13.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nálam arvahallon a következő épületek találhatók:

Deal Kastély
Hagia Sophia
Zeusz szobor
Castel del Monte

Aacheni katedrális

Aki szeretne támogatni vegyen fel barátnak.

Köszönöm!
syvy

A mai napon a Drezdai építése is kezdetét veszi, akit érdekel keressen meg bátran!

- - - Updated - - -

Nem tudtok valakit aki a Szent Márkot építi Arvahallon? Felvenném barátnak...


Baleer-nek és yano-nak van nálunk.. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Csiliz

Aktív tag
Hát nagyon úgy néz ki, hogy a nevezetes épületeket csak azok tudják megépíteni, akik hajlandóak érte pénzt áldozni, azaz, akik gyémántért veszik meg az egyes tervrajzrészleteket. Mert takaríthatok bármennyit, harcolhatok bármennyit, tervrajzokaz ezért nem kapok, ha meg véletlenül kapok egyet, az biztos olyan lesz, amelyik már megvan legalább egyszer. Még a téli küldetésnél is olyan tervrajzrészletet kaptam, amelyik már megvolt, pedig választék lett volna bőven. :(
 

DeletedUser3868

Guest
Csiliz
Én pl. forge pontokkal támogatom azt akit lehet és 1 helyért 3 részlet jár így meg is van 1-épület!
 

DeletedUser20919

Guest
Igen, 2x nyertem tamogatast, 2x kaptam ugyanazokat a reszleteket amik mar megvoltak szoval nem olyan egyszeru az
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Brisgardon van olyan akinek a nevezetes épülete megvan és kell segítség???
Naponta tudok egy pár forge ponttal segíteni a fejlesztést:)))
Nyugodtan felvehet barátnak:)))
+ Van 2 Szent Márk bazilika tervrajzom! + 1 Notre Dame tervrajzom:)))

Várom a jelentkezőket!!
Üdv
linkbanya
 

DeletedUser7560

Guest
nekem az lenne a kérdésem, hogy csak nálam csappant meg a tervrajzok "bevétele" motiválással/takarítással vagy másoknak is?
jelenleg 1hete nem kaptam semmit pedig minden nap végig megyek a 45szomszédon és 60céhtagon
régebben azért napi 1 jött de ha nem akkor is 1napnál többet nem kellett várni, egy kicsit lehangoló ez az egy hetes pechszéria
 

DeletedUser

Guest
jó nektek....én mióta él ez a verzió 2 db tervrajzot találtam,kb 1500 motiválás,takarítás,fosztogatás után :(
 
Fent