Nevezetes épületek

DeletedUser340

Guest
Sziasztok!

Elkezdtem Arvahall-ona Drezdai Miasszonyunk templom építését, ha valaki szeretne csatlakozni, pontokért és a tervekért vegyen fel a barát listájára.

Üdv: Gussy (ott is)
 

DeletedUser1458

Guest
Sziasztok!

Szt. Márk bazilikát építőket keresek Arvahallon.

Nymeria
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Aki szeretne tervrajzot az alábbi nevezetesekből vagyen fel barátnak Arvahallon!
Szt. Mark
Aacheni katedrális
Zeusz
Castle de Monte
Drezdai Miasszonyunk
Boldog Vazul
Hagia Sophia


Üdv:
syvy
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Alexandriai kilátónál "az épület 40-szer növeli naponta az alapanyag termelést" részt hogy kell érteni? 40-szer tudok leszedni termelő épületet úgy, az adott szint százalékával növeli annak értékét?
 

DeletedUser3942

Guest
Hali
Elkezdtem én is Arvahall-ona Drezdai Miasszonyunk templom építését, ha valaki szeretne csatlakozni, pontokért és a tervekért vegyen fel a barát listájára.
Jelenleg a 2 szint épül
Üdvözletel
Kárpátalja
 

DeletedUser5320

Guest
Sziasztok!

Arvahallon deal-om épül aki szeretne részletet az vegyen fel barátnak.
 

DeletedUser4709

Guest
Üdv mindenkinek!

Arvahallon nemrég lerakott, jelenleg 3-as szintű Szent Márk bazilika várja az érdeklődőket. Aki szeretne részletet, vegyen fel barátnak.

Gromadan
 

DeletedUser

Guest
sziasztok
Elkezdtem én is Arvahall-ona Drezdai Miasszonyunk templom építését és a deal kastély építésétaki szeretne térképrészleteket az vegyen fel barátnak név: hallal
sziasztok
 

DeletedUser21408

Guest
Sziasztok!

Arvahall-on elkezdtem építeni a deal kastélyt aki szeretne térképrészletet vegyen fel barátnak.
v1963s
 

DeletedUser3689

Guest
sziasztok!

Arvahall-on gyönyörű 4-s szinten lévő Haga Sopia várja azt az 5 játékost aki terveket szeretne.

napi 6 ForgePont illetve 6400 boldogság amit biztosít. (és szerintem a legszebb épület, a Korai középkori Haga Sopia, láttam élőben elhihetitek)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Brisgard-on Aacheni katedrálist keresek.

Yokomo
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Arvahallon is és Brisgardon is nevezetes épületekhez barátkeresőt indítottunk, menjetek a kiválasztott világhoz, és ott világonként tudtok keresgélni.
 

DeletedUser3783

Guest
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem! Ha felépítek egy nevezetest kapok érte pontot és ha igen mennyit?? XD
Köszi
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Aki szeretne tervrajzot az alábbi nevezetesekből vagyen fel barátnak Arvahallon!

Aacheni katedrális szint 9
Castle de Monte szint 9
Drezdai Miasszonyunk szint 9
Boldog Vazul szint 8
Notre Dome szint 5
Bábel torony szint 4
Alexandra szint 7




Üdv:
syvy
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Egy kérdés: ha van két azonos típust erősítő, de különböző neves épületem, akkor azok bónuszai összeadódnak? Gondolok itt most olyan épületekre, amelyek támadási- vagy védekezési bónuszt adnak...
 

nebath

Új tag
Sziasztok!

Mikortól lehet gyűjteni a tervrajzokat? Mennyi motiválás\takarítás kell egy tervrajzhoz?
Köszönettel: Nymeria

20 értékes medálomat áldoztam egy részletre, de már nagyon megbántam. A virágzó középkorban vagyok, de még egy
nevezetes épületet sem sikerült felépítenem. Mindig kapom az új részleteket, de mindig más épülethez. Nem foglalkozom vele
többet. Értelmetlennek tartom. Üdv
 

DeletedUser20400

Guest
Szia nebath,

Én gyarmatosítás korban vagyok és nekem sincs egyetlen nevezetes épületem se és meg mérföldekre állok hogy meglegyen :) de azért nem adom fel.

Üdv,
Imike
 

DeletedUser

Guest
20 értékes medálomat áldoztam egy részletre, de már nagyon megbántam. A virágzó középkorban vagyok, de még egy
nevezetes épületet sem sikerült felépítenem. Mindig kapom az új részleteket, de mindig más épülethez. Nem foglalkozom vele
többet. Értelmetlennek tartom. Üdv

Én 60-t és elég is volt xD, Bábel tornya és Kolosszeum 1-1 része nem ért annyit :D
 
Fent