Kérdések a játék szabályzatával kapcsolatban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24576

Guest
Köszönöm a válaszokat. Nagyjából megvilágosodtam. :)

A támogatás gombbal történő vissza motiválás/takarítás hátrányát sejtettem. Épp ezért szeretnék direktben ellátogatni az illetőkhöz és kézzel kiválasztani mit motiválok/takarítok. Viszont ezt nem tudom hogyan tegyem meg, mert az eseménynaplóból nem tudok eljutni a településekre. Nem klikkelhető a név.
 

Vanek ur

Aktív tag
Igen, ez egy gond. A céhtársaknál egyszerű, mert végigszaladsz rajtuk 'rendesen', és kész. A barátlistásokkal hasonló a helyzet. Egyedül a szomszédoknál nem tudsz mit tenni, mert vagy elkezded írogatni, hogy ki járt hozzád, és ahhoz célzottan benézel segíteni; vagy csak egyszerűen nyomsz egy támogatás gombot (ami vagy segít neki, vagy sem).
Talán még egy megoldás lehet, amivel ezt ki lehet küszöbölni: akik a szomszédlistáról rendszeresen járnak hozzád, azokat felveszed a barátlistádra. Sokáig úgysem lesztek együtt (rendszeresen kevergeti a játék a szomszédokat), így ha jelenleg 'duplázol' (vagyis pár játékos fent van a szomszédlistádon is, és a barátlistádon is), az különösebben nem okoz gondot (viszont szomszédcsere esetén majd lehet, hogy jól jön).
 

DeletedUser

Guest
Hali...azt szeretném kérdezni, hogy lehet játékos nevet megváltoztatni ? köszi
 

DeletedUser21403

Guest
a játékon belül jobb klikk majd support! nekik kell írni hogy mit és hogyan szeretnéd!
 

Dahnar

Új tag
Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írtam, ezért itt is felteszem a kérdést..

Nem találtam sehol, de van valahol valami lista vagy tábla, hogy a GvG térképen szektoronként mennyi a védekező seregek elhelyezésének költsége? Vagy valami képlet, ami alapján változik szintről szintre? Teszem azt a 6. szektorban 30/30/30/50/50/50/70/70.

Köszi a segítséget!
 

Dahnar

Új tag
Köszönöm a választ :)
S ez fix minden korszakban, minden szektorban. Az elsőben és a tizedikben is ugyanennyi?
 

DeletedUser24721

Guest
Itt feltehetitek a kérdéseiteket a játék szabályzatával kapcsolatban. Előtte mindenképp olvassátok el az erről szóló ismertetőnket IDE KATTINTVA.
Sziasztok!

A játék fejlesztőihez fordulnék problémámmal.
Nem lehetne bevezetni olyan szabályt a harcoknál/megtámadásoknál, hogy csak bizonyos szintű játékossal lehessen harcolni vagy maximálni lehetne, hogy egy adott várost max hányszor rabolhat ki egy ugyanazon ember. Jelenleg engem 2 hete folyamatosan rabol ki egy játékos és esélyem nincs hogy megvédjem városom. Nem sok értelmét látom ennek, próbáltam felé jelezni hogy ez így nem oké, de semmi válasz.
Válaszotokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser24612

Guest
Sziasztok!

A játék fejlesztőihez fordulnék problémámmal.
Nem lehetne bevezetni olyan szabályt a harcoknál/megtámadásoknál, hogy csak bizonyos szintű játékossal lehessen harcolni vagy maximálni lehetne, hogy egy adott várost max hányszor rabolhat ki egy ugyanazon ember. Jelenleg engem 2 hete folyamatosan rabol ki egy játékos és esélyem nincs hogy megvédjem városom. Nem sok értelmét látom ennek, próbáltam felé jelezni hogy ez így nem oké, de semmi válasz.
Válaszotokat előre is köszönöm!
Ez sok játékban probléma, de az ilyen játékokban egy fontos elem a PVP. Meg kell próbálni többször belépni, beszedni ami fontos, vagy átállítani akkorra a termelés végét amikor biztos be tudsz lépni. A FoE még nem is annyira PVP orientált játék, mert naponta egyszer rabolhatnak ki és más hátrány sem ér, vannak ennél sokkal rosszabbak is. Egyébként egy idő után annyi ingyenes egységed lesz amivel meg tudod védeni magad, hacsak nem sokkal nagyobbak a szomszédok. A védő sereg ha el is hullik nem fogy, a támadók viszont valóban megsemmisülnek és egy bizonyos veszteséget már a legnagyobb rablás sem fedez. Engem rendszeresen támad 2 ember, de amikor meglátják a védőseregemet azonnal feladják, amikor meg nem akkor ki is kapnak mint 2 napja az egyik. Azt mondjuk érthetetlen számomra hogy 2 hónap alatt nem tudják megjegyezni hogy nem érdemes megtámadniuk, mert nem érnek el semmit.
 

Gróf úr

Aktív tag
Kerestem, de nem találtam, ezért ha már valahol van válasz, akkor elnézést.
Hány barát lehet maximum a listámon?
 

DeletedUser24984

Guest
Már megint beraktak egy milliomosokból álló szomszéd környezetbe!!! Csak ezért nem szeretem ezt a játékot, ebben a környezetben nem tudok normálisan kereskedni!!! Mire jó ez, hogy ilyen környezetet teremtenek?
 

DeletedUser25490

Guest
Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy ha a barátlistámon lévő személyt kiteszem, attól még tud pontot tenni a nevimbe, vagy megkapja a léptetéskor a pontot és a medált?

Köszönöm a választ!
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy ha a barátlistámon lévő személyt kiteszem, attól még tud pontot tenni a nevimbe, vagy megkapja a léptetéskor a pontot és a medált?

Köszönöm a választ!

Ha már egyszer rakott bele legalább 1 pontot, akkor az adott szinten még tud bármennyit tenni, és kapja is a jutalmat, ha olyan helyen van.
 

DeletedUser25605

Guest
Azt szeretném tudni,hogy miért, vagy mikor tűnnek el a katonáim? Senki nem támadott meg ,mégis mind eltűntek,ki vette el őket?!,köszi.
 

DeletedUser23560

Guest
Azt szeretném tudni,hogy miért, vagy mikor tűnnek el a katonáim? Senki nem támadott meg ,mégis mind eltűntek,ki vette el őket?!,köszi.

Ebből baromi nehéz értelmes választ adni, de:
- 1, ha megtámadnak, nem vesztesz katonát, csak ha te támadsz.
- 2, ha eltűnik a már meglevő katona és nem csatában veszíted el, akkor az lehet a válasz, hogy eladtad a laktanyát, amiben kiképezted őket...:p
- 3, esetleg magukat a katonákat törlöd a hadsereg irányítása menü alatt...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25606

Guest
Szia, az esemény feladata úgy szól: Építs egy gyártóépületet....
megtudhatnám a gyártóépület alatt gazdasági-, vagy raktár épületet értünk?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent