Kérdések a játék szabályzatával kapcsolatban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1014

Guest
törölt üzenet
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan szabály, hogy ha egy háztartásban van 2 város, és az egyik városnak el kell onnan költöznie a felhasználójával, mennyi időt kell várniuk, hogy segíthessék egymást, mint az idegen városok?

Néhány napot.
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok!

Olvasva az előző hozzászólásokat kicsit elgondolkodtatott.
Értem én a szabályokat meg azt is ,hogy ez egy játék...de nem jobb ha minél többen játsszák, minthogy bizonyos " dolgok" ellehetetlenítik a kezdő játékosokat?!
Mire értem ezt...leírom az esetemet:
- mivel az A világban végeztem mindennel ...és nem az a típusú játékos vagyok aki a nála kisebbeket sorba veri és fosztja, így nem sok mindent tudok ott tenni....belépek, beszedek ,elindítok, gyors mot./tak és pápá.
-ezért regisztráltam a B és C világba is ...most az utolsó szomszéd-osztásnál olyan szomszédokat kaptam akik, folyamatosan fosztogatnak, én a 69. helyen vagyok...nem kell ecsetelnem ,csak a termelés beállításával tudnék védekezni, csakhogy kb. ezer+ 1 dolog jöhet közbe ,hogy pár percet késsek a beszedéssel ( ami már elő is fordult velem, többször is)...akkor ugye már lefosztva találtam a termelőim és az alapanyag termelőim is....ezért felszedtem inkább az utakat, másnak nem termelek...
-de ha egy barátomhoz teszem a forgéim, akkor kicseszek vele...ugye mert ez tilos?!...a végén engem is és Őt is tiltanak...
-ha a támadóimmal akarnék ily módon kitolni akkor meg Ő jelent és akkor engem még ki is tiltat..igaz?!
Szóval bármit tennék is én kapnék tiltást...

Ergo nem tudom jó e ez a szabályzat vagy nem ...de az én szemszögemből...a NEM jön be.
Most erősen gondolkodom azon játszam-e tovább a többi világban:S
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Olvasva az előző hozzászólásokat kicsit elgondolkodtatott.
Értem én a szabályokat meg azt is ,hogy ez egy játék...de nem jobb ha minél többen játsszák, minthogy bizonyos " dolgok" ellehetetlenítik a kezdő játékosokat?!
Mire értem ezt...leírom az esetemet:
- mivel az A világban végeztem mindennel ...és nem az a típusú játékos vagyok aki a nála kisebbeket sorba veri és fosztja, így nem sok mindent tudok ott tenni....belépek, beszedek ,elindítok, gyors mot./tak és pápá.
-ezért regisztráltam a B és C világba is ...most az utolsó szomszéd-osztásnál olyan szomszédokat kaptam akik, folyamatosan fosztogatnak, én a 69. helyen vagyok...nem kell ecsetelnem ,csak a termelés beállításával tudnék védekezni, csakhogy kb. ezer+ 1 dolog jöhet közbe ,hogy pár percet késsek a beszedéssel ( ami már elő is fordult velem, többször is)...akkor ugye már lefosztva találtam a termelőim és az alapanyag termelőim is....ezért felszedtem inkább az utakat, másnak nem termelek...
-de ha egy barátomhoz teszem a forgéim, akkor kicseszek vele...ugye mert ez tilos?!...a végén engem is és Őt is tiltanak...
-ha a támadóimmal akarnék ily módon kitolni akkor meg Ő jelent és akkor engem még ki is tiltat..igaz?!
Szóval bármit tennék is én kapnék tiltást...

Ergo nem tudom jó e ez a szabályzat vagy nem ...de az én szemszögemből...a NEM jön be.
Most erősen gondolkodom azon játszam-e tovább a többi világban:S

Nem jól értelmezed a szabályt.A forge pontokat csak világokon keresztül tehát A-B B-C A-C nem lehet adni.Azonos világban bizonyos feltételek betartása mellett ,gyakorlatilag korlátlanul lehet adni a forge pontot ,bárkinek.
 

DeletedUser21972

Guest
Értem és köszönöm a választ....akkor ez így nem egyértelmű...idézem a szabályzatból...szóval nem fogtok azért tiltani, engem és azt akinek adom a forgékat, hogy csak azért hoztam létre, hogy mást támogassak???
-mert ugye mivel felszedtem az utakat, nem termelek nem fejlődök csak nem hagymnám kárba veszni a forgékat és ez hetekig illetve hónapokig eltarthat...ameddig ilyen agresszív szomszédaim vannak akik az alvégen levő játékosokat naponta fosztogatják.


"K: Mi az a "Push" azonosító?
V: Olyan azonosító amely kizárólag azért létezik, hogy valaki mást támogasson."
 

DeletedUser

Guest
Értem és köszönöm a választ....akkor ez így nem egyértelmű...idézem a szabályzatból...szóval nem fogtok azért tiltani, engem és azt akinek adom a forgékat, hogy csak azért hoztam létre, hogy mást támogassak???
-mert ugye mivel felszedtem az utakat, nem termelek nem fejlődök csak nem hagymnám kárba veszni a forgékat és ez hetekig illetve hónapokig eltarthat...ameddig ilyen agresszív szomszédaim vannak akik az alvégen levő játékosokat naponta fosztogatják.


"K: Mi az a "Push" azonosító?
V: Olyan azonosító amely kizárólag azért létezik, hogy valaki mást támogasson."

Azonos világban, bizonyos feltételek betartása mellett ,gyakorlatilag korlátlanul lehet adni a forge pontot ,bárkinek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21972

Guest
Azonos világban, bizonyos feltételek betartása mellett ,gyakorlatilag korlátlanul lehet adni a forge pontot ,bárkinek.


Nos ma tiltottak a 8.szabályra hivatkozva!
Szóval ,hogy is van ez...azonos világban korlátlanul lehet adni másnak forgékat...pont erre kérdeztem rá pár napja???!!!!..és ezt a választ adtátok...!!
Nem tudom ki miatt tiltottak mert a supportnak írt levelemre még nem kaptam választ...de már megbocsássatok 16 nevezetesem van nem nézegetem folyton ki pakolgat és mennyit, mióta játszik és milyen ütemben fejlődik, mert gondolom nem az én azonosítómat nézték olyannak ami csak azért lett létrehozva ,hogy mást támogasson.
De itt megjegyezném , hogy egyszer rákérdeztem, miért pakolja valaki hozzám a pontjait egy olyan nevezetesbe ami jóval meghaladja a saját korát....azt a választ kaptam, hogy megrekedt és még a pénzt és az alapanyagot gyűjtögeti nevezetesekbe pakolássza a pontjait, így összegyűjti a térképeket+ medálokat is kap, és ha odajut majd könnyedén leteszi a nevezeteseket.
Nekem ez a válasz nem takar semmi kivetni valót.

Már egyszer említettem jó-e ez a szabály vagy nem ....sztem egyáltalán nem etikus, hiszen ha valaki vélt vagy valós sérelme miatt elkezd pakolászni valakihez tiltathatja könnyedén ,bár a felhasználó nem sértett semmilyen szabályt, mert én tuti nem szegtem meg semmilyen szabályt.

Kicsit elgondolkodtató, hogy egy játék a rosszindulatot támogatja azzal, hogy a vétlent is tiltja:(

Jelentgetésről meg annyit, hogy én eddig sem és ezután sem fogok semmilyen játékban jelentgetni senkit, még akkor sem ha sejtem nem tiszta játékos a másik...sokan játszanak furcsán, de még egyszer sem biztos ,hogy csal az illető...már csak ezért sem tenném akkor inkább tiltsatok örökre engem....akikkel eddig egy csapatban játszottam úgy is tudják nem én csaltam...bár arra kíváncsi lennék kinek álltam ennyire az útjában.
 

DeletedUser23506

Guest
Sziasztok!

Jól sejtem, hogy ahhoz, hogy nagy valószínűséggel ne kapjak tiltást, hogyha egyetemről, vagy munkahelyről szeretnék játszani, akkor végig kéne kérdezgetnem ezer embert, hogy szokott-e ezzel játszani (esetleg a fentebb említett helyeken is) és ha igen, akkor mi az azonosítója itt, stb... hogy még véletlenül se segítsük egymást semmivel se a játékban (és aki meg nem játszik, vagy akár fingja sincs, hogy mi ez, azzal meg meg kéne jegyeztetnem az én itteni azonosítómat, hogyha netalántán egyszer regisztrál ide és.... stb) ?

Mert a szabályokból és némelyik hozzászólásból következtetve nem tudom mi mennyire életszerű...
 

DeletedUser23544

Guest
Sziasztok!

Ez számomra elég kétértelmű, hogy kéne értelmezni?
a., egy darab azonosító mindhárom világban
b., lehet szerverenként egy-egy-egy különböző azonosító?

1) Egy felhasználói fiók játékosonként

Minden játékosnak csak egy azonosítója lehet minden világban.

Köszi a választ.
 

DeletedUser

Guest
Miután regisztrálsz egy accountot/azonosítót,minden szerveren lehet egy városod.
 

DeletedUser

Guest
Egy olyan kérdésem lenne, hogy pár napja újra regisztráltam a játékra, mivel kb 1 évvel ezelőtt kilettem tiltva, elismerem részben jogos szabálysértés miatt. Ugyanis lakótársammal egy wi-firől, regisztráltunk és játszottunk, viszont arról megfeledkeztünk, hogy nem kereskedhetünk egymással. Kérdezném az adminokat, nem lehetne esetleg újra aktiválni mind2 profilt, természetesen ezentúl nem lesz semmi féle kereskedelem a két város között! Akár ilyen próbaidős rendszerbe is belemennék, csak jó lenne folytatni a régi város fejlesztését. :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Remélem nem lőttem nagyon mellé a topikkal kapcsolatban :S
A Cirgard szerveren Sir Robinként van egy karakterem. A barátnőm is ott játszik miscarriage néven. Egy céhben vagyunk. A hétvégén nála voltam és próbáltam neki tojást küldeni a húsvéti event keretein belül, de kiírta hibaként a szerver, hogy "Azonos internetkapcsolatot használó játékosok nem tudnak egymásnak küldeni." Oké, ezt elfogadtuk, viszont én hazajöttem, és ma is akartam neki küldeni, tehát már nem azonos internetet használunk, és ugyanezért megint letiltott. Tud valaki ebben segíteni? Semmi csalásról nincs szó, és idegesítő kicsit a dolog!

Köszönöm szépen előre is a választ!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
mindketten olvassátok el ezt:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?822-Egy-ip-több-felhasználó-kibeszélő
Amennyiben ezek után kérdésetek lenne, keressétek fel a szerveretek operátorát.

Hát azért én ennyire nem akadtam ki, de megértelek. Mindössze abban reménykedek, hogy egy admin vagy valaki hamar elolvassa a kérdésemet, és logikus választ ad erre a dologra.
A kereskedés tiltását még megértem, legyen. Viszont azt nem értem, hogy azonos IP-n belül akkor miért engedi a másikat motiválni, mert enged takarítani neki stb. Tojást meg nem enged küldeni....Nagyon ***** szabály, mert tényleg az van, hogy egy családon belül konkrétan a mozgástered lekorlátozódik, és annak nem tudsz segíteni, akinek a legjobban szeretnél. Szóval hasonló helyzetben vagyok mint Te, csak nem a fiamról, hanem az asszonyról van szó :D

Adminoknak pedig üzenem, hogy továbbra is fokozott érdeklődéssel várom a választ! Köszönöm!
 

DeletedUser23637

Guest
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Remélem nem lőttem nagyon mellé a topikkal kapcsolatban :S
A Cirgard szerveren Sir Robinként van egy karakterem. A barátnőm is ott játszik miscarriage néven. Egy céhben vagyunk. A hétvégén nála voltam és próbáltam neki tojást küldeni a húsvéti event keretein belül, de kiírta hibaként a szerver, hogy "Azonos internetkapcsolatot használó játékosok nem tudnak egymásnak küldeni." Oké, ezt elfogadtuk, viszont én hazajöttem, és ma is akartam neki küldeni, tehát már nem azonos internetet használunk, és ugyanezért megint letiltott. Tud valaki ebben segíteni? Semmi csalásról nincs szó, és idegesítő kicsit a dolog!

Köszönöm szépen előre is a választ!


Hasonló helyzetben voltunk mi is. Azt tapasztaltam, hogy el kell telnie pár napnak és utána minden a régi lesz. (Mintha a szerver "elfelejtené") De ez nagy bosszúság. Mert ha gyémántot veszek a páromnak , akkor az nem probléma. :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Nem tudom, hogy felmerült-e már a támadások szintenkénti szabályzása... mert én úgy látom igen nagy szükség volna rá! Bár igaz, hogy sok játékos tudja mi a fairplay és nem támad le 3-4 szinttel fentebbről, de mindig becsúszik egy-két bunkó IQ bajnok (főleg a nagyszámok törvényét nézve, minél többen vagyunk, annál több a selejtes), akinek nem esik nehezére még fosztogatni is...
Engem például most egy ilyen elemit éppen kijáró huszonéves talált meg (attilan néven), aki a Posztmodern korból - az "időkapun" - visszalépve tankokkal rámtámadva (gyarmatosítás kora) könnyedén megsemmisíti védőseregemet és kifosztja a rézbányámat. Ne gyertek nekem azzal, hogy ez egy ilyen játék, mert ha a szintemen lévő játékos támadott meg és netán fosztott ki (mert ugye azért is járnak dolgok, így hát egy kicsit feladat is), shoasem nyígtam. De ez egy kicsit szerintem gusztustalan...
várom a hozzászólásokat! ;)
üdv, Pipacs
 

DeletedUser20746

Guest
tömören hajrá attilan
ugyanezt csinálom :) :D
És szerinted ki volt az az ügyes,elmeháborodott aki ide rakott 2-3 korral alattam lévö városokhoz?
elötte mielött idekerültem heti szinten 7-8 milliot csináltam a pvp-ken most meg örülök ha összesen összejön 1 milla. naná hogy a kiesö pontokat fosztogatással potolom. ja és gusztustalan, hát ez egy ilyen játék. küldözgtnek itt mindenféle sértegetö leveleket, fenyegetnek,anyáznak.
Na ez a gusztustalan ,nem a fosztogatás.nem gyözöm öket letiltani (figyelmen kivülhagyni)
és kb . örüljenek hogy nem jelentem a supportnak.bár 2 szer már jelentettem mert se a stilus se a hangnem nem felelt meg királyi fenségemnek.
ja igen ez is a játék része te vagy a városod királya. igy is szolit meg álltalában a játék:
Királyok és Királynök.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23561

Guest
Pipacs, ha egy magas szintű játékos megtámad, az nem azért van, mert nem tudja, mi a fairplay, hanem azért, mert meg akarja nyerni a PvP tornyot és előfordulhat, hogy az a néhány ezer pont is számít, amit nálad kaphat. Ha még ki is foszt, az persze kellemetlen, de ha ezt el akarod kerülni, akkor arass le időben, ennyi.
Nekem van egy szomszédom, nem tudom hány korral van alattam. A védelme 2 lándzsás, sehol egy őrláng és még szinte soha nem tudtam rabolni tőle, pedig naponta többször benézek, különböző időpontokban. Maximum egy kis aranyat vihetnék, de azzal meg tele a padlás...Rendkívül bosszantó fajta. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent