Kérdések a játék szabályzatával kapcsolatban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv!
Az a kérdésem ha gyémántal rakok le pl 3 nevezetest akkor kitiltanak?
 

DeletedUser8196

Guest
A supportnak mennyi idő áll a rendelkezésére,hogy problémát orvosoljon,vagy egyáltalán reagáljon valamit?
Tegnap de. küldtem levelet hibával kapcsolatban,ma megint elküldtem.
Semmi reakció annak ellenére,hogy itt 2 illetékes is aktív.
 

DeletedUser

Guest
A jegyre mindenképpen választ kapsz.Esetleg a problémád megbeszélésre,vagy kivizsgálásra vár.
Egyébként 48óra alatt kell valamilyen választ kapnod.
Megkérlek,hogy ebbe a témába csak a játékszabállyal kapcsolatos kérdéseket írd!
 

DeletedUser8196

Guest
Rendben,köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22414

Guest
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:Ha a céhen belül vannak olyan tagok akik azonos ip-ről játszanak,/férj-feleség pl./ és van egy nevezetes építő csoportunk amibe mindketten benne vannak, akkor ők nem rakhatnak pontot pl az én nevezetesembe mindketten mert egy ip-n vannak?Az egyértelmű, hogy egymást nem segíthetik de hozzám teszem azt semmi közük nics csak egy céhben vagyunk.

válaszod előre is köszönöm!
 

DeletedUser21964

Guest
Sajnos úgy tudom, hogy ez kimeríti az azonos ip-ről több játékos egy másik játékos nevezetesébe rakott pontok fogalmát ami kitiltással jár.
 

DeletedUser5320

Guest
tök jó hogy van 28 foe team tag és minden tag mást mond a közös ip-ről... egyik azt mondja tiltott közös ip-n egymás motiválása/takarítása másik azt mondja hogy nem, a harmadik megint azt mondja hogy igen a negyedik megint azt hogy nem, most akkor mi a franc az igaz? Tiltott egymás motiválása avagy sem? Ha tiltott akkor beszélgessetek már el a support tagokkal és világosítsátok már fel őket a rohadt szabályokról, mert elég dühítő hogy ahányan vagytok annyiféle választ kapok 1 kérdésre...
 

DeletedUser

Guest
tök jó hogy van 28 foe team tag és minden tag mást mond a közös ip-ről... egyik azt mondja tiltott közös ip-n egymás motiválása/takarítása másik azt mondja hogy nem, a harmadik megint azt mondja hogy igen a negyedik megint azt hogy nem, most akkor mi a franc az igaz? Tiltott egymás motiválása avagy sem? Ha tiltott akkor beszélgessetek már el a support tagokkal és világosítsátok már fel őket a rohadt szabályokról, mert elég dühítő hogy ahányan vagytok annyiféle választ kapok 1 kérdésre...

Javaslom, olvasd el a témához kapcsolódó leírást ,utána tedd fel a kérdésed.
 

DeletedUser8196

Guest
A ma esti belépésemnél döbbenettel tapasztaltam,hogy végleges tiltást kaptam valami 8-as baromság megsértése miatt.
Az elsők között kezdtem játszani.
Soha nem használtam közös ip.-t,nem használtam ki bugokat,hibákat.
Ti azért tiltottatok ki,mert valaki folyamatosan rakta az egyik nevezetesemet,akihez sem céhes,sem internet kapcsolat nem fűz.
Mi ez a baromság?
Gondolkodjatok el egy kicsit erről a nyolcas szabályról.
Mondjuk holnap regelek egy másik ip.ről.
Semmit nem fejlesztek a városomon,csak neki állok a legmagasabb pontszámú játékos(vagy support!!!)valamely nevezetesének a támogatására kitolásból,hogy egy ilyen baromság miatt tiltást kapjon.
Rá kellene jönnötök ennek a szabálynak az életszerűtlenségére és mihamarabb felejtsétek el!!!
Vagy most állt bosszút Myra support azért mert védtem az igazamat?
Szűk egy éve kértem Myra-tól levélben,hogy szakítson meg egy értelmetlen feladatatot,amit meg is tett.
Én ezt megköszöntem,mert így volt logikus.
Pár hónapja megint kértem,hogy szakítson meg egy újabb teljesen értelmetlen feladatot.
Azt a választ kaptam,hogy a feladatot a support nem szakíthatja meg,mert nincs joga hozzá.
Mikor szembesítettem azzal,hogy pont ő volt aki megszakította,a válasz továbbra is az volt,hogy nem szakíthatja meg.
A kérdésemre,miszerint akkor miért lehetett,most miért nem,a válasz továbbra is az volt,hogy nem lehet megszakítani.
Teljesen nyílvánvaló a supportbéli levelezésem alapján,hogy Myra support teljesen elfogult velem szemben negatív irányban és csak valami mondvacsinált okot vártak,hogy kirakjanak.
Csakhogy szerintem ez nem így működik.
Akkor lett volna jogos,ha saját magamat támogatom akármilyen accounttal.
Baromira nem érdekel,hogy Ti milyen szabályzatokat találtok ki menet közben.
Én a jog szerint,regisztrációkor fogadtam el a játék szabályzatát,az,hogy Ti kényetek kedvetek szerint változtatgatjátok havonta,nagyon nem érdekel.
Folyamatosan megszegitek a szabad szólás-és vélemény nyílvánításhoz való jogát a játékosoknak,mindig megmondva mit mondhatnak,mit nem.
Folyamatosan megszegitek az support etiketteket azzal,hogy céh-ben is játszotok.
Az milyen korrekt ugye ha support benne van egy céhben???
Mert előnytelen segítséget nyújthat a céh-társaknak bugokról,hibákról.
Kényetek,kedvetek szerint változtatjátok a játékot.
A Deal-kastélyt beharangoztátok,hogy mennyi medált fog adni.
Én fizettem sok gyémántért,hogy lerakhassam az épületet.
Erre mit csináltok?
Önkényesen lefelezitek a medáltermelést,megszegve ez által a saját kijelentéseiteket.
Amikor ezt Dan supportnak szóvá tettem,válaszra sem méltatott.
Persze,hogy nem,mert erre nem is lehet mit válaszolni.
Eladtatok nekem egy terméket,aztán az üzlet létrejötte után megváltoztattátok a termék tulajdoságát.
Ez sehol sem elfogadott az életben csak itt.
Szóval összefoglalva,semmi szabálytalant nem követtem el,szemben a supportokkal(tisztelet a kivételnek) ezért kérem baromi gyorsan vissza adni az accountomat egy bocsánatkérő levél kiséretében.
Amennyiben a hozzászólásom törlésre kerül,naponta fogom felrakni több tucatszor.
Az igazság hangját nem lehet elnyomni!!!!

hexenke
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21325

Guest
sajnálom, hogy le tiltotak. Nem melesleg ők nem játékfejlesztök, ők képviselik a magyar foe-t. pl. a Deal minden külföldi szerveren úgyan az mint itt.
 

DeletedUser

Guest
A ma esti belépésemnél döbbenettel tapasztaltam,hogy végleges tiltást kaptam valami 8-as baromság megsértése miatt.
Az elsők között kezdtem játszani.
Soha nem használtam közös ip.-t,nem használtam ki bugokat,hibákat.
Ti azért tiltottatok ki,mert valaki folyamatosan rakta az egyik nevezetesemet,akihez sem céhes,sem internet kapcsolat nem fűz.
Mi ez a baromság?
Gondolkodjatok el egy kicsit erről a nyolcas szabályról.
Mondjuk holnap regelek egy másik ip.ről.
Semmit nem fejlesztek a városomon,csak neki állok a legmagasabb pontszámú játékos(vagy support!!!)valamely nevezetesének a támogatására kitolásból,hogy egy ilyen baromság miatt tiltást kapjon.
Rá kellene jönnötök ennek a szabálynak az életszerűtlenségére és mihamarabb felejtsétek el!!!
Vagy most állt bosszút Myra support azért mert védtem az igazamat?
Szűk egy éve kértem Myra-tól levélben,hogy szakítson meg egy értelmetlen feladatatot,amit meg is tett.
Én ezt megköszöntem,mert így volt logikus.
Pár hónapja megint kértem,hogy szakítson meg egy újabb teljesen értelmetlen feladatot.
Azt a választ kaptam,hogy a feladatot a support nem szakíthatja meg,mert nincs joga hozzá.
Mikor szembesítettem azzal,hogy pont ő volt aki megszakította,a válasz továbbra is az volt,hogy nem szakíthatja meg.
A kérdésemre,miszerint akkor miért lehetett,most miért nem,a válasz továbbra is az volt,hogy nem lehet megszakítani.
Teljesen nyílvánvaló a supportbéli levelezésem alapján,hogy Myra support teljesen elfogult velem szemben negatív irányban és csak valami mondvacsinált okot vártak,hogy kirakjanak.
Csakhogy szerintem ez nem így működik.
Akkor lett volna jogos,ha saját magamat támogatom akármilyen accounttal.
Baromira nem érdekel,hogy Ti milyen szabályzatokat találtok ki menet közben.
Én a jog szerint,regisztrációkor fogadtam el a játék szabályzatát,az,hogy Ti kényetek kedvetek szerint változtatgatjátok havonta,nagyon nem érdekel.
Folyamatosan megszegitek a szabad szólás-és vélemény nyílvánításhoz való jogát a játékosoknak,mindig megmondva mit mondhatnak,mit nem.
Folyamatosan megszegitek az support etiketteket azzal,hogy céh-ben is játszotok.
Az milyen korrekt ugye ha support benne van egy céhben???
Mert előnytelen segítséget nyújthat a céh-társaknak bugokról,hibákról.
Kényetek,kedvetek szerint változtatjátok a játékot.
A Deal-kastélyt beharangoztátok,hogy mennyi medált fog adni.
Én fizettem sok gyémántért,hogy lerakhassam az épületet.
Erre mit csináltok?
Önkényesen lefelezitek a medáltermelést,megszegve ez által a saját kijelentéseiteket.
Amikor ezt Dan supportnak szóvá tettem,válaszra sem méltatott.
Persze,hogy nem,mert erre nem is lehet mit válaszolni.
Eladtatok nekem egy terméket,aztán az üzlet létrejötte után megváltoztattátok a termék tulajdoságát.
Ez sehol sem elfogadott az életben csak itt.
Szóval összefoglalva,semmi szabálytalant nem követtem el,szemben a supportokkal(tisztelet a kivételnek) ezért kérem baromi gyorsan vissza adni az accountomat egy bocsánatkérő levél kiséretében.
Amennyiben a hozzászólásom törlésre kerül,naponta fogom felrakni több tucatszor.
Az igazság hangját nem lehet elnyomni!!!!

hexenke

A supporton a leveledre választ kaptál.Egyébként nem én tiltottalak...
 

DeletedUser8196

Guest
Baromra nem érdekel,hogy ki tiltott ki.
Adjátok vissza mindkét világomat.
Egy kérdésre válaszoljon itt bármelyik support.
Ha holnap gipsz jakab néven beregelek Arvahallra és elkezdem pakolni tito(vagy bármeylik support) valamelyik nevezetesét,úgy hogy közben nem fejlesztem a városomat,akkor ő is tiltva lesz???
Hoztak egy idióta szabályt ami teljesen szembemegy minden logikával.
Nagyon kérlek benneteket,hogy válaszoljatok a fenti kérdésre.
És követelem vissza az azonosítóimat!!!

hexenke
 

DeletedUser

Guest
Baromra nem érdekel,hogy ki tiltott ki.
Adjátok vissza mindkét világomat.
Egy kérdésre válaszoljon itt bármelyik support.
Ha holnap gipsz jakab néven beregelek Arvahallra és elkezdem pakolni tito(vagy bármeylik support) valamelyik nevezetesét,úgy hogy közben nem fejlesztem a városomat,akkor ő is tiltva lesz???
Hoztak egy idióta szabályt ami teljesen szembemegy minden logikával.
Nagyon kérlek benneteket,hogy válaszoljatok a fenti kérdésre.
És követelem vissza az azonosítóimat!!!

hexenke
Kérlek nyiss jegyet a supporton.
 

DeletedUser8196

Guest
Elöször válaszoljon valaki a feltett kérdésemre!
Itt a nyilvánosság előtt.
Követelem vissza a jogtalanul elvett azonosítóimat és választ a kérdésemre.
Jogom van hozzá,ezért már nem tilthattok ki a maradék világomból!
 

DeletedUser

Guest
Tisztelt Hexenke!
Javaslom ,ennek a rövid leírásnak az elolvasását és meg fogod benne találni azt a részt, ami téged érdekel.A tiltásról a fórumon adatvédelmi okokból nem beszélünk ,így nem tudok neked segíteni ,csak a jegyrendszeren át.

Az idézet
"8) Fair-play

K: Mi az a "Push" azonosító?
V: Olyan azonosító amely kizárólag azért létezik, hogy valaki mást támogasson.
-"Push" azonosító minden olyan város,melyeket csak azért hoztak létre,hogy:
-a; a magam városát támogassam forge ponttal vagy termékekkel úgy,hogy adott világban kettő vagy több városom van.
-b; Több saját várossal egy,vagy több várost támogatok forge ponttal ,vagy termékekkel.
-c; Minden világban van egy ,vagy több városom és ezekkel támogatok úgy ,hogy "A" világban adom a terméket,forge pontot,prémiumot és a "B" világban kapom az ellenszolgáltatást.Ez akkor is szabálytalan ha családtagodnak,barátodnak,munkatársadnak segítesz ilyen módon.

K: Akkor is ilyen azonosítónak minősül a városom ha fejlődik, de csak egy vagy pár embert támogatok?
V: Minden nem kiegyensúlyozott kereskedésre és támogatásra vonatkozik a fenti állítás.


K: Milyen büntetést kaphatok ha megszegem ezt a szabályt?
V: Minden érintett azonosítót végleg tiltunk a játékból."

A teljes magyarázat http://forum.hu.forgeofempires.com/...tékszabályról-tudni-érdemes&p=20091#post20091 érhető el
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok lenne egy kérdésem ebben a halowen játékban van olyan feledathogy séta vagy hanyatlás az mit jelent mit kellcsinálni köszönöm
 

DeletedUser8196

Guest
Tisztelt Hexenke!
Javaslom ,ennek a rövid leírásnak az elolvasását és meg fogod benne találni azt a részt, ami téged érdekel.A tiltásról a fórumon adatvédelmi okokból nem beszélünk ,így nem tudok neked segíteni ,csak a jegyrendszeren át.

Az idézet
"8) Fair-play

K: Mi az a "Push" azonosító?
V: Olyan azonosító amely kizárólag azért létezik, hogy valaki mást támogasson.
-"Push" azonosító minden olyan város,melyeket csak azért hoztak létre,hogy:
-a; a magam városát támogassam forge ponttal vagy termékekkel úgy,hogy adott világban kettő vagy több városom van.
-b; Több saját várossal egy,vagy több várost támogatok forge ponttal ,vagy termékekkel.
-c; Minden világban van egy ,vagy több városom és ezekkel támogatok úgy ,hogy "A" világban adom a terméket,forge pontot,prémiumot és a "B" világban kapom az ellenszolgáltatást.Ez akkor is szabálytalan ha családtagodnak,barátodnak,munkatársadnak segítesz ilyen módon.

K: Akkor is ilyen azonosítónak minősül a városom ha fejlődik, de csak egy vagy pár embert támogatok?
V: Minden nem kiegyensúlyozott kereskedésre és támogatásra vonatkozik a fenti állítás.


K: Milyen büntetést kaphatok ha megszegem ezt a szabályt?
V: Minden érintett azonosítót végleg tiltunk a játékból."

A teljes magyarázat http://forum.hu.forgeofempires.com/...tékszabályról-tudni-érdemes&p=20091#post20091 érhető el

Kedves Patyomkin!

Egy teljességgel értelmetlen szabályt mutogatsz nekem,amit csak úgy meghoztatok.
Továbbra is úgy gondolom,hogy nem életszerű és következésképpen jogtalanul tiltottatok ki.
A változás annyi,hogy most már nem kérem vissza a világaimat,mert már az egész játék nem érdekel.
Fair-play nevet adtatok a szabálynak.
Nevetséges,nem kíván kommentet.
Folyamatosan változtatgatjátok a szabályokat,ráadásul többször úgy,hogy annak semmi értelme.
De megtehetitek és meg is teszitek.
Mert jogotok van hozzá.
És a játékosnak mi joga van ebben a játékban?
Nagyjából a nulla felé konvergál.
Arra bezzeg nem hoztok szabályt,hogy a millió felettiek büntetlenül(és gusztustalanul)fosztogatják a kicsiket.
És mivel ebben nem változtattok semmit,ezért nyílvánvaló,hogy számotokra ez fair.
Ehhez csak gratulálni tudok és szerintem még sokan mások is.
Kérsz,hogy nyissak jegyet a supporton.
Mi a fenének?
Nyílván belelátsz a support leveleimbe,ezért világos lehet előtted,hogy az utolsó levelezésem,nagyjából partalan eszmecsere volt.
Ezért én nem kívánok kommunikálni veletek tovább ez ügyben.
Hozzatok még jó sok értelmes szabályt,legalább még többen abbahagyják a játékot.
De ez mindegy is,hiszen az online-játékok világában az a fokmérő,hogy hányan regisztrálnak.
Egy baromi jó játékot tesztek tönkre szép lassan,az általatok hozott szabályok diktatórikusak.
Csináljátok csak még nagyobb lendülettel,sok sikert kívánok hozzá.
Részemről a beszélgetést lezártam,mindketten tudjuk,hogy igazam van.
A fenti soraim vélemény nyílvánításnak szántam,ha ezért bármiféle retorziót alkalmaztok,azzal súlyosan megsértitek a szólás-és vélemény szabadsághoz való jogomat,amit még Ti sem tehettek meg.
További szép napot...

hexenke
 

DeletedUser6882

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan szabály, hogy ha egy háztartásban van 2 város, és az egyik városnak el kell onnan költöznie a felhasználójával, mennyi időt kell várniuk, hogy segíthessék egymást, mint az idegen városok?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent