Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

A lépesméz és azbeszt már megvolt régebben.

Most benzint és gránitot kaptam de nem passzolnak egymáshoz ezért nincs egy második termelőm.

Hol tudok jegyet nyitni supporthoz?
 

DeletedUser22884

Guest
Az nem probléma, hogy ezek nem passzolnak, ugyanis mint mondtam is, a lelőhelyek egymástól függetlenül "sorsolódnak".

Mivel a gránit motiválja a Gáz gyártását, és ahhoz robbanószer kell, ezért a termelt benzint a piacon elcserélheted robbanószerre, ami neked kell.

Support jegyet a játékon belül jobb egérgombbal kattintva előjövő menüben tudsz nyitni, a support gombra kattintva. Vagy az aláírásomban található support feliratra kattintva.
 

DeletedUser21200

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a városházának a begyűjtési ideje miért változik meg nálam 2 naponta?24 óránként lehetne begyűjteni,de 2 nap elteltével ez mindíg megváltozik 30 x órára.
 

DeletedUser23659

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a városházának a begyűjtési ideje miért változik meg nálam 2 naponta?24 óránként lehetne begyűjteni,de 2 nap elteltével ez mindíg megváltozik 30 x órára.

Szia:) Huh, vártam, hogy valaki esetleg jobban megérti a kérdést, mint én, de nincs jelentkező, úgyhogy megpróbálok neked időt megtakarítani. A városházát mindig 24 óránként lehet betakarítani, de ebbe nem számít bele, amikor alszol... Tehát ha pl. hétfő este 23órakor lehetne leszedni, de te csak kedd reggel szeded le, akkor legközelebb nem kedd este (az éréshez számított 24 óra múlva)érik, hanem a leszedéshez képest 24 óra múlva, tehát szerda reggel.

Ha ezzel tisztában voltál,-gondolom, hogy igen, mert nem ma kezdted- és most csak nézel, hogy mit ugatok itten, akkor itt nem tudunk rajtad segíteni, nyiss jegyet a Supporton.(játékban jobb klikk-Support)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21200

Guest
Szia:) Huh, vártam, hogy valaki esetleg jobban megérti a kérdést, mint én, de nincs jelentkező, úgyhogy megpróbálok neked időt megtakarítani. A városházát mindig 24 óránként lehet betakarítani, de ebbe nem számít bele, amikor alszol... Tehát ha pl. hétfő este 23órakor lehetne leszedni, de te csak kedd reggel szeded le, akkor legközelebb nem kedd este (az éréshez számított 24 óra múlva)érik, hanem a leszedéshez képest 24 óra múlva, tehát szerda reggel.

Ha ezzel tisztában voltál,-gondolom, hogy igen, mert nem ma kezdted- és most csak nézel, hogy mit ugatok itten, akkor itt nem tudunk rajtad segíteni, nyiss jegyet a Supporton.(játékban jobb klikk-Support)

Szia!

Rosszul fogalmaztam:) Szóval úgy viselkedik a városháza,mint amikor építesz egy lakóépületet és akkor épül meg,amíg offline vagy és amikor legközelebb belépsz,akkor kezd el számolni az órája.Tehát,este leszedem 24 óráról elindul a visszaszámlálás,aztán kilépek.Másnap reggel/délelőtt belépek és akkor újra indul a 24 óra.Érdekes módon csak ennél az egy épületnél,az összes többi 24 órásnál nem.
Amúgy írtam a supportra de nem találtak hibát.Flash frissítést és böngésző cserét tanácsoltak.De én nem hiszem,hogy ezekkel megoldódna ez a probléma.Érdekes módon a bétán ilyen gondom nincs.Mindegy,így jártam:)
 

DeletedUser23659

Guest
Hát ez pedig tényleg hibának néz ki... Remélem, azért csak kitalál valaki valamit. Köszönöm, hogy megírtad.
 

DeletedUser21200

Guest
Hát ez pedig tényleg hibának néz ki... Remélem, azért csak kitalál valaki valamit. Köszönöm, hogy megírtad.
Nos,újabb "teszten" vagyok túl:) Tegnap este betakarítás után kiléptem és 5 perc múlva vissza és már akkor is elölről kezdte a 24 órás számlálást:(
Na mindegy,nem lovagolok tovább a témán,ezt megszívtam :D
 

Vanek ur

Aktív tag
Nos,újabb "teszten" vagyok túl:) Tegnap este betakarítás után kiléptem és 5 perc múlva vissza és már akkor is elölről kezdte a 24 órás számlálást:(
Na mindegy,nem lovagolok tovább a témán,ezt megszívtam :D

Nem lehet, hogy csak a böngésző szórakozik? Próbáld ki egyszer azt, hogy például este 8-kor beszeded. Másnap belépsz, de nem törődsz az akkori számokkal; és este 8 után ismét belépsz, és megnézed, hogy áll. Mert elképzelhető, hogy itt már jól fogja jelezni, hogy beszedhető; csak közben lehet, hogy a böngésző, vagy a flash cache nem tetszik neki, így hozza vissza a 24 órát (miközben meg lehet, hogy a szerver jól számol).
 

DeletedUser21200

Guest
Üdv!

Újabb kérdésem lenne.Miért nem villog a céhtagoknál a céhes fórum gomb ha új hozzászólás érkezik?Az értesítő be van kapcsolva mindenkinél,bár ha jól tudom az körüzenetre vonatkozik.
 

DeletedUser21972

Guest
Szia:)

Nem villog hanem olyan furcsa szürke fénnyel világít, de jelzi,hogy bejegyzés történt oda.
 

DeletedUser21200

Guest
Többen jelezték a céhből,hogy senkinél nem jelez sehogy sem.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ki kell lépni a játékból, majd újra be. Akkor fogja jelezni.
Egyébként ez már régi hiba; hogy vagy hajlandó jelezni, vagy nem. Hogy miért és mitől, azt passzolom.
 
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni hogy ez a kincsvadászat dolog mi mert a fórumon nincs róla leírás és játékon belül sem?

Talán egy kis meglepetés nekünk? :D
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni hogy ez a kincsvadászat dolog mi mert a fórumon nincs róla leírás és játékon belül sem?

Talán egy kis meglepetés nekünk? :D

El tudom képzelni, hogy valami reklám - esetleg az Elvendar-nak. De a végén úgyis kiderül. (Vagy nem.)
 

Vanek ur

Aktív tag
El tudom képzelni, hogy valami reklám - esetleg az Elvendar-nak. De a végén úgyis kiderül. (Vagy nem.)

Na, kiderült. Nem az, amire korábban gondoltam. Ez egy amolyan 'minél tovább fent vagy, annál nagyobb nyereményt kaphatsz' dolog. Hasonlít más játékoknál a belépési jutalmakra (naponta belépéskor kapsz jutalmat, ami általában emelkedik egy bizonyos ideig, aztán a 'főnyeremény' elérése után újraindul). Vagyis végeredményben egy aktivitás-jutalmazó.
 

DeletedUser

Guest
Segítség!!! Mi az a pénz bónusz és hogyan lehet kihasználni? :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Segítség!!! Mi az a pénz bónusz és hogyan lehet kihasználni? :)

Gondolom, a nevezetes épületek kapcsán jött fel a kérdés, így erre válaszolok.

A nevezetes épületekből kapható pénz bónusz arról szól, hogy a pénzt termelő épületekből annyival több aranyat lehet beszedni, amennyi a nevezetes épületből járó bónusz mértéke (kihasználni 'automatikusan' lehet: begyűjtöd a nevezetes épület egyéb bónuszát, és onnantól aktiválódik a pénz bónusz - a jobb oldali kis ablakban is látható lesz: megjelenik egy arany ikon is a többi egyéb jelzés ('mosolygó arc', 'nincs útösszeköttetés valahol', ...) mellett). Például: az 1. szintű Szent Márk Bazilika már 100%-os bónuszt ad; ami azt jelenti, hogy az éppen aktuális lakóépületed az eredetihez képest kétszeres aranytermeléssel fog megörvendeztetni. Minél magasabb az épület szintje, a kapott bónusz is annál magasabb.
Viszont ez nem korlátlan ideig tart; vagyis van egy számossága, ameddig használni lehet. Ezt a begyűjtés mennyiségében határozzák meg, így a nevezetes bónuszának aktiválása után a begyűjtéseket számolja. Most éppen meg nem mondom, hogy ezen számoknak hol lehet utánajárni, de nálam a 6-os szintű Bazilika 57 begyűjtést enged (ez az első szinttől a bónusz mértékével együtt növekszik); vagyis az aktiválást követő 57 aranybeszedésnél megkapom a bónuszt, de az 58. alkalommal már nem (vagyis ha összesen csak 50 darab 24 órás házam van, akkor az összes beszedésre hatással lesz a bónusz; de ha 50 darab 8 órás beszedésű, akkor a második beszedésnél már csak 7-re lesz aktív; a többi termelése 'alap' termelés lesz a begyűjtéskor).

Ezen kívül a bónusz nem hat a többi nevezetes (és talán a kívánságok kútja is ilyen) által adott pénzmennyiségre; de hat a speciális épületek által termelt aranyakra (pl.: tudás szentélye, király, királynő, ...).
 
Most éppen meg nem mondom, hogy ezen számoknak hol lehet utánajárni, de nálam a 6-os szintű Bazilika 57 begyűjtést enged (ez az első szinttől a bónusz mértékével együtt növekszik)
A begyűjtés száma fix, nem nő.
Alexandriai 40, Szt. Márk 90, Royal Albert Hall 75 begyűjtés enged egy ciklus alatt. Szt. Márkod azért mutat oldalt 57-et, mert már 33-at felhasználtál. A nevezetesek leírásánál megtalálható, akár a fórumon, akár a játékban.
 
Utoljára szerkesztve:

Vanek ur

Aktív tag
A begyűjtés száma fix, nem nő.
Alexandriai 40, Szt. Márk 90, Royal Albert Hall 75 begyűjtés enged egy ciklus alatt. Szt. Márkod azért mutat oldalt 57-et, mert már 33-at felhasználtál. A nevezetesek leírásánál megtalálható, akár a fórumon, akár a játékban.

Nem oldalt mutatta ezt a számot, hanem a nevezetesben. Ezért gondoltam, amit.
De köszi a javítást.

(Szerk.: tegnap direkt néztem, és nem találtam; ma ránéztem, és meglett a begyűjtések száma. Csak ki nem szúrta a szemem... Hiába, no. Mindig azt nem látjuk meg, amit a leginkább keresünk.)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Guest
barátlista

Sziasztok!

Jó ideje nem írt ide senki, de azért remélem, kapok választ. Kezdő játékos vagyok, az lenne a kérdésem, hogy mire való a barátlista? Mire jók a barátok a játékban?
 
Fent