Ismertetők kibeszélő

DeletedUser21882

Guest
Érdeklődni szeretnék, hogy a ponttáblázatban mit jelent, hogy N/A?
Azokért az épületekért nem kapok pontot?
 

DeletedUser11

Guest
Not Available - Nem áll rendelkezésre. Persze, kapsz pontot, csak amikor szerkesztve volt, nem állt rendelkezésre kellő adat hozzá.
 

DeletedUser21882

Guest
Mikor tudjuk meg hogy az iparosodás korabeli épületekért hány pont jár?
Lebontok 1 árkádos házat az minusz 100 pont kb...
 

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok!

Lehet, hogy rossz helyre irom, de mas platformot nem talatam, ahova eljuttathatom. :)
A GYIK nagyon sokat valtozott, elonyere, kompakt, atlathato, konnyen kezelheto lett.
Jelentektelen aprosag, de mivel latom, hogy a teljesseg igenyevel vegzitek az ismertetok irasat, tisztelettel megjegyeznem, a `` kulonleges epuletek`` topicban, az Eventek felsorolasanal, a zsivany tanya mellett hianyzik a felsorolasbol a 2013-as karacsonyi event,( a 2012-esrol nincs tudomasom, akkor meg nem jatszottam) ugyanis ott is elerheto volt, mint megnyerheto epulet. Egyebkent csak gratulalni tudok az alapos munkatokhoz. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok, megint kérdeznék. :)
Először is megköszönöm, hogy javitottátok,amit irtam.
Továbbá, nem hiba, de az "újra eventes" különleges épületek, (pl. Régi temető, Ősi temető, de most leginkább a Nagy Cukrászda, Óriás Cukrászda aktuális) különböző bónuszait, különböző korokban szivesen böngészném a gyakran ismételt kérdésekben. Ha egy mód van rá, kérlek azzal még bővitsétek ki, köszönettel. :)
 

DeletedUser3

Guest
Szia!

Az esemény végén bekerülnek azok az épületek is :)
 
Fent