Ismertetők kibeszélő

DeletedUser7560

Guest
én az excel -re szavazok
egy táblázat ami infot tartalmaz legyen nyers, egyszerű, könnyen értelmezhető és a szükséges infokat gyorsan lehessen benne megtalálni
ha a képes marad, az se gond, nem fogok emiatt külön táblázatot létrehozni magamnak :)
 

DeletedUser11

Guest
Köszönöm eliza, frissítettem.

Arra gondoltam, hogy az ún. spoiler (elrejtés) rendszerrel (olyan, ami a hallowwen-es nyereményjátékban van, a mutasd fülre ha rákattintasz, megjelennek a dolgok) csinálnám meg. A rendes hozzászólásban lenn ez a képes, térbeli ismertető, és ha rákattintanátok a "mutasd" gombra, akkor kiadná a rendes, nyers táblázatot,vagy a nyers táblázatot, amelynek a háttere a FoE.

Ez így megfelelne?

ui.: Csak sajnos nekem nicns jogom arra, hogy ezt a "mutasd" dolgot csináljam, engedélyt kell kérnem erre.
 

DeletedUser3968

Guest
én ugy tudtam hogy nem majorság van a késő középkorban hanem udvarház. :D
 

DeletedUser11

Guest
Mivel nem nagy játszogatok így a prémium épületeket nem kapom még meg, ezért lehet az, hogy a Prémium épületek nevei nem egyeznek valamikor.

Köszönöm, hogy szóltál, javítom.
 

DeletedUser20654

Guest
Vissza kéne állítani a régi formátumot. Kis képernyőn ez így olvashatatlan.
 

DeletedUser11

Guest
Igen, sajnos ez is probléma. Arra gondoltam, hogy egy kis "mutasd" fül alá elhelyezném a régit, és bárki megnézhetné.

De addig is, használd a control és a + billentyűkombinációt, hogy ráközelíts a képekre.
 

DeletedUser11

Guest
Mert szerettem volna modernizálni.

De a régi formátum vissza lesz állítva.
 

DeletedUser20654

Guest
Mégse lesz visszaállítva?

Ha már ennyire ragaszkodsz ehhez a "rossz" formához, legalább ne legyen "döntött".
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

De, vissza lesz állítva. Elnézést kérek, teljesen kiment a fejemből. Pár perc, és visszaállítom :)

Köszönöm a figyelmeztetést, minden ismertetőt visszaállítottam.

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20461

Guest
Hol tanalok pontozast a epuletekre, mikor felepited... mint peldaul mikor epitek egy " Arkados hazat " mennyi pontot kapok erte ? Valami ;leiras vagy kep az oszes epuletre ha van ilyen !!! Koszi !!!
 

DeletedUser21031

Guest
Üdv!
Ismertető: Szükséges árucikkek topicban némi hibát vélek felfedezni.
A játékhoz képest Bronzkor és Vaskor felcserélve, kő kétszer szerepel más adatokkal.
 

DeletedUser11

Guest
Szia radiant, Üdvözlünk a Fórumon!

Nagyon szépen köszönöm az észrevételt, azonnal frissítem!

Javítva!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7560

Guest
Először is, szeretném megköszönni ezt a táblázatot, így már tudom miből mennyit kell összeszednem :D

a kérdésem az lenne, hogy ez a + x db fp hogy "gyűjthető" be? lehet erről valamit tudni?
mert tegyük fel, felhúzom a Castel de Monte -t és a Hagia Sophia -t maxra (+12fp) az alapból több mint a 10, vagyis 2db megy a levesbe, és arról ne is beszéljünk, hogy emellett még alapból is jön 1 óránként
tegyük el egy éjszaka alatt összejön 8db, és reggel 6kor jár le a 24h, akkor reggelre lenne 8+6+6 fp -om de abból megy 10 a süllyesztőbe, mert nem keltem fel elég korán?

vagy ez is hasonló lesz mint a házak pl? akkor szedem be amikor akarom?

+edit
a másik kérdés az hogy a harci bónusz mit jelent?
x% al nő a sebzésük/védekezésük a katonáknak vagy ennyivel kapunk több pontot ha nyertünk?
(Vaszilij Blazsennij Székesegyház -ból kiindulva az előbbi, de azért rákérdezek biztos ami biztos)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezem, de azt lehet tudni, hogy az épületek remekei mikor kerül be a játékba?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Haragos hegy,

A béta verzióban /beta.forgeofempires.com/ már bevezetésre került ez a verzió, ott lehet tesztelni. Még a nemzetközi /en.forgeofempires.com/ serveren sem vezették be, mert még tesztelés alatt áll. A következő verziófrissítés körülbelül úgy 2 héten belül várható, de még akkor is, lehet, hogy csak a nemzetközi serveren fogják bevezetni.

A hivatalos sorrend ez:

Beta server -------> Nemzetközi, német, francia serverek ----------> az összes többi server

Sajnálom, ennél többel nem tudok szolgálni, de még ebben az évben elkezdhetitek építeni, aztán jön a következő új korszak. De pssszt :)
 

DeletedUser11

Guest
Először is, szeretném megköszönni ezt a táblázatot, így már tudom miből mennyit kell összeszednem :D

a kérdésem az lenne, hogy ez a + x db fp hogy "gyűjthető" be? lehet erről valamit tudni?
mert tegyük fel, felhúzom a Castel de Monte -t és a Hagia Sophia -t maxra (+12fp) az alapból több mint a 10, vagyis 2db megy a levesbe, és arról ne is beszéljünk, hogy emellett még alapból is jön 1 óránként
tegyük el egy éjszaka alatt összejön 8db, és reggel 6kor jár le a 24h, akkor reggelre lenne 8+6+6 fp -om de abból megy 10 a süllyesztőbe, mert nem keltem fel elég korán?

vagy ez is hasonló lesz mint a házak pl? akkor szedem be amikor akarom?

+edit
a másik kérdés az hogy a harci bónusz mit jelent?
x% al nő a sebzésük/védekezésük a katonáknak vagy ennyivel kapunk több pontot ha nyertünk?
(Vaszilij Blazsennij Székesegyház -ból kiindulva az előbbi, de azért rákérdezek biztos ami biztos)

Szia Manwe, Elnézést a kései válaszért, csak most vettem észre.

Ez a "250% x90" azt jelenti, hogy a termelő épületeid 250%-os bónusszal termelnek, pl. egy 100-at termelő épület 250-et termel, és ez 90 alkalomig érvényes egy nap. Vagyis naponta maximum 90-szer "aktiválhatod" ezt a bónuszt. A rendszer automatikusnak veszi, hogy ha felszedsz pénzt egy épületedből, akkor ez a szám levonásra kerül. Ezért próbáld meg először a nagyobb termelésű épületekből felszedni a pénzt (tudtommal a főépület nem kap bónuszt).

A harci bónusz pedig az egységeik harci erejét növeli. Ahol harci bónusz van írva, ott mindkettő (támadó érték, védekező érték) kap bónuszt, ahol védekező bónusz, ott csak a védekező érték. De azt pontosan nem tudom, hogy csak az adott kor egységeire vonatkozik-e az épület bónusza, ennek utánajárok.
 

DeletedUser7560

Guest
oké, köszi a választ :)
és a forge pontok begyűjtéséről tudsz valamit? kattintással begyűjthető vagy automatikusan hozzáírja ?
 
Fent