Ismertetők kibeszélő

DeletedUser11

Guest
Automatikusan hozzáíródik a többihez. Tudtommal a következő frissítéssel jöhetnek, de ahogy már megszokhattuk, bármi lehet :) Aztán készüljetek a következő korszakra ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Hello!
A kérdésem az lenne, hogy a majdan megépíthető Alexandriai világítótoronynál a 8 véletlenszerű árucikk naponta a Vaskorra vonatkozik vagy bármely korból kapunk árut bónuszként?
Üdv:drszani
 

DeletedUser21373

Guest
kérdés

sziasztok az lenne a kérdésem hogy a nevezetes épületeket hogy lehet megépiteni mert bábel tornyához meg van a nyersanyagom de csakegy képvan meg a 9-böl adig nem isengedi majd meg épiteni mert én nem értem ezeket meg azt se hogy hol kell ezeknek a 40 forge pontot meg adni magyaráza márelvalaki nekem normálisan köszönöm
 

DeletedUser

Guest
sziasztok az lenne a kérdésem hogy a nevezetes épületeket hogy lehet megépiteni mert bábel tornyához meg van a nyersanyagom de csakegy képvan meg a 9-böl adig nem isengedi majd meg épiteni mert én nem értem ezeket meg azt se hogy hol kell ezeknek a 40 forge pontot meg adni magyaráza márelvalaki nekem normálisan köszönöm

Össze kell gyűjtened mind a kilenc darab térkép részletet majd akkor tudod megépíteni és onnantól kezdve tudod vagy tudják belepakolni a forge pontokat amivel szinteket tud lépni az épületed.
 

DeletedUser21373

Guest
Össze kell gyűjtened mind a kilenc darab térkép részletet majd akkor tudod megépíteni és onnantól kezdve tudod vagy tudják belepakolni a forge pontokat amivel szinteket tud lépni az épületed.

Nagyon szépen köszönöm a választ
 

DeletedUser16887

Guest
Üdv látom itt aktivan megy a beszélgetés ezért ide irom a kérdésemet, biztos valaki tudja a válasz.
Van az a barátok listája a szomszédok és a céhtagok mellet.
A kérdésem az lenne hogy ha én oda olyan játékosokat veszek fel, akik se nem szomszédok, se nem céhtagok, hanem mongyuk egy másik céh tagjai. Akkor őket tudom motiválni/takaritani (esetleg támadni) ?
A választ előre si köszönöm.
 

DeletedUser

Guest
Üdv látom itt aktivan megy a beszélgetés ezért ide irom a kérdésemet, biztos valaki tudja a válasz.
Van az a barátok listája a szomszédok és a céhtagok mellet.
A kérdésem az lenne hogy ha én oda olyan játékosokat veszek fel, akik se nem szomszédok, se nem céhtagok, hanem mongyuk egy másik céh tagjai. Akkor őket tudom motiválni/takaritani (esetleg támadni) ?
A választ előre si köszönöm.

Sajnos semmit nem lehet. Mondjuk én sem tudom így ennek az opciónak mi értelme van:)
 

DeletedUser16887

Guest
Hát kár. Akkor tényleg nemigen van funkciója :/
Azért köszi a választ :)
 

DeletedUser1698

Guest
Üdv látom itt aktivan megy a beszélgetés ezért ide irom a kérdésemet, biztos valaki tudja a válasz.
Van az a barátok listája a szomszédok és a céhtagok mellet.
A kérdésem az lenne hogy ha én oda olyan játékosokat veszek fel, akik se nem szomszédok, se nem céhtagok, hanem mongyuk egy másik céh tagjai. Akkor őket tudom motiválni/takaritani (esetleg támadni) ?
A választ előre si köszönöm.

Látogatni nem lehet egymást, de kereskedni tudsz a barátaiddal, és talán majd Forge pontokat is tud pakolni a nevezetes épületekbe.
 

DeletedUser11

Guest
Frosty, a hóember​

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
FrostyA tél nyolcadik napja- Végezz el 15 perces termelést 8 alkalommal- 2 db Kis Forge Pont csomag
FrostyA tél kilencedik napja- Adj el 3 bármilyen épületet- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél tizedik napja- Takaríts ki 20 épületet- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 11. napja- Végezz el 4 órás termelést 4 alkalommal- 2 Kis Forge Pont csomag
FrostyA tél 12. napja- Építs egy lakóépületet
- Építs egy raktárépületet
- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 13. napja- Rendelkezz 10 egységgel- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 14. napja- Motiválj 22 épületet- 2 Kis Forge Pont csomag
FrostyA tél 15. napja- Növeld a boldogságodat (40)
- Gyűjts össze pénzt és nyersanyagot (200)
- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 16. napja- Építs 5 épületet- 1 Közepes Forge Pont csomag
FrostyA tél 17. napja- Foglalj el egy szektort VAGY kutass ki egy katonai technolgóiát- 20 gyémánt
FrostyA tél 18. napja- Végezz el 5 perces gyártást 15 alkalommal- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 19. napja- Fossz ki 15 épületet- 1 Közepes Forge Pont csomag
FrostyA tél 20. napja- Szerezz meg egy szektort harc nélkül- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 21. napja- Végezz el 8 órás gyártást 3 alkalommal- Véletlenszerű jutalom
FrostyA tél 22. napja- Szerezz 2 db-ot a Bronzkori árucikkekből- 1 Nagy Forge Pont csomag
FrostyA tél 23. napja- Költs el 18 Forge Pontot- 1 Random tervrajz
FrostyA tél 24. napja- Foglalj el egy szektort- 25 gyémánt

Rinbin

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
RinbinEeny, Meeny, Miny, Moe- Gyárts jó lópatkót 3 alkalommal- ?????
RinbinA vasököl- Fizess 623 pénzt- ??????
RinbinFnord- Gyűjts 6000 pénzt- Random jutalom

Greva Darn​

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
Greva DarnVásárold meg a békét- Fizess 300 pénzt
- Fizess 250 alapanyagot
- 20 posztó
Greva DarnAdj nekik sajtot- Termelj 1/6-od sajtot 8 alkalommal- 250 pénz
Greva DarnMég több sajtot- Termelj egész sajtot 2 alkalommal- 400 pénz

Ragu Silvertongue

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
Ragu SilvertongueHírharang- Fizess 1800 pénzt- 2000 alapanyag
Ragu SilvertongueAz utánpótlás megakadályozása- Foglald el Karchagu-t- 2000 Pénz
Ragu SilvertongueÉheztesd ki őket!- Törölj egy egységet- 500 alapanyag
Ragu SilvertongueGyorsan cselekedj- Szerezd meg Nyugat-Nagach-ot- 2250 pénz
Ragu Silvertonguekémek északon- Derítsd fel a Nyugat-Nagach-tól északra fekvő tartományt- 500 alapanyag

Fernikus​

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
FernikusSzépítsd meg a várost- Érj el 250-es boldogságot- Random jutalom
FernikusSzépítsd meg a várost (2)- Érj el 600-as boldogságot- Random jutalom
FernikusÉpíts egy vasöntödét- Építs egy vasöntösdét- 300 pénz
FernikusMég több munka- Rendelkezz kevesebb mint 60 elérhető emberrel- Random jutalom
FernikusKevesebb munka- Rendelkezz 160 elérhető emberrel- Random jutalom

Grivus​

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
GrivusKényszerítsd ki a békét, ismét- Toborozz 4 egységet- 1000 pénz

Mandrubar​

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
MandrubarExtra kutatás- Vásárolj egy Forge Pontot- Random jutalom
MandrubarExtra kutatás (2)- Vásárolj egy Forge Pontot- Random jutalom
MandrubarDuplázd mega kutatást- Fejlessz ki 2 technológiát- Random jutalom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Az ismertetőben a Castel del Monte leírásában védelmi bónusz van írva, az ikon viszont kard és nem pajzs ami elvileg a hadi (2in1, támadó és védő) bónusznak a jele.
 

DeletedUser21601

Guest
Az épületek ismertetőben a dohányültetvény rosszul szerepel,4x3as van írva.
a fejlesztésnél 4x4es.
 

DeletedUser16887

Guest
Elárulhatom a küldi végén járó jutalmat?
Vagy még túl korai
 

DeletedUser

Guest
Hali! Gyarmatosítás kori dekorációs pontok ismertetője, valamint ipari kor pontok ismertetője el fog készülni? Vagy még nincs tervbe véve? Engem nagyon érdekelne, mert sokat szoktam számolni, eddig is sokat segített. üdv.
 

DeletedUser11

Guest
ÉpületKapott pont
Akasztófa223
Nempun szökökút217
Sas sövény106
Papírsárkány112
Gömbszobor113
Pávasövény106
Óratorony231
Flamingó sövény106
Díszítő fa220
Kikövezett ösvény18
Téglás út40
 
Fent