Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Hmmm. Mindegy minek hivjuk, a kihivás a lényeg, köszönet érte.

Jók az alap küldik is, de minnél több annál szinesebb az egész.
 

DeletedUser20676

Guest
Sziasztok, valaki meg tudja mondani hány küldetés van?
 

DeletedUser20676

Guest
Szia, úgy veszem ki a szövegből, hogy minden épülettípusból kell 1-et építeni. Pl :út, gazdasági épület, raktár stb.
 

DeletedUser1698

Guest

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Számomra érthetőek a feladatok, legalábbis eddig...
Viszont most akadály van, mert csinálom a "24" feladatot, és az lenne a kérdésem, hogy bármiből csinálhatok 24 órásat, vagy mindenből, vagy ha van 3 különböző alapanyag készítő épületem, akkor mindben kell valamit, esetleg bőven elég egyben is a 24 órás?! Remélem érthető a kérdés, és valaki tud választ rá. Köszönöm!

Nos úgy tudom ehhez a küldihez kell 1 db 24 órás termelés és annak "megromlása", tehát igazából 2 nap a küldi, és remélhetőleg mindegy melyik épülettel csinálod... Biztosat nem tudok mondani mert még nem is tartok ott, csak egyik céhtárs írta...
 

DeletedUser36

Guest
Én még csak itt tartok 8 4 1 15 vagy 5 itt mitkelgyártani??
 

DeletedUser

Guest
Nekem is az a gondom, hogy a második feladatnál beadogatom a Forge pontokat, megjelenik, majd egy idő után eltűnik. Hol lehet ezt jelenteni, illetve akinek ez volt a gondja, megjavult valahogy?
 

DeletedUser

Guest
Figyelj!!!
Élj:lakóház
Harcolj:katonai épület
Dolgozz: "kalapácsos épület"
stb....
 

DeletedUser

Guest
Nekem is az a gondom, hogy a második feladatnál beadogatom a Forge pontokat, megjelenik, majd egy idő után eltűnik. Hol lehet ezt jelenteni, illetve akinek ez volt a gondja, megjavult valahogy?

Supportnak tudsz írni, jobb klikk a játék területén és fentről a harmadik lehetőség ha jól emlékszem...
 

DeletedUser36

Guest
Na sajna én itt fejeztem be 24 óra meg két napig gyártani épiteni bontani: 6 db valamiért ez *****ség:):)
 

DeletedUser

Guest
Szia!

Kalapácsot termelő épületből kell beszedni a kalapácsot. a 24 óra azt jelenti hogy nem kell megvárnod míg újra indíthatod és úgy 24 óra. Nekem tegnap elindítva ma lett meg és elfogadta.Amúgy én a végére értem

- - - Updated - - -

November 4 ig megy ha jól tudom.Nem kell 2 napig építgetni.Mindenből a leghamarabbit megcsinálni,ha meg elfogadja már akkor lebontani.Szerencsém volt mert mikor beléptem akkor értem a kalapácsos épület betakarításához.1 óra alatt végére értem már.

- - - Updated - - -

Sziasztok!

Én a végére értem már.Az utolsó feladatnál egy épületet ad.Megcsináltam majd jött az udvari bolond és mondta,hogy Ő Jack. Sikerült megcsinálni a feladatot.Bár az épületet nem találom.Lehet a bolondnak a vicce.Sok sikert a feladathoz.
 

quin

Tag
Nekem is az a gondom, hogy a második feladatnál beadogatom a Forge pontokat, megjelenik, majd egy idő után eltűnik. Hol lehet ezt jelenteni, illetve akinek ez volt a gondja, megjavult valahogy?

nekem volt ilyen gondom, egyelőre nem kaptam választ a supporttól, de ha lesz vmi kiírom majd ide.

jelenteni pedig úgy tudod, ahogy Vadkörte írta, jobb klikk --> Support, kiválasztod a világot, és leírod a problémát.
 

DeletedUser

Guest
köszönöm a választ - remélem nem kell azt is megvárni, amíg 'megromlik'...
 

DeletedUser36

Guest
Nekem mindig igazam van:Nem kötelező csak nem szeretek ingyér dolgozni:):)
 

DeletedUser17841

Guest
Halloween... :)

Sziasztok..... örülnék neki ha valaki tudna segiteni ebben... mivel hamarosan itt a Halloween, így megjelent feladatként Jack ("dekorálj vagy meghalsz" ) de hogy tudom ezt megtenni? :( Vagy mit kell? Gondolom mindenkinek ott van :D
Köszi a válaszokat
Vadocc
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent