Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20669

Guest
Hali!
A fenti szájtépést max annyival tudom kommentálni, hogy senkinek nem kötelező játszani, még mindig lehet kapni Rubik-kockát, azzal is el lehet ütni az időt... :D
Lionskull! Esetleg van vmi infód, hogy hogy is néz ki a játék, esetleg fent vagy test-serveren, vagy van ismerősöd? Esetleg, hogy milyen jellegűek a feladatok, mi a nyeremény?
Előre is köszi!!!
Mindenkinek sok sikert az Event-höz!
 

DeletedUser

Guest
nekem annyi a véleményem h általában mindig minden ország átvesz valamit a másiktol legyen az halloween vagy bármi más én szerintem jó féle ünnep attolfóggetlenül h amerikai és az kit zavar? sztem amerikában is van elég ünnep amit europátol koppintottak, nem azt kell nézni h most ki találta ki hanem élvezni az ünnepet mert nem az a célja 1 ünnepnek h azon vitázzunk h most ez innen van az meg onnan kiváncsi leszek én is Jack O'Lantenre hehe :p
 

DeletedUser20363

Guest
Sziasztok! :)
Megérkezett "Tökfej Jack" ! :)
A második feladatáról tud valaki valamit? A feladat így szól: "Egyet kapsz óránként, összegyűjthetsz tízet. Újra és újra el kell költened mindet. Időbe telik, míg teljesül a cél: költs többet, mint tíz és ennyi már elég."
Tudja valaki hogy mit figyeljek, mi az amit adni fog óránként? Esetleg a város utcáit figyejem, mert ott kellene találnom valamit, vagy a raktárkészletemet?

Szerintem TÖKmindegy, hogy kitől mit vettünk át! A lényeg a játék, és hogy közben jólérezzük magunkat!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! :)
Megérkezett "Tökfej Jack" ! :)
A második feladatáról tud valaki valamit? A feladat így szól: "Egyet kapsz óránként, összegyűjthetsz tízet. Újra és újra el kell költened mindet. Időbe telik, míg teljesül a cél: költs többet, mint tíz és ennyi már elég."
Tudja valaki hogy mit figyeljek, mi az amit adni fog óránként? Esetleg a város utcáit figyejem, mert ott kellene találnom valamit, vagy a raktárkészletemet?

Szerintem TÖKmindegy, hogy kitől mit vettünk át! A lényeg a játék, és hogy közben jólérezzük magunkat!

Forge pontot kapsz óránként, és azt kell elkölteni

Üdv
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! :)
Megérkezett "Tökfej Jack" ! :)
A második feladatáról tud valaki valamit? A feladat így szól: "Egyet kapsz óránként, összegyűjthetsz tízet. Újra és újra el kell költened mindet. Időbe telik, míg teljesül a cél: költs többet, mint tíz és ennyi már elég."
Tudja valaki hogy mit figyeljek, mi az amit adni fog óránként? Esetleg a város utcáit figyejem, mert ott kellene találnom valamit, vagy a raktárkészletemet?

Szerintem TÖKmindegy, hogy kitől mit vettünk át! A lényeg a játék, és hogy közben jólérezzük magunkat!

Hát forge pontot kapsz óránként 1-et és 10 a max amit tárolni tudsz, tehát 11-et költs el és kész leszel :) Ezután majd lesz "durvább" kérése is majd meglátjátok :D
 

quin

Tag
Amit óránként kapsz 1-et és 10 a max, az a Forge Pont. Sajnos bugos a küldi :( Elhasználtam 3-at, kiírta, h 3/11. Vettem még 8-at, elhasználtam lett 8/11. Vettem még egyet elhasználtam, lett 1/11. Frissítettem az oldalt, most megint 0/11. Szóval 12 FP elköltése után is ott tartok, h 0/11. Egyszerre meg nem lehet 11-et felhasználni. Nyitottam jegyet, várom a support válaszát.
 

DeletedUser20363

Guest
Köszi a segítséget! :) Most én is Tökfej voltam, erre magamtól is rá kellett vona jönnöm. :)
 

DeletedUser1698

Guest
Nekem az már megvan, de a 3. küldi teljesítéséhez 1 nap kell. :(
 

quin

Tag
hát nem tudom, bárhogy gondolkozom, az, h egyszerre kellene 11 FP-t elkölteni, nekem lehetetlen küldetésnek tűnik...
 

DeletedUser

Guest
hát nem tudom, bárhogy gondolkozom, az, h egyszerre kellene 11 FP-t elkölteni, nekem lehetetlen küldetésnek tűnik...

Nos az valóban lehetetlen, valószínűleg amit leírtál az egy bug, és remélhetőleg a support meg tudja oldani...
 

DeletedUser1698

Guest
Akkor áruld már el, h hogyan sikerült teljesíteni?

Mármint a 2-at? El kell költened 11 forge pontot. A 3-ban pedig az egyik alapanyagtermelőnél 1 napos termelést kell nyomni. Az még nincs kész ha erre vagy kíváncsi, csak ez a feladat. :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Számomra érthetőek a feladatok, legalábbis eddig...
Viszont most akadály van, mert csinálom a "24" feladatot, és az lenne a kérdésem, hogy bármiből csinálhatok 24 órásat, vagy mindenből, vagy ha van 3 különböző alapanyag készítő épületem, akkor mindben kell valamit, esetleg bőven elég egyben is a 24 órás?! Remélem érthető a kérdés, és valaki tud választ rá. Köszönöm!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent