Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22644

Guest
Sziasztok
Már mindenkit végig látogattam, úgyhogy aki most online az jelöljön be bobi69 néven és kap tojit :)
 

DeletedUser

Guest
Ép ez a gond h tul nagy védelmet ad ahhoz képest h milyen kis területet foglal! A kitalálok ezt nem igazán gondolták végig sztem nagyon eltúlozták és ezzel elértéktelenítették a védekező nevezeteseket legfőbb képen a Boldog Vazult!

Ez tényleg nem volt túl jó ötlet :( Esetleg akkor lehetne elfogadható, ha az event után boldogságot adó díszletté változnának :)
 

DeletedUser1698

Guest
És minden ami a bétában először be lett vezetve, azt mind úgy hozták át ide a 'nembéta' verzióba? Mert szerintem nem. Az esélyeket bármikor egy pillanat alatt átírhatják (ahogy mint említettem, a tervadásokat is valószínűleg újra átírták - pedig az még nem is volt a bétán tesztelve).
De majd tényleg meglátjuk. Viszont nem bízok benne, hogy majd most fognak átállni a 'mindent megszerezhetsz ingyen' verzióra a játékban; mert eddig is a gyémántok vásárlása volt a fő bevételi forrásuk - és hogy máshogy lehetne ezt felturbózni, mint hogy a tojásmennyiséget úgy állítják be, hogy ne legyen elég mindenre?

Eddig nekem úgy néz ki nincs "lebutítva". A reggeli pár tojás között egyből volt egy 20-as, meg nem tudom hány 5-ös, talán 2 vagy 3. :)
De ismétlem, lehet én vagyok mákos itt is. :D
 

DeletedUser21483

Guest
Szevasztok!

Nálam élvezhetetlenül lassú lett az egész!
Hanyagolom is egy darabig:(

Remélem a tetü fosztogatók egy tojást se kapnak!!!:)
 

DeletedUser

Guest
Azt írták, ha jól értettem az ismertetőbe,h lehet növelni, hogy mennyit tudsz letteni, nem csak 6-ot hanem,h növelheted!
Ezt jól értettem?

- - - Updated - - -

Nem tudtalak barátnak jelölni!
Arvhall-ba!
 

DeletedUser

Guest
OK!
vmit félre olvastam, már tiszta!
a kérdésem még az lenne, hogy amiket a húsvéti tojásért vásárolhatsz kívánságok kútja,
ott van gyémánt is, annyi gyémánt kell ahhoz még pluszba vagy annyi gyémánért is megveheted?
remélem érthető voltam
köszi

- - - Updated - - -

Arvhall-on aki játszik bejelölhetne barátnak :)
köszi :)
 

DeletedUser

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy csak hiba, vagy itt tényleg nem kapunk semmilyen jutalmat a 'rejts el x tojást' küldetésekért?
(angol bétán elég jól lehetett keresni vele a tojásokat)
 

DeletedUser3

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy csak hiba, vagy itt tényleg nem kapunk semmilyen jutalmat a 'rejts el x tojást' küldetésekért?
(angol bétán elég jól lehetett keresni vele a tojásokat)

Nekem kellett egy frissítés hogy megjelenjen amit kaptam érte, jeleztem már a fejlesztőknek hogy nem jelent meg azonnal.
 

DeletedUser

Guest
Azt szeretném kérdezni hogy hol van a húsvéti küldetés mert sehol sem találom
Előre is köszi
Oldalt csak az a nőcike van de ha rámegyek akkor a beváltásos oldal jön be
 

DzsiAr

Új tag
OK!
vmit félre olvastam, már tiszta!
a kérdésem még az lenne, hogy amiket a húsvéti tojásért vásárolhatsz kívánságok kútja,
ott van gyémánt is, annyi gyémánt kell ahhoz még pluszba vagy annyi gyémánért is megveheted?
remélem érthető voltam
köszi

- - - Updated - - -

Arvhall-on aki játszik bejelölhetne barátnak :)
köszi :)

Először én is rosszul értelmeztem. Ha megvan az 500 tojásod nem kell gyémát. Csak ha nincs annyi akkor kell kiegészíteni gyémánttal (5 gyémánt 1 tojás).
 

DeletedUser8196

Guest
Őrlángból mennyit lehet telepíteni maximum?
Csak ennek látom értelmét,a többi ajándék nem érdekel
 

DeletedUser8196

Guest
25-ött szerintem le tudok rakni ennyi idő alatt.
Az 100% plusz védelem.
Most van 10-es dealom az 100%
Megvan mindenem a Vazulhoz,ha azt felhúzom,akkor az is 100%
Az összesen 300%
Magyarán támadhatatlan leszek.
Azért ez megint nem lett átgondolva szerintem.
Ja és mi a garancia,hogy pár hét múlva nem változtatnak rajta?
Mert a Deal-ba belevertem egy rakás gyémántot a medálok miatt,aztán lefelezték a termelését.
Szóval mielőtt 1 darab gyémántot is elköltök kellene valami garancia,hogy nem lesz variálás.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Attól h eléred a 300%-o tnem leszel támadhatatlan simán átlehet törni akár 100%-os támadó bónusszal is!
 

DeletedUser21889

Guest
A tojásokat mennyi ideig lehet beszedni?
Pl. este 20-kor lerakják nálam,én pedig csak másnap délelőtt 10 kor tudok belépni,beszedni...
a tojás 12-vagy 24 óráig lóg a fán és várja a szüretelő házigazdát,vagy bármikor a későbbi belépéskor is begyűjthető?
Úgy láttam ez a kérdés még nem volt megtárgyalva...
 

DeletedUser5320

Guest
Azzal énis teljesen egyet értek, hogy nem lett átgondolva ezaz egész...valaki begyémántozik, rááldoz több ezer gyémántot, felépít 30-40 akár 50 olyan 4%-os védelmi bónuszost, totálisan támadhatatlan lesz... még 2 lándzást sem lehet leszedni :D
viszont aki felépít 2-3-4 vagy akár 5 szerencse kutat... hát az meg baromi jól jár :D
 

DeletedUser8196

Guest
Tök jó lenne ha valaki illetékes nyilatkozna arról,hogy mi a garancia az őrlángos dologgal kapcsolatban.
Azon kevesek közé tartozom,akik jelentős összegeket szokott áldozni a játékra,de a Deal kiherélése kicsapta a biztosítékot és már nem tudok annak hitelt adni,amit az illetékesek mondanak.
Lehet csűrni-csavarni a Deal-os dolgot,hogy túl sokat ad,de ezen akkor kellett volna gondolkodni,mielőtt berakták a játékba(és rá nem költöttem sok-ezer forintot).
Rohadtul becsapva érzem magam azóta is,mert az illetékesek hazudtak,ezen nincs mit szégyelni és nincs mit magyarázni.
Most már ott tarok,hogy senkinek semmit nem hiszek el.
Adjon az illetékes garanciát arra,hogy az őrláng bónuszait nem fogja megváltoztatni.
Addig egy szem gyémántot nem vagyok hajlandó vásárolni.
 

DeletedUser3783

Guest
~10 nap alatt 1000? Az naponta 100. Vagyis Te 100 (na jó, legyen mondjuk 80) embert meg 'tojásoztál' naponta, hogy vissza'tojásozzanak' - napi 24 pontból, amit ha 6 óránként nem költesz el, akkor kevesebbet kapsz? Vagy meggyőztél ennyi embert (szereztél ennyi 'rabszolgát', vagy volt ennyi multid), hogy minden további nélkül támogassanak téged? Ez igen!
(Vagy valamit nagyon elszámoltál; vagy nagyon nagyot mondtál; vagy másképp volt; vagy ***** mákod volt, és kaptad a nagy értékű tojásokat - míg mások meg a ritkább 5 pontosokon kívül csak 1 pontosokat láttak, nagyobbakat még képen sem.)

Hy!
Ma kezdődött a játék és nekem 13.00-ra van 101 tojásom úgy , hogy már költöttem 40-et a plasztikai műtétemre!XD
Nem figyeltem az összes tojást de 2x tuti kaptam 20-ast!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent