Húsvéti esemény kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1698

Guest
Lenne néhány kérdésem:
A kitakarított dísz alá lehet tojást rakni? A tojás levétele után csak 12 óra múlva lehet újra tojást rakni a díszre? A tojásos díszt ki lehet takarítani?

Szia.
Tojáslerakásért is kaphatsz tervrajzot, ahova lerakták ott nem lehet takarítani (amúgy sem szép dolog dekort takarítani. :D ). Ugyanúgy mint a motiválásnál, amíg be nem gyűji addig nem rakhatsz le oda.

- - - Updated - - -

~10 nap alatt 1000? Az naponta 100. Vagyis Te 100 (na jó, legyen mondjuk 80) embert meg 'tojásoztál' naponta, hogy vissza'tojásozzanak' - napi 24 pontból, amit ha 6 óránként nem költesz el, akkor kevesebbet kapsz? Vagy meggyőztél ennyi embert (szereztél ennyi 'rabszolgát', vagy volt ennyi multid), hogy minden további nélkül támogassanak téged? Ez igen!
(Vagy valamit nagyon elszámoltál; vagy nagyon nagyot mondtál; vagy másképp volt; vagy ***** mákod volt, és kaptad a nagy értékű tojásokat - míg mások meg a ritkább 5 pontosokon kívül csak 1 pontosokat láttak, nagyobbakat még képen sem.)

Hát lehet én voltam nagyon mákos, de nekem pl. csomószor adott 5, 20 tojást, kb. 3-szor 50-et is kaptam. Azért nem mindig 1-e ad.
 

DeletedUser21403

Guest
Nálam is volt 3-4 50-es és rengeteg 20-as is úgyh nem tudom mit problémázol! Ráadásul vagy 2-3 napig be sem léptem mert nem értem rá és így is sikerült összeszednem! Napi 100-at nem nehéz összegyűjteni! Ahhoz írtó szerencsétlennek kell lenned h csak 1-est és 5-öst kapj! De mint látjuk vannak ilyenek is:D
 

Vanek ur

Aktív tag
Hát lehet én voltam nagyon mákos, de nekem pl. csomószor adott 5, 20 tojást, kb. 3-szor 50-et is kaptam. Azért nem mindig 1-e ad.

Én valahol azt olvastam, hogy valaki aki fent van a bétán rendszeresen 1-est kapott, meg még az 5-öst látta; de a többit nem. Ezt nem valami mellett, vagy ellen írta, hanem csak megjegyzésként; így neki elhiszem. (Mellesleg a tervrajzok adását is visszavették a játékban, mert több ember észrevette, hogy mostanában ismét alig-alig dob tervrajzot - nekem már ~2 hete csak úgy van plusz tervrajzom, hogy volt olyan küldi, amelyik adott.)
Azon kívül: ha mindenkinek lenne több ezer tojása, akkor nem lenne értelme az evetnek. Viszont ha kevés tojást kapunk, akkor azt be kell majd osztani. Ha pedig valaki ezt kevesli, majd gyémántért vesz (gyémántot meg pénzért - hiszen a cég eddig is ezt tette) - de nem fogják szórni a nagy értékű tojásokat, ebben biztos vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1698

Guest
Én valahol azt olvastam, hogy valaki aki fent van a bétán rendszeresen 1-est kapott, meg még az 5-öst látta; de a többit nem. Ezt nem valami mellett, vagy ellen írta, hanem csak megjegyzésként; így neki elhiszem. (Mellesleg a tervrajzok adását is visszavették a játékban, mert több ember észrevette, hogy mostanában ismét alig-alig dob tervrajzot - nekem már ~2 hete csak úgy van plusz tervrajzom, hogy volt olyan küldi, amelyik adott.)
Azon kívül: ha mindenkinek lenne több ezer tojása, akkor nem lenne értelme az evetnek. Viszont ha kevés tojást kapunk, akkor azt be kell majd osztani. Ha pedig valaki ezt kevesli, majd gyémántért vesz (gyémántot meg pénzért - hiszen a cég eddig is ezt tette) - de nem fogják szórni a nagy értékű tojásokat, ebben biztos vagyok.

Hát én meg játszottam vele 2 hétig, szóval inkább hiszek a szememnek. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Hát én meg játszottam vele 2 hétig, szóval inkább hiszek a szememnek. :)

És minden ami a bétában először be lett vezetve, azt mind úgy hozták át ide a 'nembéta' verzióba? Mert szerintem nem. Az esélyeket bármikor egy pillanat alatt átírhatják (ahogy mint említettem, a tervadásokat is valószínűleg újra átírták - pedig az még nem is volt a bétán tesztelve).
De majd tényleg meglátjuk. Viszont nem bízok benne, hogy majd most fognak átállni a 'mindent megszerezhetsz ingyen' verzióra a játékban; mert eddig is a gyémántok vásárlása volt a fő bevételi forrásuk - és hogy máshogy lehetne ezt felturbózni, mint hogy a tojásmennyiséget úgy állítják be, hogy ne legyen elég mindenre?
 

DeletedUser1698

Guest
És minden ami a bétában először be lett vezetve, azt mind úgy hozták át ide a 'nembéta' verzióba? Mert szerintem nem. Az esélyeket bármikor egy pillanat alatt átírhatják (ahogy mint említettem, a tervadásokat is valószínűleg újra átírták - pedig az még nem is volt a bétán tesztelve).
De majd tényleg meglátjuk. Viszont nem bízok benne, hogy majd most fognak átállni a 'mindent megszerezhetsz ingyen' verzióra a játékban; mert eddig is a gyémántok vásárlása volt a fő bevételi forrásuk - és hogy máshogy lehetne ezt felturbózni, mint hogy a tojásmennyiséget úgy állítják be, hogy ne legyen elég mindenre?

Majd szerdán meglátjuk. :)
 

DeletedUser16887

Guest
Bétán tényleg sokkal könnyebb kapni mindent.
Itt tuti hogy alig fog adni nagy tojásokat. az lesz a reális ha 15ből ad egy 20as tojást.
Kár hogy nálunk ilyen rövid lett csak az event.
Elég nehéz lesz szerintem megszerezni a két drága épületet.
 

DeletedUser

Guest
Én mindenképpen a Rouge Kaszárnyára fogok ráhajtani, egy ilyen egység számomra fontosabb mint a kívánságkút :D
 

DeletedUser1698

Guest
Én mindenképpen a Rouge Kaszárnyára fogok ráhajtani, egy ilyen egység számomra fontosabb mint a kívánságkút :D

Távolsági egységek ellen semmit nem érsz vele. Csak akkor jó ha gyalogság ellen mész.
A kívánságkút szerintem többet ér. :D
 

DeletedUser7560

Guest
én elsőkét a kívánságkutat fogom választani
anti-prémium használóként nekem az ingyen gyémánt nagyon kecsegtető :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5320

Guest
Sziasztok!

Nemtudom kérdezte-e valaki, de tojás eldugással tervrajzrészletet lehet kapni?
Ha eldugnak hozzám 1 tojást és leszedem, utána rögtön tudnak ugyan abba a dekorációba tenni? vagy várni kell 12 órát?

Válaszokat előre is Köszönöm!
 

DeletedUser1698

Guest
Sziasztok!

Nemtudom kérdezte-e valaki, de tojás eldugással tervrajzrészletet lehet kapni?
Ha eldugnak hozzám 1 tojást és leszedem, utána rögtön tudnak ugyan abba a dekorációba tenni? vagy várni kell 12 órát?

Válaszokat előre is Köszönöm!

Szia.
Mindkét kérdésedre igen a válasz. Én kétszer is kaptam tervrajzot tojáslerakás után. És ugyanúgy ha begyűjtötted a tojást, akkor már rakhatja is más oda.

- - - Updated - - -

Scared, kinek a pap, kinek a paplan :D

Jogos, de távolsági ellen ne használd őket! :D
 

DeletedUser11472

Guest
Szaisztok!

És mi van akkor ha minden kirakott dekorációt kitakarítottak? Attól hogy ki van takarítva lehet még bele rakni tojást, vagy meg kell várni, hogy újra "koszos legyen"?
 

DeletedUser20871

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy 1 nap csak 1 tojást lehet tenni egy emberhez, vagy akár mind a 24-et odatehetem, egy játékosnak (persze csak ha van annyi dekorja.:)
Köszi.
 

DeletedUser1698

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy 1 nap csak 1 tojást lehet tenni egy emberhez, vagy akár mind a 24-et odatehetem, egy játékosnak (persze csak ha van annyi dekorja.:)
Köszi.

Csak egyet, sőt ha leraktál egy tojást, akkor azt a játékost 24 óráig takarítani/motiválni sem tudod.
 

DeletedUser21403

Guest
Szaisztok!

És mi van akkor ha minden kirakott dekorációt kitakarítottak? Attól hogy ki van takarítva lehet még bele rakni tojást, vagy meg kell várni, hogy újra "koszos legyen"?

Ha már ki van takarítva akkor oda már nem lehet tenni! Próbálj meg kisebb költségvetésű dekort lerakni! Mert hogyha azt takarítják akkor szimplán törlöd és aztán újrarakod!
 

DeletedUser

Guest
Ha már ki van takarítva akkor oda már nem lehet tenni! Próbálj meg kisebb költségvetésű dekort lerakni! Mert hogyha azt takarítják akkor szimplán törlöd és aztán újrarakod!

Sziasztok!

A tojasrakasnak is 24 oras a CD-je, vagy egy emberhez tobbet is pakolhatok akar egymas utan is?
 

DeletedUser21403

Guest
Naponta csak egyet lehet egy embernél! De ez már többször is elhangzott! És akinél voltál azt aznap se takarítani se motíválni se támadni nem tudod!
 

DeletedUser7560

Guest
mielőtt kérdeztek olvassatok kicsit vissza
elég sok kérdésre megadták már a választ és ez a 4 oldal kb. 5-6perc olvasás
ne legyünk már ennyire lusták :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent