Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

Lorant96

Nagyon aktív tag
Gondolom, már megszerezted egy korábbi alakalommal a portrét, ami a 10%-nál volt eredetileg. Így le lett cserélve másik jutalomra.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A #28-as bejegyzésből kiderül, hogy esetemben a jelen kor az aktuális.
Tény, hogy a SAJM-ban CE tetején bő 60%-al nagyobbak az ellenséges bónuszok, és nincs lehetőség még fejlettebb egységeket sem előkapni.
Az én alap védőértékemet (Nem valami sok: ~250/500) megduplázni ~145 kocka (őrláng/szentláng+startégatorony - de biztos akad jobb megoldás is), ez kb. 9 terjeszkedésnyi hely, a SAJM-ban 64-el van több mint a jelenben, szóval csak elfér valahol :-D
A Jelenkorban elvileg 1243% az utolsó csatánál az ellenfél bónusza.
Míg Jupiter korban 1967%.
Az kicsit több, mint 60% differencia.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
És honnan szerezzek 63 darab 2-es strtégatornyot a plusz 250 támadási bónuszra? (Feltéve, hogy 250 már van máshonnan.)
És mit bontsak le, hogy az a 9 terjeszkedési helyem meglegyen?

És ha el is érem a bónuszod dupláját 500/1000-et, gyanítom az is kevés lesz 2 darab (a két hullám miatt) 1967/1967-es bónuszú sereg ellen.
 
Utoljára szerkesztve:

A66A

Új tag
Remélem készül már a 6. szint. Nem mondom, hogy nagyon könnyű ez az 5. szint, de közel sem lehetetlen megoldani. Az meg megint csak nem baj, hogy nem tudják megoldani most így elsőre a játékosok többsége.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Van olyan jatekos aki csataval csinalta meg? irja meg mennyi tam es ved kell hogy veg
Nos Kedveseim ! 745/1292 védelemmel + erőd építés + A raktárba lévő 30% védelmi bónuszt aktiválva simán csatával végig toltam az 5. szintet . Annak idején engem kinevetett mindenki hogy tolom a város védelmem ,akkor még nem volt csatatér , most megtérült a befektetés ! Valójában a gond az hogy itt az emberkék azt gondolják ,hogy csak CST van a világon és abból akarnak mindent megoldani. Ez egy stratégiai játék aminél nem árt kicsit gondolkodni Nem sírni kell fejleszteni ,mindenkinek adott a lehetősége rá .
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Még halkan megjegyezném , hogy mindenki terület gondokkal küzd ,3x4 területen ad,40%a támadó erőt és védelmet a támadó erőnek 50% támadóerőt és védelmet a városvédelemnek, 20% forge begyűjtési bónuszt . Azért ez nagyon durva , pláne ha belegondoltok hogy 40% az 80 szintet jelent egy harci nevin .Így már nem is olyan nagy ár kicsit áldozni rá !!
 

A66A

Új tag
A forge begyűjtési bónuszt azt hogy kell elképzelni, már a nevik után is, vagy csak a város begyűjtésénél event épületeknel?
 
Utoljára szerkesztve:

Zsu1964

Új tag
Nos Kedveseim ! 745/1292 védelemmel + erőd építés + A raktárba lévő 30% védelmi bónuszt aktiválva simán csatával végig toltam az 5. szintet . Annak idején engem kinevetett mindenki hogy tolom a város védelmem ,akkor még nem volt csatatér , most megtérült a befektetés ! Valójában a gond az hogy itt az emberkék azt gondolják ,hogy csak CST van a világon és abból akarnak mindent megoldani. Ez egy stratégiai játék aminél nem árt kicsit gondolkodni Nem sírni kell fejleszteni ,mindenkinek adott a lehetősége rá .
Kitalálták a cst-t, ami jó dolog.... emiatt szinte minden eventet a támadó erőre összpontosítottak, az épületek begyűjtése rengeteg területet igényelt. Most, hogy mindenki szinte ezt építette, kitalálják a védelem erősítését, de arra már nem gondoltak, hogy az ehhez szükséges épületeknek hely is kellene????? Kisebb korú játékos nyilván akárhogy megfeszül, a CE 5. szintjét nem fogja végigvinni. CSt-n jelenleg többet tud gyűjteni, eddig a CE kiegészítő volt számára, nem kis mértékben, de ez most teljesen széthullott, gyűjtheti a töredékeket, már amennyire a kapukat meg tudja csinálni. Nem tudom, te hol állsz, milyen korban , stb., nagy játékos nyilván végignyomja a 5. szintet is. DE! vizsgáljátok meg azt is, hogy mennyi termék kell egy 5. szint feloldásához, beleértve a kiskorú termékeket is, amiket azért nem könnyű kincstárba termelő alacsony szintű, vagy egyáltalán nem lévő nevikkel pótolni heti szinten úgy, hogy közben a cst-n is építkezzen a céh ot-kel stb..... És még mindig ott fejlődhet továbbra is mindenki - beleértve az érdeklődő kicsiket is a legjobban, ha demoralizáció mentes szektorokat tud biztosítani a céh. A kincstárak kiürülnek, tapasztalatból tudom, hogy a magas korú játékosok sem fognak tudni annyit összeszedni, amennyi kellene cst-hez, CE-hez napi szinten a kiskorú termékekből, hogy elég legyen.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ne vegyetek fel olyat, aki nem termeli meg a saját korában a rá eső részt, és akkor nem lesz gondotok a kincstárral.
A keveset termelők meg menjenek olyan céhbe, amelyik nem költ annyit a céhkincstárból.
(Demoralizáció mentes szektorok meg már amúgy sem sokáig lesznek a csatatér átalakítása miatt.)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Kitalálták a cst-t, ami jó dolog.... emiatt szinte minden eventet a támadó erőre összpontosítottak, az épületek begyűjtése rengeteg területet igényelt. Most, hogy mindenki szinte ezt építette, kitalálják a védelem erősítését, de arra már nem gondoltak, hogy az ehhez szükséges épületeknek hely is kellene????? Kisebb korú játékos nyilván akárhogy megfeszül, a CE 5. szintjét nem fogja végigvinni. CSt-n jelenleg többet tud gyűjteni, eddig a CE kiegészítő volt számára, nem kis mértékben, de ez most teljesen széthullott, gyűjtheti a töredékeket, már amennyire a kapukat meg tudja csinálni. Nem tudom, te hol állsz, milyen korban , stb., nagy játékos nyilván végignyomja a 5. szintet is. DE! vizsgáljátok meg azt is, hogy mennyi termék kell egy 5. szint feloldásához, beleértve a kiskorú termékeket is, amiket azért nem könnyű kincstárba termelő alacsony szintű, vagy egyáltalán nem lévő nevikkel pótolni heti szinten úgy, hogy közben a cst-n is építkezzen a céh ot-kel stb..... És még mindig ott fejlődhet továbbra is mindenki - beleértve az érdeklődő kicsiket is a legjobban, ha demoralizáció mentes szektorokat tud biztosítani a céh. A kincstárak kiürülnek, tapasztalatból tudom, hogy a magas korú játékosok sem fognak tudni annyit összeszedni, amennyi kellene cst-hez, CE-hez napi szinten a kiskorú termékekből, hogy elég legyen.
Nos igaz én régi játékos vagyok ,de annó én fordítottam energiát a védelem felépítésére ! Mint fenn említettem ki is röhögtek érte , De ne felejtsd mi is voltunk kicsik és abban az időben nem volt ennyi segítségünk mint most az ujjaknak ,A lényeg ez a játék nem két hónapra van tervezve , Mindent fel lehet építeni Csak idő és energia kérdése . Nem kellene arra számítani ,hogy a cst mindent megold .
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Szép estét ! Egy komoly hibára hívnám fel a figyelmet ! Az elfeledett templom épület az eredeti ki írás szerint 40% támadó és védő erőt ad a támadáshoz és 50% támadó és védő erőt ad a védelemhez , Nos én letettem az épületet és csak 40% támadó erőt valamint 50% védelmet ad az épület a ki írása szerint !! A 20 % Forge bónusz az megfelel a ki írtaknak . Akkor most tévesen írták ki ? Vagy valami homokszem került a gépezetbe ?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nos az én letett épületem Bónuszai a ki írás szerint .
20% forge bónusz
40 % támadó erő a támadóknak
50 % védelem a város védőknek
Írtam a Supportnak Várom a válaszuk .

Nézd meg jobban amit mutat. Pár hónapja bejött egy "fejlesztés" és azok az épületek amik támadó és támadó védőt adnak pajzsot és kardot is kapnak. Az elfeledett templom az ilyen, csak a pajzs nem annyira látszódik. De ott van.
De a városházán is leellenőrizheted.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Elnézést , valójában a városházán látszik mind a két bónusz ,Köszönöm szépen ,73 évesen már a szemüveggel se tökéletes a látásom :)
 
Fent