Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

Darkpepp

Aktív tag
meg mindig nem kell valos penzt beleolni, hogy haladni tudj, ez igaz minden jatekra, csak a ti fejetekbe jar ez.
 

Darkpepp

Aktív tag
gyémántops terjeszkedéseid is megvannak gyémánt nélkül? :D
jovoben vagyok es 5db van vissza, tudod a jovos tortenet kuldik baromi sok gyemit adnak, 4000-4500 gyemit szereztem veluk, es meg a cst is dob neha, igy osszegyullik aprankent, szoval igen megveszem oket ugy hogy nekem 0 ft-ba kerul.
 

Xadornix

Aktív tag
jovoben vagyok es 5db van vissza, tudod a jovos tortenet kuldik baromi sok gyemit adnak, 4000-4500 gyemit szereztem veluk, es meg a cst is dob neha, igy osszegyullik aprankent, szoval igen megveszem oket ugy hogy nekem 0 ft-ba kerul.
Két dolog is kiderült a válaszodból a prémium terjeszkedésekről:
  1. Gyémántokkal lesz meg, azaz Neked sem megy gyémánt nélkül. Márpedig most azon megy a csevely, hogy abból kevesebbet szerezhetünk majd az új CE miatt.
  2. Nincsenek meg, csak bízol benne, hogy a jövőben majd meglesznek :)
Korábban azt is elárultad, hogy az idei St. Patrik maxos eventépülete sem lett meg gyémánt nélkül. Ezen nem változtat, hogy majd meglesz. Mert ilyen logikával pl. a 4. farkas háza is meglesz gyémánt nélkül, csak ki kell várni, hogy az ócskásnál elég soxor sikerüljön levadászni...
Másik kérdés, hogy a mostani eseményen a 3750 mennyire stabilan elérhető, illetve ha nem sikerül elérni, az vajon elég lehet-e még az ezüst ligára... És ha nem, akkor ezen már a szerzett gyémánt se nagyon segít.
 

DragonKid22

Új tag
jovoben vagyok es 5db van vissza, tudod a jovos tortenet kuldik baromi sok gyemit adnak, 4000-4500 gyemit szereztem veluk, es meg a cst is dob neha, igy osszegyullik aprankent, szoval igen megveszem oket ugy hogy nekem 0 ft-ba kerul.
Mélytengeriben már 1500 gyémánt egy terjeszkedés, a felsőbb korkban sem lesz ennél olcsóbb... Igen, adnak a történet küldetések is, de jövőtől mélytengeriig erősen kétlem, hogy kapnál 4500-at. :D De ha kapsz is annyit, nem lesz elég az összes terjeszkedésre. :D

Eventen is ha maxos épületet akarsz az event végén, ahhoz bizony kell a kiegészítő, amit csak pénzért kaphatsz meg, szóval ha van is gyémántod, vagy gyémántvárosod, az is hiába. Azt állítod, az előző eventen is meg lehetett a maxos épület. És hogyan? Ok, gyémánt valóban nem kell hozzá, de ha a kiegészítőt nem vetted meg, akkor mostanában az nem lesz maxos. Vagy a hiányzó töredékeket be tudod szerezni valahonnan? Mert mondjuk erről az eventről tuti nem! Majd jövőre a következő St. Patrick-on, talán! Be kéne fejezned a ferdítést!
 

DragonKid22

Új tag
jovoben vagyok es 5db van vissza, tudod a jovos tortenet kuldik baromi sok gyemit adnak, 4000-4500 gyemit szereztem veluk, es meg a cst is dob neha, igy osszegyullik aprankent, szoval igen megveszem oket ugy hogy nekem 0 ft-ba kerul.
4000-4500 gyémántot összeszedtél (KÉTLEM!) és még 5 terjeszkedésed van hátra... Hááát, sok sikert a gyémántok összeszedéséhez! 1 év múlva talán meglesz! :D
 

Zsu1964

Új tag
Mondjuk nem tudom, ki hogy van a cst-vel, de valóban, vannak, akik ott pl. nem költenek egyet sem... Megvárják, míg más megépíti az ot-ket (jó pár ezer elment már így nekem, és nem is panaszként írom), amikor gyorsítani kell - mert ugye, ez CSAK az irányítók dolga(?) -, de ütni utána ütik ezerrel a demo-mentes szektort ..... :p
 
Utoljára szerkesztve:
Az 5. szintet egy szóval jellemezném!
Szar!!!!
Az egész játék a támadásra lett felépítve, nem a védekezésre!
A városok felépítése a nevezetesek fejlesztése mind a támadásra épít!
Amíg van 2-3 nevezetes ami a védelemre használható addig támadó nevezetes sokkal több van!
Ez egy nagy kibaszás...........
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerintem nem az a gond, hogy a védő sereg bónuszát kell használni, hanem, hogy egyből olyan erős ellenfél sereget raktak be, amit képtelenség nagyon magas védelmi bónusz nélkül legyőzni.
Az első pár csatát úgy kellett volna beállítani, hogy minimális védelmi bónusszal is vihető legyen, és fokozatosan kéne nehezednie a csatáknak a szint vége felé.
Így csak azt érik el, hogy senki nem fog próbálkozni se a védelem erősítésével, és csatával megoldani a szintet.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Szerintem nem az a gond, hogy a védő sereg bónuszát kell használni, hanem, hogy egyből olyan erős ellenfél sereget raktak be, amit képtelenség nagyon magas védelmi bónusz nélkül legyőzni.
Az első pár csatát úgy kellett volna beállítani, hogy minimális védelmi bónusszal is vihető legyen, és fokozatosan kéne nehezednie a csatáknak a szint vége felé.
Így csak azt érik el, hogy senki nem fog próbálkozni se a védelem erősítésével, és csatával megoldani a szintet.

Látható, hogy vannak akik próbálkoznak és elkezdték húzni a védelem erősítő dolgokat.
De a fő gond nem ez, hanem az, hogy egy hibás elgondolást (4 féle %-os érték), akarnak 10 év után ballanszírozni. Miközben a játék többi részében továbbra is sulytalan marad a védelem.
Ezért mondtam korábban (még a ce 5. szint kihírdetése előtt), hogy a 4 értéket kellene 2-re redukálni és máris másabb lenne a helyzet.
 
Fent