Be- és beleláthatatlan nevezetesek építése

DeletedUser21403

Guest
Hát mint mondjak!

Részlet a játék szabályzatából annak is a Fair Play részéből: "Push" (támogató) azonosító létrehozása, üzemeltetése, használata tilos. Ez vonatkozik minden nem kiegyensúlyozott kereskedésre és támogatásra. Amennyiben ilyen magatartásra utaló jeleket találunk az érintett azonosítókat kitiltjuk.

Kíváncsi lennék hogy hogyan tudtál kiegyensúlyozott cserével későkorosan holnapos anyagot szerezni?! szerintem sehogysem!;) És akkor most jöhet a "más is így csinálja szöveg" ami ugye nem mentesít senkit sem
 

DeletedUser24588

Guest
Nos nem jön a "más is igy csinálja"duma.
Bronzkortól épitettem fel a kereskedést folyamatosan,koronként felfelé.
Semmi más nem kellett hozzá csak rengeteg munka,figyelés.
Több száz forgémba került és bár ha megakadtam (mert volt ilyen)a céhem kisegitett.
Ez pedig ,ha jól gondolom se nem szabálytalan se nem un fair!
Úgy,hogy nyugodj meg nincs itt szó semmilyen"Push"-ról.
 

DeletedUser24487

Guest
"Én leirom nektek mi megy itt:
---Eggyes játékosok akik végigértek a fejlesztéseken,nagyon könnyen napi szinten tizezer termékeket szereznek,a nevezeteseikből,valamint az ismétlődő küldetésekből,aki végigőrt az tudja miről beszélek:)
Aztán ir egy csomó levelet kissebb játékosoknak,hogy ha kell nekik termék ,akár magasabb korú is,csak annyitt kell csinálnia,hogy tegyen pár forgét a nevijébe--ilyen egyszerü az egész.
sokat levelezik az igaz:)
Az eggyik ilyen játékos a bisgardon DJ max !!
Nem egy levelét megtudnám mutatni ha kell:)
 

DeletedUser21403

Guest
Én is egyértelműen erre a helyzetekre gondoltam! Mármint hogy lehet fejletlenebb playereknek ilyen szintű nevezetesük! Mert lássuk be más nem jöhet szóba!;)
 

DeletedUser20654

Guest
Megoldhatnám én is. Szerintem még csalásnak se számítana. Igaz az lenne, de nem bizonyítható.

Van a munkahelyen kb. 50 beosztottam. Megkérném őket, hogy otthonról játszanak (nem kell nagy energiával). Napi szinten adjanak be 5-10 pontot a nevezetesembe. Az ugye napi szinten 250-500 forge.. Ennyi.
 

DeletedUser24588

Guest
Na figyelj,bár te már eldöntötted,hogy itt csak valami csalásról lehet szó,de azért megpróbálok reagálni.
Se dupla accont se Push nincs a dologban.
De még csak djmax se.
Egy biztos 75 fős a barátlistám és az első 20 ban csak 4-5millós ponterőségű játékosok vannak,de ez csak abból a szempontból érdekes,hogy mennyi kereskedésre látok rá.
Nos mindig van olyan akinek gyorsan kell valamilyen áru.
Ha te ezt figyeled és nem sajnálod rá a forgét akkor nagy eredményeket tudsz elérni.
Csak jellemző példaként leirom tegnap 300 mütrágyából csináltam 150 élelmezés kutatást.
Semmi pusholás nem volt a trágyából készételt csináltam a készételből pedig tudtam élelmezés kutatást,mivel igy volt kitéve.
Mindezt egyetlen levélváltás nélkül,pusztán odafigyeléssel.
És ez igy megy már december óta mikor elkezdtem játszani.

- - - Updated - - -

barack
Ne hülyéskedj már.
Nem irkál levelet djmax senkinek.
egyszerűen ki irja,hogy aki első lesz a nevezetesébe szintlépéskor az kap jutalmat.
Nem kell itt levél senkinek,aki első akar lenni az pakol és kész.
Ennyi ez semmi több.
 

DeletedUser24487

Guest
szeretnél rá bizonyitékot?:)
És én veled ,nem törődtem,nem is mondtam ,te hogyan csinálod,csak leirtam eggyeseknél hogy megy ez,meglehet nézni azon játékosok városát akik oda segitettek.)
a szemed nem csal meg:)
és én nem irtam,hogy csalás,egy szóval sem:)csak az igazat irtam le:)
Ha fáj valakinek ,ha nem,ez nála igy müködik,legalább 20-30 levelet láttam már tőle ,mert rákérdeztem miért épitenek nála annyian,és elküldték a levelét,több féle is van,de nem csal,igy játszik,ez van.
persze ezzel óriási előnyt szerez,ő is ,meg akiknek segit is,ami úgy mondom a játék vakbele,több ilyen is van sajnos,van amik ellen tudnak tenni,ez ellen nem,és befejeztem.
tudod ez teljesen más ,mint amiről te győzködöl itt:)
 

DeletedUser24588

Guest
Nem gyözködök én senkit barack!
Azt is elhiszem neked,hogy régebben irt levelet,de azzal mi a gond?
Tudhatnád egy bizonyos szint után a játék elveszti varázsát ki kell találni valamit,hogy érdekesebb legyen.
Ő való szinű azt találta ki,hogy a legmagasabb szintű nevezetese neki legyen.
Hát istenem,szíve joga.
Nem rosszabb ez mint kifosztani nagyságrendekkel kisebb elenfelet!
Igaz barack?
 

DeletedUser24487

Guest
ezért nem szeretek ide sem irni,mert teljesen másvalamire reagálsz te is ,mint amiről irtam,köszi:)
 

DeletedUser24588

Guest
Most bevered a durcit?
12:17-kor te jelentetted ki,hogy mi megy itt.
Man1878 meg el se tud mást képzelni.
Igy azért nehéz vitatkozni,ha az egyik fél kinyilatkoztat és attól nem tud elszakadni.
Végül is mindegy,én pusztán azért irtam,hogy rámutassak lehet szabályos,fair játékkal is magasra jutni,de,ha nem vagytok rá vevők akkor feleslegesen nem jártatom a számat.
További jó játékot mindenkinek
 

Ötzi

Aktív tag
"Ugyan, kit csaptunk be? Magunkat? Mi tudjuk, miről van szó. A kutatókat? Azok örülnek, hogy plecsni van a mellükön. A széles tömegeket? Azok úgyse esznek se narancsot, se citromot, de boldogok, hogy velünk ünnepelhetnek."
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek! :D

Úgy látom Vanek, hogy te vagy az, aki másokat sérteget, azonban ha valaki***** talál téged, akkor rögtön futsz a Support szárnyai alá... Jó lenne, ha leszállnál a magas lóról és reálisan olvasnád a tapasztalt játékosok hozzászólásait és nem önelégült Narcisszusként a sajátodét. Veled van tele a fórum. Ha a Support tagja vagy és azért írkálsz össze-vissza, akkor vállald fel, de kímélj meg bennünket, fórumolvasókat a narcisztikus hozzászólásaidtól. Azokban csak gyönyörködj te magad, azonban az általam hozott topikba hadd járkáljak már úgy, ahogy én akarok.

A "de lehet - csak akarni kell!" és az "érzi a meleget, már érzi?" - Gyurcsók-módszerrel nem lehet játékot nyerni. Főleg nem a millárdos és billiárdos pontszámok magasságában. Ehhez az agykontroll sem segít hozzá. És a ráolvasás sem.

Többen eljutottunk odáig, hogy már a játékostársak sem szólnak egymáshoz, mert már nem tudjuk, kinek a segítő accountjával állunk-e esetleg szemben. Ez a játék egy "John Malkovich menet."

Vanek: ha válaszolsz, privátban tedd, bár én arra sem vagyok kíváncsi.

Én sértegetek másokat? Hol is kötök bele másokba? Mert én csak azt látom, hogy leírom a lényeget, és mivel nem tudják (nem akarják) egyesek (igen, Te is) megérteni, akkor már én vagyok minden rossz és csúnya megtestesítője (vagyis engem sértegettek). Ráadásul a "push" jelentésével sem vagytok tisztában; és az előttem szóló élelmes (és értelmes) embert meg lecsalózzátok. De sebaj; én vagyok a ......., mert nem vagyok hajlandó beállni a sorotokba, és más a véleményem.
(Mellesleg jegyzem meg, hogy semmit nem számít, ki indított és milyen témát; így semmilyen 'többlet' joga nincs se abban, se másban. Pontosan annyi joga van, mint másnak: elmondhatja a véleményét. Így ezt teszem most én is. Ha nem tetszik, jöhetnek tények ellene, amivel a véleményemet meg tudod cáfolni. Ha nem tudsz ilyeneket felhozni, akkor fogadd el, hogy nincs igazad. Ha nem teszed (mert ezt is meglehet tenni), akkor meg ÍJ.)
Szintén mellesleg jegyzem meg, hogy ha a Ti push szabályaitokat vennénk alapul, akkor a fél szervert ki lehetne tiltani, mert nem képes 1:1-ben cserélni azonos kor termékeit, és így jelentős előnyhöz jut. Csak a 'push' szabály nem erről szól (pláne, hogy ha a forge pontjaiért (napi 10-20-ért) kap valaki 'olcsóbban' magasabb korú terméket, akkor az is fair ajánlat; hiszen forge pontokkal fizetett érte - de előttem leírták, hogy még ez sem kell hozzá, csak figyelni kell a piacot, és meg lehet oldani a kérdést; de ezt sem tudod felfogni, és az illetőt is lecsalózod).
Ezen kívül ha supportos lennék, akkor sem lenne hozzá semmi közöd - de persze nem vagyok, mert akkor ki lenne írva a nevem a megfelelő helyekre. És nem tudom, hol szaladgáltam én a support szárnyai alá - ha kaptál valamiért valamit, akkor annak nem hozzám van köze; hanem ahhoz, amit tettél. De persze, ezt sem vagy hajlandó beismerni. Sebaj; én vagyok mindenért a hibás. Azért is, ha van rajtam sapka, meg azért is, ha nincs.

Ja, és a legszebb: Te itt, a nagy nyilvánosság előtt kijelented, hogy nem értek semmihez; majd azt kéred, hogy privátban reagáljak rád. Bocs; de ha engem nyilvánosan támadnak, akkor nyilvánosan védem meg magam. Majd ha Te privátban írsz, akkor majd én is ott válaszolok; de addig viseld el ezt a választ. Ja, és hogy nem is vagy kíváncsi a válaszomra? De azért írjak privátban. És már megint én alázlak meg Téged; nem Te engem. Aha. Akkor bocs, hogy élek; és ismét csak ÍJ.

Illetve a hozzászólások száma meg megint nem jelent semmit. Ha megnézed, akkor tőlem több a segítő jellegű hozzászólás is; míg tőletek meg szinte csak azt látni, hogy "a játék sz..", meg hogy "mindenki csal", aki valamiben, valahogyan jobb nálatok. De mindegy is; hol érdekel ez Téged/titeket? Majd újra jön egy újabb "Te nem értesz hozzá" hozzászólás, meg a h...ének nézés. Pedig csak rávilágítok a gondolataitoknak és a logikátoknak a hibáira. És mit kapok érte? Hogy én vagyok az első számú közellenség, mert nem vagyok hajlandó mindig mindenkivel egyetérteni... Köszi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24588

Guest
Sajnálom,hogy a jogosan felvetett probléma elcsuszott,átment személyeskedőbe.
Nem kéne,már csak azért se mert akik ide irogatnak azokat talán az átlagnál jobban érdekli a játék jövője.
Na mindegy végül is ez is beletartozik.
Mindenesetre felhivnám a figyelmeteket,nincsenek örök érvényű törvények ebben a játékban sem.
Vannak akik újitanak,kitalálnak új és mégújabb megoldásokat.
El lehet ezeken vitatkozni,hogy mennyire fér bele a játék szabályzatába vagy szellemiségébe,de igazából nem ez a fő probléma.
Talán oriásfej irta le a legjobban mi itt a fő gond,és itt vissza utalhatok Ötzi eredeti vitainditó irására.
Úgy,hogy az lenne a kérésem tereljük vissza az egész beszélgetést a helyes mederbe és az alap problémára térjünk vissza.
 

DeletedUser1300

Guest
uppsz!
Ne sértegessétek egymást! Egyébként is az enyhébb szájkarate a talponállóba tartozik!
 

DeletedUser20654

Guest
Igazából ez is off-os hely.
Van egy téma ami pár játékost érdekel (pro és kontra), a többieket nem (a fejlesztőket pláne nem érdekli)
 
Fent