Barát keresés nevezetes épületek építéséhez

DeletedUser

Guest
Üdv Mindenkinek! 3. szintű Zeusz szobrom és 0. szintű Bábel tornyom van. Aki szeretne tervrajzot, jelöljön barátnak! Nevem: Aendra
 

DeletedUser23703

Guest
barát

Sziasztok!
Barátokat keresek takarítás/motiválás céljából. Mindenkinek segítek. Vannak nevezetes épületeim is. (Alexandriai, Zeusz, Kolosszeum). Hagia-hoz már csak terület kell, 2 épülethez pedig már csak 1-1 rajz. Aki segít forge pontokkal az épületeimben annak viszonzom.
Üdv: Ateszko26
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Motiválás és takaritás illetve későbbiekben nevezetes épületek épitésére várok barát felkéréseket!

Üdv:Zóóótán
 

DeletedUser23704

Guest
Sziasztok!

Én szintén hasonló céllal keresek barátokat, nyugodtan jelöljetek:)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Motiválás és takarítás céljából barátokat keresek, ha lehet gyarmatosítás kora vagy azt meghaladó kórból várom a jelentkezőket!!
Gamer név: Gringooo
 

DeletedUser24102

Guest
Olyan játékost keresek aki Castel del Monte-t épít.
Játékos nevem: ortin
 

DeletedUser3243

Guest
Forgepont cserére keresek embert.
20-30 pont naponta.
Jelenleg ami épül nálam az a Royal Albert (fél szint és 10. szinten van), és a Szt. Márk, és idővel posztmoder nevezetes is.
Levelet a játékba kérem.
üdv:
scudo
 

DeletedUser23703

Guest
Sziasztok!

Bronz, vas, korai közép, késő közép és gyarmatosítás korban lévő barátok jelentkezését várom.
Jelöljetek minél többen
Köszönöm szépen
 

DeletedUser24190

Guest
Sziasztok!
Motiválás és takaritás illetve későbbiekben nevezetes épületek épitésére várok barát felkéréseket!

Üdv:
Ricsikeeee7
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Motiválás és takarítás céljából barátokat keresek.

Üdv, xabi8500
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Leraktam a Cape Carneval alpjait. Részletek szerezhetőek.
Tabbycat
 

DeletedUser24237

Guest
Sziasztok!

Barátokat keresek, akiket motiválhatok, hogy több tervrajzot szerezhessek. A mot/tak viszonzása nem kifejezetten érdekel, persze örülök neki. Viszont van, hogy én is 1x1-et fogok takarítani, ha csak az elérhető abból a korból amiből érdekel tervrajz. Ha több épület is van abból a korból, akkor az esetben igyekszem én is a lehető legértelmessebb/hasznossabb dolgot választani. Nevezetes épületekbe nem valószínű, hogy beszállok (van a klánban elég lehetőség), de akit esetleg érdekel jelenleg : obszervatórium, alexandriai világítótorony, bábel tornya van nálam. Hamarosan Hagia és Zeusz szobor is épül majd. Akit érdekel a dolog ilyen feltételek mellett, az nyugodtan jelöljön be Cigardon. Minden nap aktív vagyok és járom a mot/tak köröket.
 

DeletedUser24056

Guest
Sziasztok!
A játékban barátoknak aposztrofált üzletfeleket keresek a mindennapos takarítás-motiválás kölcsönös robotjához. Zeusz szobor és Aacheni katedrális áll a városomban, tervek itt késő középkorig gyűjthetők (egy hét múlva szintlépés). Forgepontokat alkalmanként kölcsönösen pakolhatunk.
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!
A játékban barátoknak aposztrofált üzletfeleket keresek a mindennapos takarítás-motiválás kölcsönös robotjához. Zeusz szobor és Aacheni katedrális áll a városomban, tervek itt késő középkorig gyűjthetők (egy hét múlva szintlépés). Forgepontokat alkalmanként kölcsönösen pakolhatunk.

És milyen névvel futsz a játékban? Mert nekem nem sikerült megtalálnom téged imrinko néven... :)
 

DeletedUser24021

Guest
Sziasztok! Keresek Castel Del Montevel rendelkező játékosokat. Napi 5 fp-vel, később tízzel támogatnék, feltételem az, hogy járj közel a fejlődéshez. Ha több száz pont hiányzik, azt sajnos nem fogom kivárni/felhúzni neked.
 

DeletedUser24400

Guest
Üdv!
A napokban sikerült megszereznem a Zeusz szobrot, aki kedvet érez rá vagy esetleg csak tervrajzra van szüksége az jelöljön barátnak és már nyomhatja is bele a forge pontokat. :D
vnagy158 néven találtok meg a játékban. :)
 

DeletedUser

Guest
Amennyiben van aki befejezte,vagy a közeljövőben befejezi a techfát C-n,és szívesen cserélne kb. 20 FP-t naponta annak nagy szeretettel várom a jelentkezését.
Tabbycat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent