Barát keresés nevezetes épületek építéséhez

DeletedUser11

Guest
Sziasztok!

Nekem már lent vannak az alapjai a Zeusz szobornak, és a Bábel tornyának. Akinek kell tervrajz, az jelöljön be barátnak.

Játékosnevem: - TyRioN BlacK -

Köszönöm
 

DeletedUser21603

Guest
Sziasztok!
Motiválás és takaritás illetve későbbiekben nevezetes épületek épitésére várok barát felkéréseket!

Üdvözletem petmoto
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Akárcsak előttem szóló petmoto, úgy én is ugyanazon érdekekből keresek barátokat, illetve várom a felkéréseket! :cool:

Üdvözlettel: netgengszter
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Motiválás és takaritás illetve későbbiekben nevezetes épületek épitésére várok barát felkéréseket!

Üdvözletem Gabor34
 

DeletedUser3942

Guest
Sziasztok
Sikerült gyémánt nélkül elkezdenem épiteni a Zeusz szobrot (10 szint épül- az első helyért már 3 részlet ), és a Bábel tornyot felépült) az Alexandriai Világitó tornyot (7. szint épül) és a Kolosszeum (6. szint épül) - aki részleteket szeretne az jelöljön be barátnak.

acc név - Kárpátalja
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
sziasztok engem is lehet jelölni
üdvözlettel:
Giga27
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Motiválás és takaritás céljábol barátokat keresek,jelöljetek.
 

DeletedUser

Guest
SZiasztok, barátokat keresek kölcsönös moti/takarításra, mindenkihez megyek minden nap, és nézem mit kér...jelöljetek..én nem tudok már :)
később nevezetesem is lesz.
MatKo87
 

DeletedUser11

Guest
Szia MatKo.

Kérlek keress meg, mert én már nem tudok több barátot felvenni. Játékos nevem megegyezik a fórumnevemmel.
 

DeletedUser199

Guest
Cirgardon keresek embereket akik segítenének Zeusz szobrát felépíteni.

Arvahallról áthelyezve
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
MatKo87 én felvettelek.
Mr.Joker a nevem.
Majd ha elfogadod megbeszéljük , hogy mit motiváljak/takarítsak.
 

DeletedUser21848

Guest
Sziasztok!
Motiválás és takaritás illetve későbbiekben nevezetes épületek épitésére várok barát felkéréseket!
üdv:gregor26
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! tuzko vagyok.
Barátokat keresek a nevezetes épületeimhez. Egyenlőre zeuszszom, és bábelem van, de már a cirkusz tevrajzainak is meg van a fele.

ui: lelkismeretes takarító motiváló vagyok
 

DeletedUser

Guest
hali,
építettem kolosszeumot, aki akar jelöljön barátnak...
olyan is jelöljön akivel kölcsönösen látogathatjuk egymást, mert mindenkihez minden nap megyek. koli is így jött össze, napi 150-200 látogatás...:)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nekem már lent vannak az alapjai a Zeusz szobornak. Akinek kell tervrajz, az jelöljön be barátnak.

Játékosnevem: PÍT00
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20647

Guest
Sziasztok!

Én is takarításhoz és motiváláshoz keresek barátokat. Aki szeretné hogy naponta motiváljak vagy takarítsak az kérem hogy vegyen fel barátnak.

Üdv. : vpeeter ( ezen a néven megtaláltok )
 

DeletedUser21469

Guest
Sziasztok!

Frissen lerakott Zeusz szobromhoz keresek vállalkozókedvű építészeket. Amint ajánlok: természetesen segítek én is a nevezetesek építésében, illetve minden nap takarítok/motiválok.

Játékbeli nevem ugyanaz mint a fórumbeli. (july01)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Nos látom hogy meglettem előzve de azért leírom hogy letettem a Zeusz szobrát.Ha valakit még érdekel és megtisztel a forgepontjaival nyugottan bejelölhet van még pár helyem barátlistán.
All Bundy néven várom az építészeket.
 
Fent