Barát keresés nevezetes épületek építéséhez

Kategória: 'Cirgard', témanyitó: - TyRioN BlacK -, téma nyitása: Január 24, 2013.

1. dominikaarlath

dominikaarlath Új tag

Sziasztok!
    Minnél több barátot szeretnék :)

2. kensey

kensey Új tag

Sziasztok!
    Motiválás, termék és forgepont cserére keresek barátokat, ezenkívül Szt. Márkhoz, Alcatrazhoz, Alexandriaihoz és Zeuszhoz tudok részleteket adni.

3. Spisskyné

Spisskyné Új tag

Hali!
    Most épül a Bábel tornyom, jelenleg 1es szintű. Várom a tervrajz vadászokat! Jelöljetek bátran!
    Üdv, Spisskyné

4. tabbycat

tabbycat Guest

Sziasztok!

Utolsó 49 FP-s technológiát kezdtem el építeni a techfán . Kb. 2 nap múlva befejezem. Keresek napi 20-25 FP cserére partnert. Csak a teljes mennyiség 1 emberrel történő cseréje érdekel, nem cserélek 5 6-7-10 FP-t 2-3-4 emberrel,mert követhetetlenné válik. Olyan cserepartnert keresek, aki nem 4-5 emberrel húzatja ugyanazt a nevezetest, mivel ekkor az első hely megszerzése rengeteg többlet FP feláldozásával lenne csak lehetséges.

5. Ateszko26

Ateszko26 Új tag

Sziasztok!
    Minimum modern korban lévő játékosokat keresek a barátlistámra piacozás, támogatás, és esetleges nevezetes támogatáshoz. Helyem van bőven, ha esetleg nem tudtok jelölni, majd én jelölök.
    Köszönöm!

6. kensey

kensey Új tag

Sziasztok, barátokat keresek kensey néven megtaláltok

7. Ateszko26

Ateszko26 Új tag

Sziasztok!

Napi 40, de ha az sok akkor 30 pontra keresek cserepartnert.
    Ateszko26

8. Tyrlen

Tyrlen Új tag

Sziasztok! Tak/motra keresek barátokat, valamint később nevezetesekben segíteni oda-vissza.

Tyrlen

9. Tepihun

Tepihun Új tag

Sziasztok, barátokat keresek Tepihun néven. Előre is köszönöm a jelöléseket!

Üdv:
    Tepihun

10. Jophiel

Jophiel Új tag

Sziasztok! Ha valakit érdekel Alcatraz, egyedül építem, 30/90 pontnál áll.

11. milanbert

milanbert Új tag

Sziasztok, bár úgy látom a fórum eléggé halott azért meg próbálok itt barátokat szerezni. id.: milanbert

12. zsolti1222

zsolti1222 Új tag

Sziasztok zsolti1222 a felhasználó nevem,nevezetes épületeim,
    Delphi jósda,zeus szobor,alexandriai világítótorony.
    Ezeknek az építéséhez,egyebek beszerzéséhez,és főként fogadóhoz ,motiváláshoz keresek barátokat.
    Nagyon aktív vagyok,ha nekem küldesz meghívót biztos lehetsz benne,hogy minden nap megyek a fogadódba,és szelektíven motivállak.
    Küldj meghívót.

13. zsolti1222

zsolti1222 Új tag

Egyre szaporodó nevijeimhez ,napi motiváláshoz,fogadózáshoz keresek barátokat.Ha valamely nevimben védett hely kell,írd meg. A védett helyes nevik építése aktív,a kívánságod szerint.Rajzszerzés céljából időnként én is építek,ilyenkor nagyon aktív vagyok "napi 20-60 fp".Küldj mehívást.

Fel