Barát keresés nevezetes épületek építéséhez

DeletedUser23186

Guest
sziasztok

egy kérdés!

nevezetes épületet,mikor és hogyan tudom kitenni a városba,mi kell hozzá??

előre is köszi
 

DeletedUser22951

Guest
Hello!
Olyan személyt keresek aki a Cirgard szerveren jatszik es nevezetes epuleteihez segitseget keres!
En is segitseget keresek de viszont a Brisgard-on!
A Brisgardon nem jatszok es hajlando lennek napi minim 20fp-ot betenni bárki nevezetesebe ha az viszont berak legalabb 20-at a Brisgard-on!
Akit erdekel a lehetoseg az keressen meg a Cirgradon vagy a Brisgard-on!
A nevem ezeken is Hartmann85.
 

DeletedUser23229

Guest
tárgytalan
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23235

Guest
Hali!

Engem is lehet bejelölni bátran, motiválást válalok napi szinten....
 

DeletedUser23224

Guest
Sziasztok, barátokat keresek napi motiválás és takarításhoz (lehetőleg késő középkor felettiek), napi szinten én is látogatnék (ha tudok)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok,
Cigardon keresek egy személyt, aki szeretné nevezetes épületei építésében napi 20 pont segítséget kapni, cserébe az Arvahall szerveren viszonozná ezt nekem az én épületeimben.
Keressetek az Arvahallon
Üdv,
Coolchamber
 

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok,
Cigardon keresek egy személyt, aki szeretné nevezetes épületei építésében napi 20 pont segítséget kapni, cserébe az Arvahall szerveren viszonozná ezt nekem az én épületeimben.
Keressetek az Arvahallon
Üdv,
Coolchamber

a szerverek közötti kereskedelem tilos! ez vonatkozik a forge pontokra is!!!!!! ha megcsináljátok az accotok tiltásra kerül!
 

DeletedUser

Guest
a szerverek közötti kereskedelem tilos! ez vonatkozik a forge pontokra is!!!!!! ha megcsináljátok az accotok tiltásra kerül!

Köszönöm a felvilágosítást, mielőtt postoltam elolvastam az ÁSZF-et, nem találtam benne erre utaló tiltást.
De most találtam egy játék szabályokat a főoldalon, ahol ez benne van hogy a világok közötti kereskedelem tiltott.

Valószínű, hogy ezért is nem találtam senkit akivel cserélhetnék. Mindenki okosabb volt nálam :)
 

DeletedUser

Guest
Motiválás/takarítás céljából keresek barátokat, minden nap meglátogatok mindenkit, és a profilod írása szerint járok el.
Köszi
0rsi (az "O" betű helyett nullát írj)
 

DeletedUser

Guest
Barátokat keresek kölcsönös motiváláshoz/takarításhoz és nevezetes épület építéshez/fejlesztéshez. :)

hachiroku a nevem a játékban
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Barát jelöléseket várok napi szintű mot/tak-ra és Későtől max korig. viszonzom minden nap!
Ezellemben még barát jelöléseket várok nevezetes építésében van/vannak:
-Zeusz
-Bábel
-Alex Lekenyerezhető vagyok arra,h ha segítesz pontokkal akkor visza adom őket
-Koló
-Aacheni
-Hagia
-Szt Márk
-Notre Dame
MészárosDani a játékos nevem! Keress bátran és segíts! Ugyanúgy én is segítek neked, és jelöljetek,mert én nem tudlak! Köszönöm

Üdvözlettel:MészárosDani:))
 

DeletedUser3942

Guest
Sziasztok
Az Alcatrasz (8 szint épül aholis az 1 es helyért 3 a 2 helyert 2 reszlet jar) es a Fronenac ból is 2 részlet szerezhető az első helyért. De más nevezetesekből is szerezhető részletek. Viszonylag elég gyors az épités.
játékos
Kárpátalja
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23376

Guest
Sziasztok, Alexandriai világítótorony építéséhez és kölcsönös motiválás-takarításhoz várok baráti megkereséseket. Előre is köszönöm!
 

DeletedUser23383

Guest
Sziasztok!

Cirgard-on játszok én is és barátokat keresek napi motíválásra, takarításra fp cserére. Jelöljetek nyugodtan!

Üdv,
 

follo

Tag
Sziasztok ha naponta szeretnél takaritást vagy motiválást jelőj nyugottan barátnak naponta vagyok.
üdv follo
 

DeletedUser3942

Guest
sziasztok
keresek olyan epitebe segitoket barmelyik nevezetesembe (összes lent van)
akit erdekelne egy olyan megoldas, hogy az epitesert cserebe progresziv kori termeket adok. ami ugy muködne hogy ahány forget tesz be anyi progresziv kori termeket kapna /pld 99 forge 99 progresziv kori termek/. 100 forgepont nal mar 150 termeket.
akit erdekel kerem privatba irjon és vegyen fel a baratlistajara
accnév
kárpátalja
udvozletel
karpatalja
 

DeletedUser23484

Guest
Helló mindenki!!

Keresek aktív tagokat akik motiválást/takarítást vállalnak persze ez kölcsönös alapon működne.

Valamint vannak épületeim amik várják az építőket: forge pontokat,tervrajzot,medált lehet nyerni. Jelenleg: Zeusz 8 szinten, ,Notre dame 3 szinten, Hagia 4 szinten, Szt márk 4 szinten, Alexandria 4 szinten, Drezdai 3 szinten, Babel 5 szinten, Castel 6 szinten, Aacheni 8 szinten, Boldog vazul 3 szinten, Deal kastély 3 szinten, Alcatraz 3 szinten, Atomium 2 szinten

Akit érdekel nyugodtan jelöljön be barátnak: dinnyus06
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Barátokat keresek nevezetesek építésére. Forge pontonként 2 progresszív kori anyagot adok cserében (azon kívül amit amúgy is kapna mint nyeremény-fp, medál, tervrajz).
Pl. ha valaki 100 pontot rakott be, akkor 200 benzint kapna 100 fáért.
Akit érdekelné a dolog, írjon rám, a Cirgardi karakterem neve: nikoladoncsev
Az összes 16 nevezetes nálam megtalálható, de abból az Alexandriai, a Kolosszeum, a Bábel és a Hagia már kész, a többibe lehet pakolni.
Üdv,
Krum
 

DeletedUser20430

Guest
sziasztok barátokat keresnék nem nevezetes épületekre hanem motiválás takarítás céljából ha az idő le jár tudok menni
De ez oda vissza menne persze jelölj be barátként kösziii
 
Fent