A szomszédságok összevonásának változása - kibeszélő téma

DeletedUser23250

Guest
Csak egy kérdés :

Mennyire fog belassulni a játék, ha a nyersanyagokat védelmi v. támadó sereg újragyártására költjük, ill. csökken-e az egységek gyártására szükséges idő ?

" Hát ez máris 2 kérdésre sikeredett :) "
 

DeletedUser

Guest
Nagyon szuper lett a szomszédság, eddig is voltunk hatan céhtagok benne, most kaptunk még 3-at :mad: :mad:
 

DeletedUser23072

Guest
Tényleg szuper. 75-ből a 7. vagyok, mert relatíve sok pontom van, de fejlettségben csak kb 70. Nagyjából mindenki minimum kétszer annyi ideje játszik, így a húsvéti event idején beraktároztak őrlángból, ami nekem konkrétan esélytelen. Nevezetes épületeikkel is előnyben vannak.
Pazar, valóban. Csatázás bukta, marad a városépitőzés :\
 

DeletedUser21964

Guest
Az én szomszédságomban 61. vagyok úgy, hogy a ranglistán a 143. helyet foglalom el. Az uccsó is már bőven benne van a gyarmatosítás korában. 11 céhtárs a szomszédom. Van még mit ezen csiszolni.
 

DeletedUser22396

Guest
Hát szerintem ez az összevonás nagyon rossz lett, legalábbis nálam mivel én nem dicsekedek sok ponttal 110E. Amíg nem volt összevonás addig az első 550E pontal gazdálkodott nem is kell mondanom álladóan kifosztott. Most hogy megtörtént az összevonás így az első röpke 1M. pontal veri a csúcsot és a 11.-ik helyezésemről kerültem vissza 52.-ik helyre. Ez így tényleg "fer" játék lesz hogy eddig 500E pontos vert el, most már Milliótól lefele és majdnem a top 20-30.-ig. Lenne még mit csiszolni rajta mert részemről ez így egy nagy katyvasz.
 

DeletedUser3243

Guest
Már a bétán is ez volt régebben, de mindenki azt mondta, hogy itt más lesz, hát nem.
Első helyről sikerült az 54.-re kerülnöm a szomszédok listáján.
Ez a szomszédosztás csak azoknak kedvez akik nem fejlődnek, hanem állnak egy helyben, és fejlesztgetik a városaikat. Akik pár hét alatt elértek valamit most húzzák le a wc-n.
Lassú progresszív kori csaták, rossz szomszéd elosztás, ez a játék mélyrepülésbe kezdett, és egyre több játékost veszít, pedig ígéretesen indult. :(.
 

DeletedUser22980

Guest
Én meg viszonylag jó elosztást kaptam, szomszédok közt 3. voltam igaz és most csak 4. helyen vagyok, de fejlettségi szint nagyjából egyenlő és fele egy korral lentebb van.
 

DeletedUser

Guest
Szuper fejlesztés!!!!!
Ipari kori szomszédság dögivel, az én késő középkorimhoz...valszeg abbahagyom a játékot, köszönet fejlesztők:mad:
 

DeletedUser21475

Guest
Ez a szomszédságok összevonása szerintem eléggé rosszul sikerült. Azt írtátok, hogy a fejlettségi szintnek megfelelő szomszédokat kapunk, megmarad a kihívás esélye blabla... Nekem 250.000 pontom van és kaptam 1.500.000 ponttal rendelkező szomszédot is. Se pontilag, se medálilag, se megnyert csaták számában sem vagyok az Ő szintjén. Valóban hasonló fejlettségi szinten állunk, de gondolom azért iszonyatos különbségek vannak minden téren. Tényleg megmaradt a kihívás esélye. Eddig is szép harcok voltak a medálért, de most már esélyem sincs, mivel tele lett a szomszédságom 1 millió ponttal rendelkezőkkel. Gratulálok annak aki ezt kitalálta, sikeresen elvette a kedvemet (és amint látom nem csak az enyémet) a játéktól.
 

DeletedUser21475

Guest
Ez még megérhet egy misét, hátha 2 hét múlva javulni fog a helyzet.

Teljesen mindegy, akkor kapok egy másik 1,5 millásat meg a milla körülieket.
Még megbosszúlni sem tudom, mert már 2 darab páncélozott autógyára van.
Szerintem én itt fogom befejezni.

600. helyen vagyok, az új szomszéd meg a 4. :D Valóban esélyes...
 

DeletedUser22800

Guest
Tény és való sikerült valami eszméletlen dilettáns módon összesöpörni a szomszédokat. Csak csendben kérdezem, hogy aki ezt kitalálta , ismeri egyáltalán a játékot?? A békésebb nyugodtabb játékosokat kitették a vágóhídra, összepakolták a több százezres nagyságrendű pontkülönbséggel rendelkező 6-7 ezer csatát nyert játékosokkal.
Felmerül a kérdés: csak az ő kedvükért volt a szomszéd kavarás? unták az eddigi birkákat, mert azoknak már elment a kedvük a játéktól és kellett a frissítés, hátha bírja valaki megint pár hétig és lesz mit fosztogatni?
Többet vártam, kicsit körültekintőbb csoportosítást. Addig értem, hogy fejlődni kell és védekezni, de esélytelen a védelem olyan játékosokkal szemben akiknek a 3 nevezetese full szinten 150% támadó bónuszt ad és 2 korszakkal előttem jár.
 

DeletedUser22490

Guest
Nem csinálták meg jól. A milliós pontú játékosokat kellett volna egy táborba rakni, hagy darálják egymást. Így az első 20-80 játékos alaposan visszaesett volna a fejlődésben, mivel 80 hasonlóan erős játékos kizárt, hogy végigmegy 2óra alatt a szomszédságon. Most csak annyi történt, hogy kivették a progresszív koriak közül a vaskori szerencsétleneket, és meghúzták a felső határt a gyarm. kornál. Én örülök azért, mert végre van 80 szomszédom, és kb. 3szor annyi pontot kaszálok egy hét alatt mint eddig, de a kicsik megszívták rendesen az biztos, mivel drasztikusan leestek a pontszerzési esélyeik, pedig éppen azt kellett volna segíteni.
Arról már nem is beszélve, hogy a medálok szerinti ranglista szerint kellett volna csoportosítani, nem a globális szerint. Bár akárhogy is nézem egyik szerint sem tették, hanem aktivitási alapon és teljesen random válogattak.
 

DeletedUser

Guest
Nem csinálták meg jól. A milliós pontú játékosokat kellett volna egy táborba rakni, hagy darálják egymást. Így az első 20-80 játékos alaposan visszaesett volna a fejlődésben, mivel 80 hasonlóan erős játékos kizárt, hogy végigmegy 2óra alatt a szomszédságon. Most csak annyi történt, hogy kivették a progresszív koriak közül a vaskori szerencsétleneket, és meghúzták a felső határt a gyarm. kornál. Én örülök azért, mert végre van 80 szomszédom, és kb. 3szor annyi pontot kaszálok egy hét alatt mint eddig, de a kicsik megszívták rendesen az biztos, mivel drasztikusan leestek a pontszerzési esélyeik, pedig éppen azt kellett volna segíteni.
Arról már nem is beszélve, hogy a medálok szerinti ranglista szerint kellett volna csoportosítani, nem a globális szerint. Bár akárhogy is nézem egyik szerint sem tették, hanem aktivitási alapon és teljesen random válogattak.

Nem aktivitási alapon válogattak, mert van olyan szomszédom akinél fel van szedve az út, nem hiszem hogy nagyon aktiv lenne :D
 

DeletedUser22800

Guest
Nálam már elosztva az összes!!! torony, még a bronzkori is, pedig a legkisebb szomszéd is késő középkor végi. A gyarmati -késő középkori toronyban már 40+ csatákkal vannak... hát ennyire gép én nem vagyok :)
Gondolom egyébként hiába hőbörgök marad a rendszer ahogy van, csak sajnos ennél már az is jobb volt ami eddig volt. Azokkal legalább egyszerre kezdtem és azért voltam az élen, mert kivívtam magamnak fejlődéssel. Azt megszereztem, ami most van meg valami eszement program szerint nekem jó :(
Eszemben sincs olyanokkal versenyezni akik jóval húsvét előtt kezdtek, csak sajnos a játék szerkesztői "kitalálták ezt a hatalmas ötletet" ami tulajdonképp senkinek nem jó.
Nem jó a sokat harcoló nagy pontszámúaknak, mert sokan kerültek 1 szomszédságba, így verhetik egymást, sokkal nehezebb lesz...és sokan 1 céhből, hogyan osszák el a tornyokat? egymást nem csépelhetik...Nah ott nem lennék játékos :D
 

DeletedUser

Guest
Nem aktivitási alapon válogattak, mert van olyan szomszédom akinél fel van szedve az út, nem hiszem hogy nagyon aktiv lenne :D

A legtobb jatekosnal ahol fel van szedve az ut nem azert van, mert nem aktiv, hanem azert mert vakacion van. Sokan csinaljak igy ( tobbek kozott en is ) ha nem tudnak gepnel lenni.

Es igen, valoban nem a legjobb lett a szomszedelosztas, de nem irom le en is ujbol azt amit elottem mar paran leirtak.

Lady
 

DeletedUser

Guest
A legtobb jatekosnal ahol fel van szedve az ut nem azert van, mert nem aktiv, hanem azert mert vakacion van. Sokan csinaljak igy ( tobbek kozott en is ) ha nem tudnak gepnel lenni.

Es igen, valoban nem a legjobb lett a szomszedelosztas, de nem irom le en is ujbol azt amit elottem mar paran leirtak.

Lady

Nekem leginkább azzal van bajom, hogy rengeteg céhtag lett a szomszédok közt
 

DeletedUser

Guest
Én leírom amit gondolok, ha kíváncsiak a visszajelzésekre, legyen miben válogatni :).
Kiábrándító, életidegen, kedvlohasztó.Kicsit úgy sült el, mint a honi dohánytender, szinte minden (értékelhető) torony minden kontinensen azok kezébe lett "játszva", akik a legrégebben kezdtek, legtöbb nevezetest volt idejük kimaxol(tat)ni.Nekik biztos valóban élvezetesebb lett a játék, remek kis pontrekordokat állíthatnak majd fel.
Lehet, hogy a "régi" rendszerben sok volt az aránytalanság, de ezt némileg racionalizálta a körülbelüli közös kezdet.Nos, itt minimum ugyanannyi az aránytalanság, és nincs ami racionálissá tenné azt, hogy egymilla pontelőnyös, teljes harci-nevezetes pompában díszelgő fullprogresszív tankok ellen kellene valamiféle eredményt felmutatni.Én úgy vélem aktivitásommal a kocka és az átlag játékos között helyezkedtem el valahol, de úgy fest, az Inno jelenleg ezt tolerálja legkevésbé :S.
Remélem ez csak egy nagyon rövid ideig tartó átmeneti állapot.Ha mégsem, akkor a sokak számára értelmetlenné (értsd:esélytelenné) váló harc és az önmagában talán kissé unalmas városépítgetés mellé bejöhetne még valami, ami egyik sem, de mégis valami :D.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Kicsit a másik oldalról nézve a szomszédokat, a kicsik valamilyen szinten védve lettek a nagyoktól. Legalább is tőlem :) progresszív kori egységekkel tiszta időrablás őket támadni. Itt nem a fosztásra gondolok, hanem a pontokra. Igaz viszont, hogy a kicsik viszont nem tudják a nagyokat lenyomni, de akad azonos nagyságrendű ellenfél a számukra is, így a játékélmény tőlük se lett elvéve.
 
Fent