1.40 - kibeszélő fórum

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24259

Guest
Közben voltam bent a játékban a B szerveren, egyik céhtársamnak kemény 5 percbe került, hogy pakoljak forge pontot a nevezetes épületébe. Az idő nagy részét az tette ki, hogy a városát elhúzzam olyan állapotba, hogy rá tudjak kattintani a nevezetesre... Közben mindenféle ablakok ugráltak fel... A frissítés előtt ez kb. 15 másodpercet vett igénybe.

Természetesen az is zavaró, hogy a nevezetes épületen nem látom a zöld csíktól a visszaszámláló órát. De azt elviselem, valamennyi tájékoztatást maga a zöld csík is ad, és ha a következő frissítésig így marad, bánja kánya... De az, hogy ilyen borzasztó lassú a játék, az nem állapot. Nem a jelenkorban vagyok, még csak a virágzó középkorban.

Amíg bent voltam, megírtam pár levelet. A levélírás is brutálisan lassú volt. Mivel gyorsan gépelek, egy csomó betű kimaradt. Ilyen korábban is megesett, néha. Most viszont egész mondatokat kellett újraírni, mert mondjuk minden negyedik betű lemaradt.

Szóval kérjük vissza a működő verziót, amíg nem jön egy olyan frissítés, amelynek az előnyeit is élvezni tudjuk!
 

DeletedUser2883

Guest
Hát kérem, a hardveres gyorsitás bebetonozásával elérték a Té fejlesztők, hogy derágajó nőnemű felmenőik sűrűn kerültek át a szexuális bérmunkás kategóriába. Abból is a mosdatlanabb fajtába.
Ez volt az árnyalt kifejezése a többség véleményének. A realisztikust nem irom le, mert azért végleg-bann járna.

A hardveres gyorsitás alapból rossz volt!!! Többszöri nekifutásra sem sikerült megjavitani. Akkor miért kellett most ráerőltetni a játékos társadalomra?

Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy az automatikus tak/mot. működésképtelenségét IS a hw.boost okozza.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Nagy igazságok vannak abban amit Chaz ír! Éppen ez a lényeg, hogy esetleg egy kicsit gondolkozni is kéne, nem össze-vissza lehányni minden épületet a városban és rájönni, hogy jelenkorban nem olyan nagy buli kovácsokkal termelni... :D
Kismillió város van ami nem is város, inkább erdőség! Meg kell szűntetni a parkosítást és minden gond megoldódik. Ha idegesít, hogy minden dekorod csillog azért nem az MI a hibás (és nem is a többi játékos), hanem Te, hogy nem vagy képes egy hatékonyan működő átgondolt várost létrehozni... :p

Még egy gondolat... Nagyon nagy mértékben megnő a tak/mot hajlandóság ezzel a funkcióval, ezért ha jó a város felépítése, mindenképpen csak nyersz a dolgon, hiszen nagy valószínűséggel minden motizva lesz, tehát semmiképpen nem buksz rajta...

Pár gondolat:
- Az, hogy én hogyan tervezem, építem meg a városomat, az hagy legyen már az én dolgom! Ne kényszerítsen már valaki vagy valami (hiszen az MI-re nem mondanám, hogy valaki) arra, hogy mást csináljak! Ha én szeretném a városomat úgy látni, hogy be van parkosítva, hogy szépen néz ki, akkor ne kényszerítsen már senki arra, hogy ez megváltozzon (hiszen pont az ilyen embereknek lenne inkább szüksége motira, és nem takarításra). --- Itt jegyzem meg, hogy nálam ilyen nincs; én sem szeretem, amikor másnál keresgélni kell a sok dekor között a kulturális épületet. De nekem is volt olyan korszakom (még a játék kezdete környékén), hogy egy szép várost akartam létrehozni. Aztán rájöttem, hogy ez szinte lehetetlen, mert akkor a város élhetetlen.
- Ha azt várjátok el, hogy átgondoltabban építkezzen mindenki (vagyis hogy a dekorokat felejtse el), akkor miért vannak olyan küldetések, hogy dekorokat kelljen millió számra építeni? Miért kapni minden nevezetes eseménynél dekorokat (focikupa, diótörő, szerelemfa, ...), ha egy 'normálisan' és 'átgondoltan' építkező valaki fel sem használná ezeket? Aki meg 'büszkeségből' kirakja, azt meg miért éri hátrányként, hogy takarítja az automata, amikor nem kéne?
- Több lesz a segítő? Honnan? A barátaim rendszeresen járnak. A céhtagok szintén (különben ki vannak rúgva). Szomszédok meg nem azért nem járnak TAK/MOT-olni, mert nincs idejük, hanem mert ott rendszeres a támadásos adok-kapok. Vagyis újra kérdezem: honnan fog jönni 'újabb' segítés? Mert ha nem jön újabb, akkor azt a létszámot kell nézni, aki most is van. Ha pedig ott többen veszik az új lehetőséget, akkor felborul a rend, ami most közel tökéletes számomra. És a boldogságot szeretném én szabályozni. Szeretném, ha mindig boldogok az embereim, akár hajnalban, akár nap közben harcolok, vagy gyűjtöm be a cuccokat - és nem kell azért SOS takarításért könyörögnöm, mert az automata miatt lecsökkentett kultúrépületeim éppen nincsenek takarítva (és amikor tényleg takarítás kellene, akkor motiválást kapok). Illetve nagyon nem szeretném, ha ezt egy ilyen 'automata' funkció teljesen össze-vissza állapotra és tökéletesen kiszámíthatatlanná változtatná - hogy naponta kelljen változtatnom akár a városomban is az épületeket; vagy várnom arra, hogy valaki megkönyörüljön rajtam, és olyant adjon, ami tényleg kell.
- A példáim (kovács) direkt életszagúak. Nem jelenkorból szedtem, hanem speciel ipariból (vagy a többit is hasonló állapotból: gyarmatosítás-, késő közép-, illetve virágzó középkorból). És nem azért tették ezt, mert mindenki olyan '*****' lenne, hogy az újabb épületeknél nem a megfelelőt építi (vagy hogy ha a régebbi épület jobb, akkor azt azonnal lecserélné újabbakra), hanem mert (az első gondolatra rákötve) ilyen küldetéseket kap. És az ember szereti megcsinálni a küldetéseket, ha egy játéknak ez az egyik fő alkotóeleme (ha pedig ez egy 'fő küldetés', akkor még át sem lépheti). Vagyis a készítők irányítják így a játékot, hogy az 'egyszeri' játékosok ezt megtegyék. Aztán most meg van kérdőjelezve, hogy miért is csinálják. Na, vajon miért?!?
 

DeletedUser23505

Guest
Ami (egyenlőre) számomra nagyon pozitiv változás az 1.40-ben, az Eseménynaplóban inaktiv "látogatás" ikon,ez már nagyon kellett.
Végre lehetőség adódik Eseménynaplóból motizni, anélkül, hogy vissza kelljen keresgetni, vagy lutrizni, és látogani fölöslegesen.
Nagyon köszönöm, sokat könnyit a játék kezelésén. :)
 

DeletedUser24259

Guest
Újabb hiba a frissítésben, ill. egy korábban jelzett hiba "megfejtése":

Annak ellenére, hogy a hardveres gyorsítás kikapcsolásának lehetősége miatt a játék brutálisan lelassult, erőt vettem magamon és hajnalban végiglátogattam a teljes céhemet + néhány barátot, szomszédot (kb. 80-90 látogatás, ennyi idő alatt, vagy hamarabb korábban a teljes 220 fővel végeztem volna...). Furcsa jelenségre lettem figyelmes: átlagosan 6 esetből egyszer előfordult, hogy nem tudtam kiválasztani a motiválandó/takarítandó épületet. Ugyanis ahogy rányomtam a baloldali panelben a megfelelő gombra, azt vettem észre, hogy azonnal motiválódott/takarítódott egy épület, annak lehetősége nélkül, hogy a kurzort jobbra húzzam és a városban navigálva magam válasszam ki az épületet, melyet támogatni kívánok. Mivel magam sem tudtam, hogy melyik épület kapta az "áldást", sokáig azt hittem, ilyenkor véletlenszerűen választja ki a rendszer a "kedvezményezett" épületet; már arra gyanakodtam, hogy a sokak által várt, mások által előre szidott új "Támogatás" gomb egyfajta mutációjával van dolgom, ám ez nem volt túl logikus, hiszen - mint emítettem - csak kb. minden 6. esetben fordult elő ez a jelenség, a többi 5/6 részben szabadon volt lehetőségem kiválasztani, mely épületet tüntetem ki figyelmemmel. Aztán a sok kattintgatás végre meghozta az eredményt: körutam vége felé szúrtam ki azt az összefüggést, hogy amikor látom a visszajelzést a véletlenszerűnek hitt motiválás vagy takarítás után, az mindig a baloldali (moviválás, kitakarítás) panel mögül kandikál ki. Ebből levontam a következtetést: az 1.4-es frissítés a brutális lassulásért oly módon kompenzál, hogy földöntúli képességekkel ruházott fel: neveztesen képes vagyok rákattintani egy nem látható épületre :D Így látogató körutam hátralévő részében már azt teszteltem, hogy helyes-e a meglátásom, és helyesnek bizonyult :) Azaz, ha a "Motiválás" gomb alatt, a panel által kitakart részen egy motiválható épület helyezkedett el, akkor a "Motiválás" gomb kattintáskor azonnal azt motiválta. Értelemszerűen amennyiben a "Kitakarítás" gombra kattintottam, és alatta egy takarítható épület volt, akkor azt takarította ki. Hamarosan belépek a játékba, és kicsit rettegek, hány anyázó levelet kapok azért, mert a fürdő helyett képes voltam valami őskori gazt kitakarítani... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23544

Guest
Üdv!

A Támogatás funkciót köszönöm, szeirntem nagyon hasznos és időt spóroló lehetőség, nekem sokat segít.

A sorrend (emlékeim szerint) a különleges épületek az elsők (szentély, csarnok, "Lajosné" - "Lajos", stb) aktuális kori épületek takarítása, majd motiválásása. régebbi kor takarítása, majd motiválása, stb.

A díszek takarítása tényleg akkor jelent problémát, ha több van egy tucatnyinál, mivel azokra is 12 órán át érvényes a takarítás.

(Van olyan város, ahol a díszek száma meghaladja a díszitési célra szántat? - költői kérdés)

80+60 barát, 80 céhtag és a szomszédoknál lesz rá esély, hogy kimarad fontos épület? Kétlem. 5 perces alapanyag termelésnél és 5-15 perces vagy 1-4 órás házaknál elképzelhető. De azt lehet változtatni. :)

U.i: a hardveres gyorsítás bekapcsolásával még mindig nem értek egyet, viszont az fps már nem olyan katasztrofálisan lassú, mint tegnap volt. ( céhharc térkép felhőit leszámítva )
 

DeletedUser

Guest
Pár gondolat:
- Az, hogy én hogyan tervezem, építem meg a városomat, az hagy legyen már az én dolgom! Ne kényszerítsen már valaki vagy valami (hiszen az MI-re nem mondanám, hogy valaki) arra, hogy mást csináljak! Ha én szeretném a városomat úgy látni, hogy be van parkosítva, hogy szépen néz ki, akkor ne kényszerítsen már senki arra, hogy ez megváltozzon (hiszen pont az ilyen embereknek lenne inkább szüksége motira, és nem takarításra).

Nem különösebben érdekel, hogy kinek milyen a városa! Egyáltalán nem erről van szó! Ha szép várost akar látni építsen olyat, csak akkor nem kell felháborodni, ha csillognak a dekorok! Ennyire egyszerű ez. :) Akinek úgy tetszik az bevállalja, hogy nagy valószínűséggel, pucolni fogják őket. Akit zavar az eldobálja vagy legalábbis a minimumra csökkenti a számukat.

Ha azt várjátok el, hogy átgondoltabban építkezzen mindenki (vagyis hogy a dekorokat felejtse el), akkor miért vannak olyan küldetések, hogy dekorokat kelljen millió számra építeni? Miért kapni minden nevezetes eseménynél dekorokat (focikupa, diótörő, szerelemfa, ...), ha egy 'normálisan' és 'átgondoltan' építkező valaki fel sem használná ezeket? Aki meg 'büszkeségből' kirakja, azt meg miért éri hátrányként, hogy takarítja az automata, amikor nem kéne?

Na vajon miért??? Azért, hogy mérlegelj... Amikor a dekorokat kell küldi alatt építeni az ugyebár bontható ám utána, hogy kész a feladat... :D Egy kicsit lebutított ez a gondolatmenet!
Ami dekort kapunk különféle események alatt, az pedig nincs százszámra, ráadásul azt sem gondolom, hogy feltétlen szükséges megtartani modern korban egy bronzkori diótorőt pl... Elég kicsi az esély arra is, hogy bárki arra használna később egy felújító készletet... De ha mégis ragaszkodik hozzá, hát ott van és gyönyörködik benne. :D


Több lesz a segítő? Honnan? A barátaim rendszeresen járnak. A céhtagok szintén (különben ki vannak rúgva). Szomszédok meg nem azért nem járnak TAK/MOT-olni, mert nincs idejük, hanem mert ott rendszeres a támadásos adok-kapok. Vagyis újra kérdezem: honnan fog jönni 'újabb' segítés? Mert ha nem jön újabb, akkor azt a létszámot kell nézni, aki most is van.

Ja, hát aki olyan kiváltságos helyzetben van, hogy az összes céhtag és barát minden nap jár hozzá motizni annak sehonnan nem lesz több segítője. :D (Ebben az esetben hálás lennék a teljes barátlistádért... :D:D) De komolyra fordítva a szót, egy nagyon minimum példával élve ami valószínűleg mindenkinél megvan minimum: 40-50 fő a céhtagokból + 80-90 bari. (a szomszédokat most hagyjuk...) Vegyük ennek is csak a minimumát az 120 ember! Nekik minimum a fele heti jó esetben meglátogatott 2x, 3x! Na, pontosan innen várható a napi több támogatás, hiszen ezután valószínűleg heti 5-6x is meglátogat, mert az egész nem kerül többe neki 5 percnél.
És itt jön a lényeg, hogy ha ezután kapsz napi 80-100 motit az eddigi napi 40-50 helyett (jó esetben), akkor egyszerűen nem lehet rosszat csinálni. Mindegy mit tesz az auto, hiszen mindened motizva van! Ezt a számításodat egyetlen dolog tudja keresztülhúzni az pedig az órás házak és órás termelők használata... Ebben az esetben szinte kizárt, hogy minden frankó legyen, de gyanítom eddig sem volt olyan játékos aki minden órás házát az összes begyűjtésnél motizva szedte be. :p

A példáim (kovács) direkt életszagúak. Nem jelenkorból szedtem, hanem speciel ipariból (vagy a többit is hasonló állapotból: gyarmatosítás-, késő közép-, illetve virágzó középkorból). És nem azért tették ezt, mert mindenki olyan '*****' lenne, hogy az újabb épületeknél nem a megfelelőt építi (vagy hogy ha a régebbi épület jobb, akkor azt azonnal lecserélné újabbakra), hanem mert (az első gondolatra rákötve) ilyen küldetéseket kap. És az ember szereti megcsinálni a küldetéseket, ha egy játéknak ez az egyik fő alkotóeleme (ha pedig ez egy 'fő küldetés', akkor még át sem lépheti). Vagyis a készítők irányítják így a játékot, hogy az 'egyszeri' játékosok ezt megtegyék. Aztán most meg van kérdőjelezve, hogy miért is csinálják. Na, vajon miért?!?

Lehet, hogy fura, de én is megcsinálom a küldetéseket, mégsem kerülgetek jelenkorban vitorlakészítőket...:D Ezt is a játékosnak kell mérlegelni, hogy melyik feladatot vállalja be és melyiket nem. Random jutalomnál pedig eldönti, hogy kockáztat-e vagy sem. Megépíted és elhajítod. (Már most látom erre a gondolatod a fejedben, hogy persze, nem mindenki van fullra tömve nyersivel meg arannyal...) :D Ez így igaz, de olyan feladatokat is kapunk, hogy fizess X aranyat és Y nyersit, amit szintén csak kiszórsz az ablakon és vagy bejön vagy nem... :D Ezekre az építkezésekre is nyugodtan lehet úgy tekinteni, mintha egyszerűen csak a vitorlakészítő árát kérné tőled a feladat.

Mindent összevetve a tesztes tapasztalataim alapján én kitartok amellett, hogy ez bizony nagy segítég nem csak annak aki segít, hanem annak is akit segítenek. Egy kicsit más, talán lesz pár dolog amit majd újra kell gondolni a városban, de nem kell ezt a dolgot egyből leírni, hogy tuti rossz lesz!

Sokkal inkább kéne arra megoldást találni, hogy végre végérvényesen meggátolják a fejlesztők ezeknek a fantom céheknek a parádézását GvG-n. Teljesen unfair és rettentő bosszantó, amikor egyetlen ember tönkrevágja 60 ember kemény munkáját!!! (Persze miután elvégezte a "dolgát" a szektorokra nincsen szüksége, mindössze a bosszantás és a károkozás a cél.) Teljesen egyértelmű, hogy ez a 7 napos korlát nem oldja meg ezt a gondot! Más megoldást kellene erre találni!
 

DeletedUser20654

Guest
Hibás ez az új motiválási rendszer.
Akkor is enged támogatni, ha nincs mit.
Szóval ha minden motiválva/takarítva van akkor is csinál valamit.
Tehát azok a támogatások igazából elvesznek.
 

DeletedUser

Guest
Hibás ez az új motiválási rendszer.
Akkor is enged támogatni, ha nincs mit.
Szóval ha minden motiválva/takarítva van akkor is csinál valamit.
Tehát azok a támogatások igazából elvesznek.

Bizony! Ez valóban így van. :( Nincs lehetőség egy későbbi időpontban visszanézni...
 

DeletedUser22940

Guest
Sokkal inkább kéne arra megoldást találni, hogy végre végérvényesen meggátolják a fejlesztők ezeknek a fantom céheknek a parádézását GvG-n. Teljesen unfair és rettentő bosszantó, amikor egyetlen ember tönkrevágja 60 ember kemény munkáját!!! (Persze miután elvégezte a "dolgát" a szektorokra nincsen szüksége, mindössze a bosszantás és a károkozás a cél.) Teljesen egyértelmű, hogy ez a 7 napos korlát nem oldja meg ezt a gondot! Más megoldást kellene erre találni!

Ezzel teljesen egyet értek, nem tudom, hogy mi lehet erre a megoldás, de ez ellen sürgősen tenni kellene valamit, mert 2-3 fanatikus kártevő egy fél szerver játékélményét haza tudja vágni így. És mint a utóbbi hetek eseményei mutatják mindenféle erkölcsi gátlás nélkül meg is teszik.
 

Vanek ur

Aktív tag

Úgy látom, nem érted, amit mondani akartam. Sebaj. Mondd csak nyugodtan a megerőszakolt lánynak, hogy az Ő hibája (ha itt is az én hibám, ha nem azt kapok, amit kérek; hanem amit az MI véletlenszerűen ad - mert a 'kedves' játékostársam lusta benézni hozzám)...

- - - Updated - - -


Úgy látom, nem érted, amit mondani akartam. Sebaj. Mondd csak nyugodtan a megerőszakolt lánynak, hogy az Ő hibája (ha itt is az én hibám, ha nem azt kapok, amit kérek; hanem amit az MI véletlenszerűen ad - mert a 'kedves' játékostársam lusta benézni hozzám)...
 

DeletedUser23544

Guest
Üdv újra!

A játék sebessége, feltűnően függ az időponttól. Ma délelőtt egész tűrhető volt, de 15 óra óta, erőteljesen szaggat.
Szinte biztos vagyok benne, hogy az online játékosokat nem győzi a hazai (nem tudom a helyét) szerver.
Nincs problémám az alkatrészek hőmérsékletével, mindegyik megfelelően üzemel.

Leellenőrízhetnék az illetékesek az összefüggést a játékosok száma és szaggatás között.

Egyébként a 30 napnál régebben inaktív városoknak nem kellene törlődniük?
 

DeletedUser22490

Guest
Namost ez jó is lett meg nem is. Először is k**va lusták voltak a programozók ezt rendesen kidolgozni!!! Az alapelgondolás egyáltalán nem lenne rossz, de, hogy ezt ilyen pofátlanul hanyag módon megcsinálni!! Milyen dolog az, hogy a létező flash-buttonok feliratait egyszerűen csak kicserélték, és nem újakat csináltak?!?? Ráadásul magyar nyelven a "támogatás" és a "támadás" szó különösen hasonlítanak! Gondolom nem voltam egyedül azzal, hogy a fél szomszédságomat végigtámogattam, mire észrevettem, hogy eltűnt a "támadás" ikon (egész pontosabban más funkciót kapott) Ez lehet, hogy bagatell dolognak tűnik, de egyáltalán nem az! Főleg aki régóta játszik a játékkal. Tessék venni a fáradságot és rendesen kidolgozni!
1. Az eseménynaplóban jó dolog ez az automata támogatás gomb. De ezt is kétfelé kellene bontani: külön "takarítás" és "motiválás" gombra. Ennyi az egész, és senki sem fog majd sírni, hogy "nálam mindig takarít a gép, pedig motiválás kéne!"
2. A játékos képsor alól nagyon gyorsan el kéne távolítani ezt a funkciót, mert lehet, hogy begyorsítja a látogatást, de lelassítja a harcot.
3. ezzel a funkcióval aztán tényleg megölték a dekorációkat.
4. És mi van azokkal (és ők vannak a legtöbben) akik esetleg egy-két napig nem érnek rá a játékkal foglalkozni? Mivel sehogy sem lehet visszanézni, hogy mit csinált az az egy gomb a játékos városában, de akkor is rá lehet nyomni ha már elfogyott nála minden lehetőség.
Nincsen ez kidolgozva még, illetve remélem, hogy csak ez a baj.
 

DeletedUser24259

Guest
Személy szerint örülök az új gombnak, akkor is, ha még van mit javítani rajta... Mivel brutálisan belassult a gépem a kötelező hardveres gyorsítástól, így valamilyen formában azokat a környezetemben lévő játékosokat is végig tudtam támogatni, ráadásul percek alatt, akikhez motiválni nem jutottam el, vagy épp a nagy városuk miatt ilyen lassulás mellett kizárt, hogy látogatni menjek.

Lehet, hogy a játék sebessége függ az időponttól is, nálam azonban ez nem érezhető: kikapcsolt harveres gyorsítással szinte mindig élvezhető volt a játék (kivéve a legnagyobb várossal rendelkező barátaimat, ez mondjuk 10 fő a környezetemben lévő 220-ból), bekapcsolt hardveres gyorsítással pedig még a múlt héten indított, jelenleg vaskorban járó városomba való belépés is élvezhetetlen...
 

Dahnar

Új tag
Én csatlakoznék Baldo-hoz. Az igaz, hogy így gyorsan le lehet tudni a mot/tak-ot, de kérdés milyen áron? Szerintem is a grafikai bakik még megoldatlanok. Az én gépem korántsem gyenge vas, de a városok így is lassan töltődtek be. Hardveres gyorsítással.. Mondjuk érdekes, most hogy behozták az új támogatási rendszert, a hardvers gyorsítás kikerült a beállítások közül. Szerintem ezen hegesztenek most valamit a fiúk.

De pl. az eseménynaplóból, most nem is tudom meglátogatni az adott illetőt, aki támogatott, csak ha kilépek kikeresem és úgy támogatom.

Ötlet: Tovább építve Baldo gondolatát. Mondjuk a városházán be lehetne jelölni valamilyen felületen, hogy ki mit kér, alapanyag, pénz motiválás vagy takarítás. Esetleg a sorrendet is. S az automata támogatás gomb azokat veszi és úgy sorrendbe, ahogy azt a tulajdonos a városházán beállította. Így szerintem kiváló lenne :D
 

DeletedUser23392

Guest
nagyon rossz, hogy a támadás gomb helyén van a szomszédoknál a támogatás, mert elég sokszor rányomok, támadás helyett :( :( nem csak én, hanem elég sokan :( és igen jó lenn ha be lehetne valahol jelölni, hogy milyen motit kérek elsősorban. a diszeket már leszedtem hogy ne azokat takaritsák
 

DeletedUser10514

Guest
Pálmafa... majomkenyérfa.... az a baj, hogy ez az automata dönti el mit csináljon és ha kell ha nem takarít, mert az már nincs beleírva, hogy nézze a látogatott aktuális boldogságát vagy csak adja össze mennyi lakosa van és mennyi boldogsága... És a legutolsó korból választ, tehát ha építesz egy díszt onnan, akkor mindegy neki, hogy például az egyetemed 3x annyi boldogságot ad...
 

DeletedUser24259

Guest
Azt már én is javasoltam, hogy mindenki jelölhesse meg a saját prioritása szerint a takarítandó/motiválandó épületek sorrendjét :) De azt fogadjátok el, hogy ez most egy újítás: egy ötlet, amit megvalósítottak, és nem tökéletes elsőre :) Nyilván azért van ez a fórum is, mert a visszajelzéseinket megfontolják, és az alapján talán kijavítják a kezdeti hibákat :) Bízom benne, hogy így tesznek a hardveres gyorsítással is, amely számomra (és úgy látom, nemcsak a számomra) sokkal nagyobb gondot okoz, mint az új gomb (melyet továbbra sem kötelező használni, hanem egy újabb lehetőség).
 

DeletedUser23755

Guest
Bízom benne, hogy így tesznek a hardveres gyorsítással is, amely számomra (és úgy látom, nemcsak a számomra) sokkal nagyobb gondot okoz, mint az új gomb (melyet továbbra sem kötelező használni, hanem egy újabb lehetőség).

Mikor az egészet kitalálták, rengeteg panasz volt rá... Javítgatták, sőt egy előző frissítésnél már ígérték a véglegesítését... Akkor is rengeteg tiltakozást kapott az ötlet... Sőt, a régebbi gépek tulajdonosai kifejezetten tiltakoztak is ellene... Most mégis ráerőltetik mindenkire... Ha tetszik ha nem.

Oké, csinálják, javítsák, fejlesztgessék csak.

De maradjon opcionális!

Had döntsem már el magam, hogy az én gépem mit bír, hogyan élvezhetőbb a játék. Mert jelenleg nem az. Hiába az automatizálás, ha közben az alapvető feladataimat csapaton belül képtelen vagyok ellátni, mert (eddig max lefagyott) konkrétan rendszerösszeomlást, kék képernyőt generál az is, ha csak belépek a GvG térképre...

Majd egy 50-edik átdolgozásnál talán megnézném, hogy ez javít-e avagy nem a játékon. De legalább abban a tudatban, hogy én dönthettem el, nem a high-tech géppel babráló team mondta meg, hogy "az akkor is jó, ha neked tetszik, ha nem". Így viszont lehet még 2 fejlesztést se érek meg... Más játékoknál legalább nincs ilyen mértékű erőltetés.


És ezek után a holnapot se érem meg, mert bann a véleményért :p
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]az új gomb (melyet továbbra sem kötelező használni, hanem egy újabb lehetőség).

Persze, nem kötelező, de mindenki azt használja most már. Az is, aki naponta több órát fent van, és végig tudna menni mindenkin egyesével, meg az is, akihez meg úgyis harcolni fogok menni, akármit is csinál (aki többször megtámadott, és még rabolt is; annak nincs bocsánat).
Én akkor lennék boldog, ha nem csak az 'adó' részéről lehetne eldönteni, hogy gomboz, vagy benéz; hanem a vevő részéről is (én nem kérek automata segítést: kikapcsolom egy gombbal; aztán nálam szürke lesz a támogatás gomb). Na ez lenne a teljes szabadság (ha már egyesek ezt felemlegették). Mindenki eldöntheti, hogy mit csinál, vagy mit szeretne; és nem egy géptől függ, hogy most éppen mit kapok.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent