0.20 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
A barátlista, és a raktár jelentősége is nő, ha elkezdődnek Az épület remekei (Great Buildings angolul, a magyar fordítás eredetileg nagy/kiváló épületek lennének, de nem látom sok értelmét ennek a használatának) építkezések.

A raktárból veheted ki az építési terveket, amelyek szükségesek Az épület remekei elkészítéséhez.
A barátlistádon lévők segíthetnek neked építeni az épületeidet, de náluk csak akkor találhatsz tekercseket, ha azonos kontinensen vagytok. A fejlesztők dolgoznak azon, hogy a barátlistát még használhatóbbá tegyék.
 

DeletedUser4764

Guest
Sziasztok,
visszatérve a támogatás témára. TyRioN-nak abban tökéletesen igaza van, hogy amikor egy újításról beszélünk, azt oda-vissza hatszor át kell rágni, hogy 100%-ban működjön, ne borítsa a rendszert stb. És lehetőleg "tápolásra" se lehessen használni..... Viszont a dolog tényleg simán működtethető lenne, csak a motiválás/takarítás opciót kell másolni kvázi. 24 óránként egyszer, vagy céhtársnak vagy szomszédnak. Tápolásra vagy abban való segédkezésre meg mondjuk azért nem lenne jó, mert "támadó" avagy aktív opciónak minősítve az elesett egységeid ugyanúgy ki kéne képezni, és akkor már meggondolandó a dolog..... Ugyanakkor igenis érdemes simán szomszédot is, ha be akarok taktikai okokból kavarni egy harmadik szomszédnak..... Ráadásul lenne csapatjáték is végre. Az egészben az a szomorú, hogy én nagyon kevés esélyt látok a megvalósulására:(
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nem tudom jó helyen teszem fel a kérdésem. A problémám az lenne,hogy pár napja ahol a szomszédok-céhtagok-barátok listája van, ott ha a céhtagokra megyek mindenkinek 0 pontja van. Sorrend abszolút nem logikusan,emlékezve arra a céhen belül ki hol állt. Zavar ez egy kicsit, miért van ez? Lehet beállítást igényel csak?
Köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser5432

Guest
Arról nem is beszélve, hogy nem fognak nagyon új emberek jönni Arvahall ba, ill reg után távoznak, mert látják a sok magas pontszámú embert akiket nem tudnak utolérni és mivel támogatásra nincs lehetőség, nem maradnak itt.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nem tudom jó helyen teszem fel a kérdésem. A problémám az lenne,hogy pár napja ahol a szomszédok-céhtagok-barátok listája van, ott ha a céhtagokra megyek mindenkinek 0 pontja van. Sorrend abszolút nem logikusan,emlékezve arra a céhen belül ki hol állt. Zavar ez egy kicsit, miért van ez? Lehet beállítást igényel csak?
Köszönöm a segítséget.

Kérlek,nyiss jegyet a supportton ezügyben!Köszönöm!:)

- - - Updated - - -

A barát témához szólva.Akkor mi értelme van a barátlistának?
Arra várni, hogy a gép mikor kever össze a barátommal egy kontinensre elég hosszadalmas.Tudom legyenek egy céhben.De akkor szintén mi értelme is van a barátlistának?

Ha barátod regisztrál a játékban,őt a listára kell felvenned,hogy követhesd a fejlődését.Könnyebben eléritek egymást és ha a barátod eléri a vaskort a jutalmat megkaphatod.(Ha a barátságot megszakítod,a jutalmat nem kapod meg.)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent