0.20 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20746

Guest
Sziasztok :)
Szerintem sokat segítene a problémán ha a profil ablak sokkal feljebb lenne és nem kéne minden játékosnak átállítani a kijelzőméretet meg egyebek. Sikertelen ajánlat beállítás utáni első reakcióm az volt: "hátha feljebb tudom tenni az "ablakot" az egérrel"
Persze tudtam h nem lehet :(
 

DeletedUser5711

Guest
Sziasztok!
Engem nagyon zavar az, hogy az egységek kijelölésénél az összes egységet eltakarja a tájékoztató, hogy melyik egység mit tud.
A másik pedig az, de ez már régóta fennál de gondoltam egyszer majd csak eszükbe jut csinálni vele valamit, hogy harc közben ha lent a sorban az egeret ráviszed valamelyik embőckére van olyan, hogy mégse tudod meg melyik az az ember aki jönni fog mert épp őt takarja ki ugyanaz a tájékoztató ami feljön most már az egységek kijelölésénél is.Mellékelve a másikhoz a harc közbenihez. :)
http://www.kepfeltoltes.hu/view/121106/Forge_csata_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Guest


Csak egy tanács, nem biztos. Nézzétek meg, hogy azokat az árukat lehet-e csak kirakni, amelyeket elő tudtok állítani, Nekem van egy ilyen sejtésem, de nem biztos.

Bármit ki lehet tenni ajánlatban, nekem pl sikerült kitenni Huzalt, Papírt stb pedig még csupán 1 lelőhelyet látok (mivel a terület még nincs elfoglalva így nem tudom megnézni a másikat) és nem ezek közt van ill nem is gyártom még... Igényben szintén bármi sikerült... Igaz én viszonylag nagy felbontásban játszom így mindent "elérek"...

Sziasztok!
Engem nagyon zavar az, hogy az egységek kijelölésénél az összes egységet eltakarja a tájékoztató, hogy melyik egység mit tud.
A másik pedig az, de ez már régóta fennál de gondoltam egyszer majd csak eszükbe jut csinálni vele valamit, hogy harc közben ha lent a sorban az egeret ráviszed valamelyik embőckére van olyan, hogy mégse tudod meg melyik az az ember aki jönni fog mert épp őt takarja ki ugyanaz a tájékoztató ami feljön most már az egységek kijelölésénél is.Mellékelve a másikhoz a harc közbenihez. :)
http://www.kepfeltoltes.hu/view/121106/Forge_csata_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez engem is zavar néha, de ekkor pl "lapozz jobbra" a kis nyilakkal a listán és amikor a kinézett egység "átkerül bal oldalra" látni fogod a térképen, hogy melyik az (legalábbis míg a térképen jobb oldalt van adott egység :) )...
 

DeletedUser1698

Guest
Bármit ki lehet tenni ajánlatban, nekem pl sikerült kitenni Huzalt, Papírt stb pedig még csupán 1 lelőhelyet látok (mivel a terület még nincs elfoglalva így nem tudom megnézni a másikat)

Azokat lehet kirakni (szerintem), aminek a nyersanyagtermelő épülete ki van fejlesztve. Én pl. a selyemszövödét nem fejlesztettem ki, ezét selymet nem tudok kirakni.
 

DeletedUser

Guest
Azokat lehet kirakni (szerintem), aminek a nyersanyagtermelő épülete ki van fejlesztve. Én pl. a selyemszövödét nem fejlesztettem ki, ezét selymet nem tudok kirakni.

Én is bármit ki tudok tenni, és bármit tudok kérni is. És jelenleg semmilyen termelő épületem nincs. Igaz, minden ki van fejlesztve.
Másikon is megnéztem, ott olyat is ki tudok tenni, amit nem fejlesztettem ki. Csak abból nem tudok kitenni, amiből nincs a raktárban.

- - - Updated - - -

Amúgy érdemes megemlíteni azt a pozitívumot, hogy a ranger végre vadőr lett, nem pedig lövész vagy muskétás.
 

DeletedUser1698

Guest
Én is bármit ki tudok tenni, és bármit tudok kérni is. És jelenleg semmilyen termelő épületem nincs. Igaz, minden ki van fejlesztve.
Másikon is megnéztem, ott olyat is ki tudok tenni, amit nem fejlesztettem ki. Csak abból nem tudok kitenni, amiből nincs a raktárban.

Jogos. Nekem nem csak hogy nincs kifejlesztve, még raktáron sincs 1 db selyem se. :) Megnéztem, pl. kőből sincs 1 se, azt se tudom kirakni.Akkor azt tudod kirakni amiből van raktáron. Kérni persze bármit lehet.
 

DeletedUser20721

Guest
Gondoltam, jelzem itt is, hogy nálam a frissítés után olyan hiba lépett fel, hogy nem tudok kimenni a kontinens-térképre. Belső hibára hivatkozva letilt.
 

DeletedUser11

Guest
Szia Anateo,

Ilyen javasolt törölni az ideiglenes adatokat, és sütiket a böngészőkből. Ez a legtöbb hibát kiküszöböli. Kérlek próbáld meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Akkor próbálj meg más böngészőt, vagy esetleg más internet-hozzáférést. Ha egyik sem megy, kérlek írj jegyet a Supportra.
 

DeletedUser20721

Guest
Sajnos egyik sem megy, próbáltam vezetékesről, mobilnetről, 3 különböző gépen 3 fajta böngészőben. Eddig még nem kellett írnom a supportnak, és sajnos nem is találom, hogy hol van erre lehetőség. Elnézést érte, de útba tudnál igazítani? :)
 

DeletedUser11

Guest
Természetesen. Azért vagyok, hogy segítsek. A Supportot a játékban a jobb kattintás/Support felületre kattintva tudod megnyitni. A Supportosok azok a kedves emberek, akik válaszolgatnak a kérdéseitekre, és belépkednek a felhasználóitokba, hogy teszteljenek hibákat, vagy pont, hogy kijavítsák őket.
 

DeletedUser20721

Guest
Köszönöm a segítséget. Már számtalanszor belecsúsztam a jobb kattintással ebbe az ablakba, de még sosem néztem meg, milyen opciók is vannak benne :)
 

DeletedUser11

Guest
Akkor itt az alkalom, hogy kipróbáld. Ha bármi kérdésed van, itt a fórumon is kérdezhetsz, vagy küldhetsz nekik egy Support jegyet. Ha hibát észlelsz, először mindig töröld az ideiglenes adatokat, és ha utána sem, mehet a jegy.
 

DeletedUser5432

Guest
Tehát, a céhtársak katonai támogatásánál arra gondoltam, hogy a támogatás küldése lehet azonnali, hisz nincs térkép, hogy kinek hol helyezkedik el a városa. Egy ember max. 4 egységet küldhetne támogatni, szabadon választva a mennyiséget 1-4 ig. A visszatérése az egységeknek szintén lehetne azonnali. Egyszerre max 4 társtól lehetne fogadni támogatást, úgy, hogy összesen 8 fő lehetne a támogató egységek száma.(pl 2 embertől 4-4 egység, 4 embertől 2-2 egység, stb.). Abban az esetben ha a támogatott támadásba megy át - akár térképen, akár más játékos ellen, úgy a támogató egységek azonnal visszatérnének a küldőhöz. Erre azért volna szükség, mert a támogatás alapból azért kell, mert nincs seregem, leamortizáltam őket, a városom védtelen, ill nem szabad megadni azt a lehetőséget, hogy valaki bevédeti magát céhtársakkal, és utána a saját haderejével letámad bárkit. Egy támogatás max 4 napig maradhatna a célvárosban, utána automatikusan visszatérne a tulajdonoshoz.
Egyelőre ennyi, a többin még gondolkozom.
 

DeletedUser

Guest
A támogatás jó ötlet. Szerintem meg lehetne úgy is oldani, hogy a céhtársakhoz és a szomszédokhoz azonnal odaérnének, a többiekhez pedig akár korszak alapján, vagy pontok, vagy bármi más alapján lehetne meghatározni az érkezési időt. (Persze, elég kevés az esély, hogy bárki mást támogatni akarnék, mint a céhtársakat)
Mondjuk lehetséges, hogy ismerősömet fedezem fel, vagy a meghívott barátaimnak szeretnék segítséget küldeni.
De ez csak egy ötlet.
 

DeletedUser11

Guest
Ez persze mind szép és jó, de sajnos vissza lehetne velük élni. Ha pl. támogatsz valakit, és megtámadod, akkor harci pontokat tudsz kapni. A máik az, hogy támogat valakit, és te azt az embert támadod meg. Sajnos a visszaélésekkel mindig számolni kell, mielőtt felvetünk egy ötletet.
 

DeletedUser5432

Guest
Lehetne még a támogatás feltétele az is, hogy akinek legalább 5 harcosképző épülete van, az ne kérhessen támogatást. Azt hogy valaki valakinek küld támogatást, csak a támogató és a támogatott tudná, tehát nem a céhfórumon kersztül, hanem a városlátogatásra rákattintva jelenhetne meg a támogatás kérő opció. Természetesen akit támogatok, azt nem tudnám megtámadni, a rendszer nem engedné, ill. az hogy valakit úgy támadnak, hogy a serege támogatásban van, benne van a pakliban, mindenkinek tudnia kell, mennyi egységet tud nélkülözni. Egyébként a tulaj bármikor visszahívhatná a támogató csapatait.
 

DeletedUser1300

Guest
Ez persze mind szép és jó, de sajnos vissza lehetne velük élni. Ha pl. támogatsz valakit, és megtámadod, akkor harci pontokat tudsz kapni. A máik az, hogy támogat valakit, és te azt az embert támadod meg. Sajnos a visszaélésekkel mindig számolni kell, mielőtt felvetünk egy ötletet.

ez roppant egyszerű! szomszédot nem támogatunk katonailag, hisz ők alapból a fosztható támadható játékosok. céhtársat lehetne katonailag támogatni, segíteni, és ott milyen visszaélésre gondolsz? céhtársat, amennyiben egy kontinensen vagy vele most sem tudod megtámadni, még a pvp toronyban való pontszerzésért sem.
 

DeletedUser11

Guest
aha_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent