0.20 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1300

Guest
de mire föl támogatnék szomszédot? ez az alap kérdés! csak céhtársat lehessen támogatni.
más, ha ezt a betűtípust használod a fórumon, akkor próbálj más színnel írni, mert ki se lehet emelni és szinte olvashatatlan.
 

DeletedUser11

Guest
Azért támogatnál szomszédot, mert szükséged van a harci pontra. Támogatod, és aztán meg megtámadod.
 

DeletedUser5432

Guest
Hát Tyri ezt tényleg túlbonyolítottad. Szomszédot nem, csak céhtársat lehetne támogatni és Aki neked küldött támogatást azt sem ill akinek te küldtél támogatást, azt sem tudnád támadni!
 

DeletedUser11

Guest
Kérlek ne szólíts "Tyri"-nek, először is nem vagyok a haverod, másodszor pedig nem szeretem, ha becéznek.

Nem bonyolítom túl, ez az egyéni véleményem, hisz nem kell messzire menni, hogy hasonlóságot találjunk, hisz Grepolisban támogathatsz mást, vagy megkérheted az egyik barátodat, hogy támogasson mást, és te lehúzod belőle a hasznot, hogy megölöd a támadó egységeit egy kisebb támadással.

Én csak próbálom kiküszöbölni a visszaéléseket, mert volt már rá példa, hogy egy ember a saját ötletét szerette volna visszavonni, mert rájött, hogy több rossz van benne mint jó, és utána többen is panaszkodtak rá.
 

DeletedUser20654

Guest
Nem lehetne, hogy nem feketével írtok a barna háttérre?
 

DeletedUser

Guest
Általam támogatott játékost ne tudjak megtámadni. Céhtársat, vagy céhtárs által támogatott szomszédot szintén nem tudok támadni. Barátlistán szereplőt szintén nem tudok támadni, barátlistán szereplő által támogatott játékost szintén ne tudok megtámadni.
Persze, visszaélések így is lehetnek, de ezekkel nagyjából ki lehetne szűrni.
Élesváltás
Ez a lenyomott egérgombbal egyszerre begyűjtés tényleg nagyon jó, viszont vagy működik rendesen, vagy nem. Nagyon sokszor van nálam az, hogy húznám az egeret, és ahelyett, hogy a pénzt gyűjteném, elhúzom a térképet. Tényleg meg kéne oldani mondjuk a nyilakkal való navigálást, vagy ilyesmit...
 

DeletedUser

Guest
Ez a lenyomott egérgombbal egyszerre begyűjtés tényleg nagyon jó, viszont vagy működik rendesen, vagy nem. Nagyon sokszor van nálam az, hogy húznám az egeret, és ahelyett, hogy a pénzt gyűjteném, elhúzom a térképet. Tényleg meg kéne oldani mondjuk a nyilakkal való navigálást, vagy ilyesmit...

Ilyen csak akkor fordul elő ha mellé kattintasz az első épületnek. Szvsz ha egy begyűjtés alatt kétszer elcsúszik a térkép az még mindig jobb, mint végig kattogni mind a 200 épületet :)
 

DeletedUser

Guest
Ilyen csak akkor fordul elő ha mellé kattintasz az első épületnek. Szvsz ha egy begyűjtés alatt kétszer elcsúszik a térkép az még mindig jobb, mint végig kattogni mind a 200 épületet :)

Szoktam tudni, hogy mikor nyomok mellé :) Nem az ilyen esetekről van szó, hanem mikor rákattintok, elkezdem húzni, gyűjti is rendesen aztán elindul a térkép...
 

DeletedUser36

Guest
Sajna nekem se jött még be egyszerse mindig jött velem a térkép nagyon szeret:):)
 

DeletedUser5432

Guest
Valóban, nem vagyunk barátok, hisz nem is ismerlek. Nem gondoltam volna, hogy ezen megsértődsz. elnézést ha lekezelőnek tűntem, nem állt szándékomban.
Amennyiben a katonai támogatás csak céhtársra megy, onnantól kezdve okafogyott az aggodalmad, hisz támadni a céhtársat nem lehet. De csatolok egy képet magyarázattal.
http://imageshack.us/a/img528/4186/56801975.jpg
Az egyes ábrán látható, hogy hármas összebeszélés azért nem működik mert az egyiktől kap az ember támogatást a másiknak küld, ezért a támadás kilőve. A második képnél a négyes összebeszélés látható, szaggatott vonala mentén működhetne a támadás de azért nem működik mégsem, mert a fogadott és küldött támadás a max(8) fő haderővel megy- kell hogy menjen hogy nyerjen az illető, ill elég pontot kapjon(2 fő legyőzése után kevés pontot kapni). Ez már 16 fő egység plusz amit támogatásba küldött, 1,2,3 fő, máris azt takarja, hogy min 5 harci épülete van az embernek, tehát nem működik a dolog - mint írtam az is feltétel lenne, hogy 5 vagy több harci épületnél ne lehessen küldeni fogadni támogatást.

túlméretes kép- linkké alakítottam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!:)
Lehet, rossz helyre írok, de van egy problémám. Bejelöltek barátnak, el is fogadtam. Mégse tudom se motiválni, se tisztitani az épületeit.Mindig kiírja a gép, hogy Nem maradt további művelet.
Valakinek van ötlete?
 

DeletedUser36

Guest
Az Angol Béta Már 0.21 verzió van de sajna raktár még nincs:(
 

DeletedUser11

Guest
Igen, ott már pár napja az van, de lényegében csak javításokból áll. Legyünk figyelemmel, mert jövő év elején új kor érkezik :)
 

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok!:)
Lehet, rossz helyre írok, de van egy problémám. Bejelöltek barátnak, el is fogadtam. Mégse tudom se motiválni, se tisztitani az épületeit.Mindig kiírja a gép, hogy Nem maradt további művelet.
Valakinek van ötlete?

csak akkor tudod ezeket a műveleteket elvégezni, ha azonos kontinensen vagytok
 

DeletedUser5711

Guest
A barát témához szólva.Akkor mi értelme van a barátlistának?
Arra várni, hogy a gép mikor kever össze a barátommal egy kontinensre elég hosszadalmas.Tudom legyenek egy céhben.De akkor szintén mi értelme is van a barátlistának?
 

DeletedUser1300

Guest
valószínű a későbbiek folyamán majd lesz értelme. de hogy mikor azt nem tudom.
 

DeletedUser5711

Guest
Reméljük nem úgy csinálják majd meg mint a raktár funkciót.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent