Ötletek sokasága

  • Témaindító DeletedUser11
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24227

Guest
Sziasztok,
nem tudom jó helyre írok, de szerintem a mai szomszéd kiosztás nagyon nincs rendben.
Az elő helyen lévő a szomszédságomban 17 millió pontos, míg az utolsó helyen lévő 46 ezer!
Szerintem ez így nagyon nem korrekt, elég esélytelen a védekezés. :(
 

DeletedUser10514

Guest
A kincsvadászatnál jó lenne látni ha termékcsomagot kapunk, akkor tulajdonképpen mit is. Nekem nem tetszik az a megoldás hogy kiírja hogy termékcsomagot kaptam, én meg a városházán a 60 féle árucikk közül silabizáljam ki, hogy akkor most mit is adott... Célszerűbb lenne, ha mutatná mit kaptunk.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]Nekem nem tetszik az a megoldás hogy kiírja hogy termékcsomagot kaptam, én meg a városházán a 60 féle árucikk közül silabizáljam ki, hogy akkor most mit is adott...[...]

Ahogy már írtam a másik témában: aktuális korból kapsz nyersanyagot, így nem kell 60 féle árucikket átnézned. Ráadásul azt is tudni, hogy az aktuális kor minden árucikkéből kapsz ugyanannyit. A mennyit meg egyszer kell csak megnézni, és kész...

Persze, ettől még tényleg egyszerűbb lenne, ha mutatná - vagy mondjuk ezt is a raktárba tenné, mint a forge pont csomagot; és akkor használod fel, amikor akarod; illetve akkor láthatod, hogy mi van benne.
 

DeletedUser10514

Guest
Nem ötlet, inkább csak várakozás: rengeteg korszakos bónuszterületnek ki van hagyva a helye, tehát egyszer csak lesznek, feltételezem én. Az utolsó valamikor tavaly volt aktiválva, nem lehetne valamelyiket idén is? Csak azért kérdem, mert kezd az egész unalomba fulladni... vagy sajnálják azt a szerverenkénti 100-200 gyémántot is?
 

DeletedUser

Guest
Legyen a játékban egy mutató szám, hogy meddig lehet támogatni egy egy játékost kitiltás nélkül.
Mivel engem kitiltottak mert rendszeresen támogattam egy céh társamat. Szintenként 4-50 ponttal
De látom ám, hogy vannak játékosok akik 7-800 ponttal támogatnak bizonyos játékosokat, büntetlenül
Mi ez a kettős mérce?
Patyomkin elvtárs várom a válaszát...
 

DeletedUser23652

Guest
Jaj ehhez hozzá kell, h szóljak. Nevezetes őrület előtt volt, h napi 20 támadás is bejött, de napi átlag 10 volt. Szted tudtak rabolni??? Néha elvittek ezt azt néha nem. Te mit csináltál volna akkor??? Írtam mindenkinek, h jaj ne rabolj ki pls...dehogy. Akit tudtam támadtam én is és fosztottam is. Amit tőlem elvittek azt mástól beszereztem. Ez nem hangzik túl szépen igaz, de tény, h eseménydúsabb volt a játék!!! Figyelni kellett, h mikor legelsz, mikor és mennyi időre állítasz be újabb termelést. Ez ilyen játék....Ezért játszom én is ezzel már 3 éve, nem pedig a T betűssel.
 

DeletedUser10514

Guest
Kivehetnék már végre ezt az "elérted a maximális forge pontok számát" ökörséget, amikor nevezetesből túlcsordul a számláló. Engem begyűjtés közben idegesít, hogy 3-4x is meg kell szakítanom, mert nem hajlandó elköltésig begyűjteni az FP-t adó épületekből, holott én már direkt kipróbáltam, simán elpörög az a számláló 19-ig, de akár 20 fölé is. Akkor meg ha a 10 csak elméleti korlát, minek a játékosokat pepecselésre kárhoztatni?
 

Csiliz

Aktív tag
Pl. van egy ilyen küldetés, hogy "Gyűjts be 200-at minden jelenkori termékből". A küldetéssel nincs semmi baj, de ha az ember egyből nem tudja teljesíteni, akkor pár nap múlva már azt sem tudja, hogy hogyan áll vele. Jó lenne, ha az ilyen és hasonló küldetéseknél részletes tájékoztatást kapnánk arról, hogy hogyan is állunk vele tulajdonképpen. Mit adtunk már be, mi készült el, stb. Sok bosszúságtól kímélnének meg bennünket!
 

DeletedUser24757

Guest
Jó estét!
Szerintem az összes mobilról játszó játékos nevében beszélhetek, hogy nagyon hiányoljuk a kincsvadászatot a mobil app-ról!
Velem is nem egyszer fordult már elő, hogy nem tudtam gépközelbe lenni, de telefonról fent voltam, tudtam is hogy most már belehetne gyűjteni a kincset, azt is tudtam hogy mikor fog lejárni, de mivel mobilról nem lehet, igy csak a fejemet tudtam a falba verni...
Az összes mobilos játékos nevében örülnénk, ha minél előbb találnának valami megoldást, miszerint a mobil app-ról is lehessen kincset vadászni!
Köszönjük!!!

Emellett, jó lenne ha lenne egy külön funkció az épületek úgy mond eltüntetésére, és csak magát az alapjait látni, vagy ha el lehetne forgatni a képet, mert az újabb korok egyre nagyobb épületeket tartalmaznak és elég nehéz épitkezni. Ezért jó lenne ha (nem tudom ki ismeri a Stronghold nevü játékokat, abba van) ez az alapterület mutatás, kép elforgatás megvalósulna, mert néha elég nehéz kitalálni hogy mi az épület mögött.
Köszönöm!
További szép éjszakát!
 

DeletedUser24527

Guest
Sziasztok!

A Kincsvadászatot én is hiányolom! :)

A raktárban (nem emlékszem, hogy mobilról, vagy PC-ről nézve) a forge pont csomagok sorrendje nem 2-5-10, hanem 5-2-10, elég zavaró.

Az eseménynaplóban bent lehetne, a támogatott nevezetesek szintlépése, elég annyi hozzá, hogy kinek miében hányadik helyet sikerült megszerezni. A tájékoztató ablakot, túl könnyű véletlenül lelőni.

A technológiáknál is lehessen FP csomagból betölteni, mint a nevezetes támogatásnál.

Nehéz lenne leprogramozni, hogy ha összegyült a 10 FP, a következő számlálódása ne álljon meg (tehát fusson 11-ig, de azt már ne adja oda, ha a plusz egy órában nem ürítjük a tárat, olyan fura 5-10 akármennyi perceket várogatni, hogy egy 10 FP csomagot veszteség nélkül lehessen használni.

Végül, mobilra is kellene a nevezetesek támogatásánál az FP csomag felhasználási lehetőség. Utálatos 80-100 FP-ot (nem beszélve többről) betölteni úgy, hogy raktár, görget, haszná csomagl, kilép, bemegy barátlista, betölt városa, belép nevije, betölt FP, kilép vissza saját város, kinyit ikonlista, belép raktár, görget.....

Üdv:
Alex
 

DeletedUser24727

Guest
Egy észrevétel: az az ablak, ami mások, általam támogatott nevezetes épületének szintlépéséről tájékoztat általában akkor villan fel, mikor épp valamit csinálok, így mindig elkattintom és nem látom mit tartalmazott, pedig érdekelne. Nem lehetne, hogy ezeket csak a bezárás gombbal lehessen bezárni?
 

DeletedUser24487

Guest
Van egy őtletem,a pvp tornyokban necsak medált lehessen nyerni!
,
Miért is?
mert van pár tag .akiknek már millió számmal több medáljuk van,mint amit valaha eltudnának költeni.
Lehessen választani,mondjuk medál,arany,forge,termék közül.
Persze nem egyforma mennyiségben:)
Csak egy őtlet,mert igy miért harcoljunk? A cvc is megállt 50 -nél:( medál sem kell:( jöhetne már egy nagy reform a cvc -re is,mert nagyon gagyi igy!!
 

DeletedUser20654

Guest
Akkor a 2. városról csak találgatni lehet, csak nem érdemes :(
A béta fórumon már kint van az új GVG ismertetése.
 

DeletedUser20654

Guest
Egyébként a menetrendből az következik (ha jól gondolom), hogy a bétán 2 vagy 4 hét múlva jön az új kor.
 

Vanek ur

Aktív tag
Köszi az infókat Whiskey-s! ;)
Illetve ha jönnek még hasonlók, meg tudnád majd itt (vagy más témában) velünk is osztani? Előre is köszi! :)
 

DeletedUser24487

Guest
Igazából ha most leirnám mit gondolok az új cvc téreképről,meg a medálos ostromról,hát végleg kitiltanánakj:)
Valami nincs rendben a felsőbb körökben,bűzlik a hal feje:p
 

jobbrog

Új tag
Egy ötlet: A városháza által adott forgepontok kerüljenek a céhkincstárba, ahonnan a megfelelő joggal felruházott vezető adhatja csak ki, a céh illetve a tagság igényeinek megfelelően. Ezek pontok úgyis a céh szintjétől függenek. Így a céhvezetők kezében lehetne egy plusz eszköz a céhe szabályainak betartatásához, nem csak az, hogy kirúgja az illető céhtagot.
 

DeletedUser24612

Guest
Találgathatok? Te céh vezető vagy. Az igaz hogy a céh által kapom a pontokat, de a céh nem csak a vezetőkből áll és egy ilyen rendszerben tuti ők járnának jól, nem az épp most csatlakozott akárki. Miért fáj az egyeseknek hogy a kisebb tag is megkapja bónuszt?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent