Kibeszélő Évforduló Verseny

DeletedUser26208

Guest
A moderátorokra elsősorban úgy gondoljatok mint egy közvetítőre! Ő sem tud többet a problémákról amikor megjelennek. Mi jelezzük, Ők utána járnak és majd születik valami megoldás, Ők meg majd közlik! Nem Ők tehetnek a hibákról! Érdemben nem tudnak mit mondani amíg a "fejek" nem hozakodnak elő valamivel!
sftg! Kritikán aluli?! Sztem ezt gondold át újra :) Olyan sok ember elégedetlen :)
És még egy apróság, a moderátor máshol más fórumokon jelen van és szükség esetén reagál a hozzászólásokra, senki nem várja el, hogy megoldják a gondodt, de arról is lehetNE táájékoztatni a nagyérdeműt, hogy a felmerült problémáról tudnak és ilyen-olyan megoldáson dolgoznak az illetékesek.
 

DeletedUser26530

Guest
Szeretném kérdezni. A bónuszt valóban csak az egyik játékban adja meg a városháza? Igaz, hogy ajándék, ....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser26354

Guest
Nagyon jó ez a szülinapi ajándék! A 3.-at már megsem probálom kinyitni! Játszon vele a gazdája, aki készitette...
 

DeletedUser26112

Guest
Tisztelt játszótársak! Mit vártatok , mi az ami örömet adott volna nektek? Én 4. hónapja kezdtem el ezt a játékot. Én örülök, mint mindennek amit semmiért kap az ember. Persze gondolom akik már régóta csinálják másként látják. Nekem segítséget adnak a bónuszok amelyeket ma kaptunk. szóval ezzel nincs gondom. Az más kérdés, hogy a lebonyolítással vannak gondok.. Azt hiszem, hogy az első napi feladat nem kellőképpen lett átgondolva. ezért aztán vannak akik láthatóvá tették a megfejtésüket. Ma több kérdés is felmerült, de nincs egyetlen moderátor se aki reflektált volna rájuk. Persze megértem, hogy ezt a vállalt feladatot társadalmi munkában csinálják és vannak fontosabb dolguk is - pl. család, munka stb.-. Nem tudom mennyi moderátor van és kik azok, Próbáltam keresni ezzel kapcsolatban valami tájékoztatót , de nem találtam és ez szerintem hiányossága a játéknak, a fórumnak..
 

Zsebe

Tag
Tisztelt játszótársak! Mit vártatok , mi az ami örömet adott volna nektek? Én 4. hónapja kezdtem el ezt a játékot. Én örülök, mint mindennek amit semmiért kap az ember. Persze gondolom akik már régóta csinálják másként látják. Nekem segítséget adnak a bónuszok amelyeket ma kaptunk. szóval ezzel nincs gondom. Az más kérdés, hogy a lebonyolítással vannak gondok.. Azt hiszem, hogy az első napi feladat nem kellőképpen lett átgondolva. ezért aztán vannak akik láthatóvá tették a megfejtésüket. Ma több kérdés is felmerült, de nincs egyetlen moderátor se aki reflektált volna rájuk. Persze megértem, hogy ezt a vállalt feladatot társadalmi munkában csinálják és vannak fontosabb dolguk is - pl. család, munka stb.-. Nem tudom mennyi moderátor van és kik azok, Próbáltam keresni ezzel kapcsolatban valami tájékoztatót , de nem találtam és ez szerintem hiányossága a játéknak, a fórumnak..
Bármit, aminek egyrészt van értelme, másrészt maradandó. Mondjuk egy kis alapterületű épületet. Szinte mindegy, hogy mit ad. Nekem az óta nincsenek nagy igényeim, amióta a nagy erőkkel beharangozott CE 4. szintjén megkaptuk az első "fantasztikus" nyereményt: 2 fp-ot!!!!!
 

Asani

Tag
Egy dislike a részemről, mert nem arra a világra kaptam meg a bónuszokat ahol játszom. Nem is értem hogy sikerült ez, talán egyszerre több ablak volt megnyitva. Úgy emlékszem figyeltem is rá, hogy a főszerveren "okézzam" le először, de az reggel volt. Egyáltalán ugyan mibe került volna az összes szerveren elindítani ezt a "szupernagy" bónuszt. Nevetséges.
 

DeletedUser26476

Guest
Sziasztok. Én tegnap az 1. napi játék leírása alá kommentben töltöttem fel a képet az eltérésekről, akkor azt nem oda kellett volna?
 

danika 123

Új tag
Dinegun lévő városomban nincs megadva a 2.napi bónusz. "A"-n és "C"-n működik de a "D"-n nem.

A supportnak is megírtam ezt amire azt válaszolták nem mindenkinek jár.
Pedig a saját leírásuk szerint:

A születésnap alkalmából minden játékos az alábbiakra tesz szert:
  • +500% Alapanyag bónusz
  • +500% Pénz bónusz
  • +25% Támadási bónusz
  • +25% Védekezési bónusz
Tehát lépj be, és élvezed a bónuszokat!

A mindenki az náluk nem mindenki? Ki érti ezt...
 
Utoljára szerkesztve:

Asani

Tag
Köszönjük a lehetőséget, hogy nyerhetünk 70 fp-t, de lehetne az inno picit nagyvonalúbb. Most komolyan, miért nem 7 fp-t lehet nyerni, hisz nem a 70. szülinap ez...:rolleyes:
 

DeletedUser26564

Guest
3 napi helyes választ hova kell be írni

Boszorkány a helyes válasz amugy
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent