Kibeszélő Évforduló Verseny

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Nem itt van, hanem a képfeltöltő oldalon tudod kiválasztani.
 

Zsebe

Tag
A verseny befejeztével mindenkiét jóváhagyjuk, amely nem egyenlő azzal, hogy a megoldás is jó.
Az rendben van, hogy majd eldöntitek, hogy a válasz jó-e vagy nem. De mivel én sem látom a saját magam által feltöltött képet, így honnan tudjam, hogy a feltöltés sikeres volt-e vagy nem?
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot! Nem értek a számítógéphez, nem tudok letölteni, feltölteni, nincs képmegosztóm stb. ennél fogva számomra befejeződött a verseny. Nem tudom miért kell ezt bonyolítani és miért nem lehet írásban elküldeni a megfejtést?
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Az rendben van, hogy majd eldöntitek, hogy a válasz jó-e vagy nem. De mivel én sem látom a saját magam által feltöltött képet, így honnan tudjam, hogy a feltöltés sikeres volt-e vagy nem?
Akinél valami hibát tapasztalunk azt értesítjük (privát üzenetben), hogy mit tegyen.
 

DeletedUser26339

Guest
Sziasztok! Szerintem sokkal nehezebb a képletérések megtalálásánál a megváltoztatott, változásokat tartalmazó kép oda küldése ahová kellene. Nekem nem sikerült. 5 perc sem kellett megtalálnom az eltéréseket, de a megfejtést továbbítani nem tudom. Nem vagyok sajnos számítógépes kisokos. Tehát ez a játék inkább bosszúság. Üdv. Kj.
 

DeletedUser26307

Guest
Mivel bemásolod a linket azt látni fogjuk, csak az nem látja aki éppen azon az oldalon böngészik
Ahha! Tehát ide írom, hogy hány különbség van, csatolom a linket, és majd csak akkor jelenik meg, amikor letelik a játék és el lesz bírálva mindenkié.

A képnek nem feltétlenül kell képmegosztón lennie, csak link legyen hozzá. Ugye? Pl. gmail fotók, vagy drive is megfelel.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kép letöltése:
1, kinyitod a spoilert, amelyiket kell.
2, kattints a képre jobb egér gombal, és válaszd ki a mentés másként opciót, és mentsd el a gépedre.
3, nyitsd meg a paint-et vagy egyéb képernyőszerkesztő programot.
5, jelöld meg a helyes különbségeket
6, ments rá a képre, a gépeden

Ezután jön a feltöltés bármely képernyőmegosztó oldalra.

ui.: telefonon is így kell csak nem kattintással, hanem érintéssel (csak az egy kicsit bonyolultabb)
 
Fent