Kibeszélő Évforduló Verseny

DeletedUser26112

Guest
Habár többen írták, hogy hol lehet megtalálni a "hová küldjem" kérdésre a választ,most megpróbálom érthetően elmagyarázni: A napi feladatot megnyitod. A feladat alatt megtalálod az "Ide írhatod a válaszodat" , ott az ikonok közül kikeresed a " link " ikont, rákattintasz , feljön egy keret , oda beírod a megfejtést és elküldőd. Ennyi. Remélem tudtam segíteni!
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kivettük a spoilerből, hogy kicsit feltűnöbb legyen, illetve meghagytuk az eredeti szövegezést is
 

Zsebe

Tag
Az embernek az az érzése, hogy a fejlesztőknek egyetlen egy céljuk van: Minél több emberrel megutáltatni ezt a játékot.
 

DeletedUser26254

Guest
szintén 3* végignyálaztam, még minden egyes oldal forráskódját is, de sehol a rejtett ereklye...
 

boomee88

Új tag
Én is átsiklottam rajta, de végül megtaláltam.
Jobban teszitek, ha nem keresgéltek, legalább jobb eséllyel indulok a nyereményért. :p:p:p
Annyit azért segítek, hogy egy zöld jáde sárkányt kell keresni. :)
 

DeletedUser26254

Guest
Én is átsiklottam rajta, de végül megtaláltam.
Jobban teszitek, ha nem keresgéltek, legalább jobb eséllyel indulok a nyereményért. :p:p:p
Annyit azért segítek, hogy egy zöld jáde sárkányt kell keresni. :)
hát nem is látom értelmét... túl sok az oldal és aloldal, nyeremény meg túl kicsi és arra az esély...
 

DeletedUser26565

Guest
Ne haragudj S9 nem jelenit meg semmit 4x neztem vegig minden oldalt passz .. technikai hiba
 

Vanek ur

Aktív tag
És tényleg vannak még ..... izék. Hiába van többször leírva, hogy

NEM IDE KELL BEÍRNI A MEGOLDÁST!

nem értik meg. Hiába, no. Nem véletlen, az a rossz PISA teszt eredmény a mai fiataloknál. :)
 
Fent