Kibeszélő Évforduló Verseny

DeletedUser25597

Guest
Sziasztok!

Nekem az előbb a paint segítségével sikerült bejelölnöm az általam megtalált hibákat,de nem értek a számítógépes programokhoz és nem tudom hogyan tudnám feltölteni,de ha kapok egy email-címet,akkor oda szívesen elküldöm majd ;-) :).
 

DeletedUser26064

Guest
Jól csináltam Sedar?

Elvileg felraktam a játék oldalára! :D
 

DeletedUser26112

Guest
Az elmúlt több mint 60 évben ha jól emlékszem soha semmit nem adtam fel. Most sem. Valamit csináltam, remélem sikerült elküldenem.
 

DeletedUser26459

Guest
Ennél jobban nem lehetett megbonyolítani! Először töltsd fel egy fájl megosztóra! Most komolyan csak ezért még osszam meg a Facebokon, vagy instagrammon, vagy viberen, tényleg nincs egyszerűbb okosabb és megbízhatóbb lehetőség???????
 

DeletedUser26211

Guest
Ezt a káoszt, hogy sikerült egy Foe csapatnak összehozni ? Az egész túl van bonyolítva, van akinek "sikerült" az eredeti képet feltölteni és van akinek sikerült úgy feltölteni, hogy mások látják. Katasztrófa, inkább a játék fejlesztésébe kellene az energiát ölni, 7 nap, 7 feladat, és csak 7-en nyernek 700 gyémit. :(
Ráadásul aki telefofon játszik az a képet is alig látja és a kisebb részletek szinte kivehetetlenek..
 

DeletedUser26468

Guest
Sokaknak nem egyértelmű hova kell írni, küldeni a megoldást, hogy csak az lássa, akire tartozik. Feltöltöttem a képfeltöltő programba, de hova küldjem ide a fájl letöltésre?
 

DeletedUser26112

Guest
Tisztelt Sedar!
Kérlek ne értsd félre az írásomat.Nem kötekedés, nem provokálás, nem okoskodás céljából teszem a megjegyzést. Mint már a mai nap folyamán írtam szerintem ez az első feladat túl van bonyolítva. Sokan nem vagyunk informatikusok, számítógéphez értők. Sokan játszani , szórakozni tértünk be ide és nem különböző programokkal vesződni. Ezt az összehasonlítást, illetve a "megoldás" elküldését egyszerűbben is meglehetett volna oldani. Sajnos így úgy látom a hozzászólásokból , hogy többen nem tudnak részt venni a versenyben, így aztán kiesnek a lehetséges nyertesek közül. A mai napi feladattal kapcsolatban - különbőzőség keresés - is lenne észrevételem, de ezzel várok az értékelésig. Lehet én nem értem, de a versenykiírás számomra nem egyértelmű. Azt írod, hogy naponta lesznek rejtvények melyek megfejtéséért jutalom lesz. Mi lesz a jutalom? Hányan kapnak jutalmat? Naponta lesz értékelés, vagy majd a 7 nap leteltével összesített eredmények alapján?

Egyébként köszönöm, hogy az évforduló alkalmából versenyt szerveztetek.Külön köszönet a szerkesztőnek, tudom jól nem egyszerű dolog egy ilyet összeállítani.

Üdv: Sátán
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]Lehet én nem értem, de a versenykiírás számomra nem egyértelmű. Azt írod, hogy naponta lesznek rejtvények melyek megfejtéséért jutalom lesz. Mi lesz a jutalom? Hányan kapnak jutalmat? Naponta lesz értékelés, vagy majd a 7 nap leteltével összesített eredmények alapján?[...]
Én ahogy logikailag értelmezem...
1. napi feladatnál van leírva, hogy a jutalom a megfejtést beküldő játékosok közül 7-nek 700-700 gyémánt. Ugyanitt szerepel a beküldési idő is, ami 22. éjfél. Vagyis ez az első napi játék része. A második-harmadik-.... napi játékok külön fórum-oldalon, külön játékkal, külön jutalmakkal, külön értékelésekkel lesznek.
Legalábbis számomra ez lenne logikus. Mert ha napi értékelések lennének, akkor az lett volna kiírva, hogy a beküldési határidő az adott nap éjfél (és akkor siettem volna a mai ... izé, most már tegnapi feladattal is; de mivel még van leadási határidő, így nem siettem vele; csak a képeket töltöttem le). Ha összesen lenne 7db játékosnak 700-700 gyémánt jutalma (a 7 napra - vagyis napi 1 játékos kapna), akkor azt úgy írták volna. Vagy a játék főoldalára lett volna kiírva, hogy összesen 7 játékos kap 700-700 gyémántot, vagy az adott napi oldalra azt, hogy mennyi az aznapi jutalom. Jelenleg ez van, és ott a 7 játékosnak 700 gyémi szerepel.
De -mint említettem- ez csak logikai levezetés. Ha Ők rosszul gondolkodtak, akkor most már majd kénytelenek lesznek átírni ezeket is (vagy már ezen szabályok mellett maradni, mert ezt írták le). :)
 

DeletedUser25388

Guest
A 2. napi nyereményt mindenki megkapja vagy csak az, aki a 2. nap versenyre kattint?
Egyébként még nincsenek bent a bónuszok.
 
Fent