Kibeszélő Évforduló Verseny

DeletedUser25821

Guest
Szerintem ez az Évfordulós játék rosszul lett kitalálva.Kár érte.Amúgy boldog ünnepeket.
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!
Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
 

DeletedUser26112

Guest
Szerintem ez az Évfordulós játék rosszul lett kitalálva.Kár érte.Amúgy boldog ünnepeket.
A készítők védelmében: Nem egyszerű dolog egy játékot, versenyt kitalálni, megtervezni, megszerkeszteni. Ha nyerek valamit annak örülni fogok, ha nem akkor sem leszek elkeseredve. Persze van ami nem tetszik, pl. a mai 5. feladat. 4 hónapja kezdtem a játékot, honnét tudjam, hogy 2017-ben az adott korszakban melyik volt az első bevezetett nevezetes épület?
 

DeletedUser26307

Guest
A készítők védelmében:
Ha Sedar valóban egy héttel később került ebbe a rendszerbe, nem csoda, ha úgy látszik, nincs a helyzet magaslatán.

A gondolkodás védelmében: Gyakorolni kell. Azzal mindegyik feladat könnyen megoldható. (Eddig...)
 

DeletedUser26307

Guest
sedar segítségre lehet szamítani töled ? :)
Azt nem mondanám. =)
De pl. a tegnapi feladványnál csak követni kellett őt, s meglett az eredmény. (Azt majd a játék végén leírom, hogy hogyan, ha érdekel még akkor.)
 

DeletedUser26565

Guest
Azt nem mondanám. =)
De pl. a tegnapi feladványnál csak követni kellett őt, s meglett az eredmény. (Azt majd a játék végén leírom, hogy hogyan, ha érdekel még akkor.)
a tegnapi feladványnál nem mutatott semmit :)
Azt nem mondanám. =)
De pl. a tegnapi feladványnál csak követni kellett őt, s meglett az eredmény. (Azt majd a játék végén leírom, hogy hogyan, ha érdekel még akkor.)
felesleges . ha nem jatszol 2017 tol nemtudhatod a valaszt erre a kerdesre .
 

DeletedUser26307

Guest
a tegnapi feladványnál nem mutatott semmit :)

felesleges . ha nem jatszol 2017 tol nemtudhatod a valaszt erre a kerdesre .
Nem is azt írtam, hogy mutatott volna valamit.

Én se játszok azóta, mégis megtudtam, mi a válasz. És az igazán nincs messze innen.

Tudom, ezek nem sokat segítenek, de a homlokodra fogsz csapni, ha a végén leírom a megoldásokhoz vezető utat. =)
 
Fent