Kibeszélő Évforduló Verseny

DeletedUser26112

Guest
Ma van a verseny 6. napja Hatodik napja írjuk, hogy nem itt kell rá válaszolni. A választ itt mindenki látja. Reménytelen.
 

Vanek ur

Aktív tag
Aztán majd csodálkoznak, ha nem lesz elfogadva a megoldásuk, hiszen nem oda írták, ahová kérve lett. :)

Egyébként -mivel már lejárt a beadási határidő, így lehet róla beszélni- az első feladatban a nélkül, hogy megnézte az ember a képet, lehetett tudni, hogy hány eltérés lesz a képen. 7 éves szülinap, 7 napon keresztül, 7 ember kap 700 gyémántot az első feladatnál - szinte adta magát a 7 eltérés. Aztán már csak ellenőrizni kellett az elméletet, és .... :)
 

DeletedUser26112

Guest
A 7 eltérés elmélete engem is megihletett. Meg is találtam a 7 eltérést.
 

DeletedUser26354

Guest
Nem tetszett az egész! Hol van az ide küldjétek a helyes megfejtést?
 

DeletedUser26112

Guest
Nem tetszett az egész! Hol van az ide küldjétek a helyes megfejtést?
Sajnálom, hogy nem figyelsz és nem olvasod el amit írunk. Még egyszer leírom: A napi feladatot megnyitod. A feladat alatt - pörgess az oldal aljáig - megtalálod az "Ide írhatod a válaszodat" , ott az ikonok közül kikeresed a " link " ikont, rákattintasz , feljön egy keret , oda beírod a megfejtést és elküldőd.
 

Vanek ur

Aktív tag
A mai feladatnak mi a jutalma? Mert az nem lett kiírva. :) Vagy meglepetés? :)

Illetve mivel a 4-es határideje is lejárt, ide lehet írni, hogy azért elég sok támpontot adtak, hogy hol kell keresni. A wiki főoldalán van 4 főtéma; abból 3-at ki is zártak ("nem egy egység- , épület-, sem egy Céh Expedíciós oldalon található"); így a negyediknél kellett egy kicsit keresgélni. És aki keres, az talál; méghozzá a Nyári esemény aloldalon szembe is jött: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Nyári_esemény (úgy középtájt; ami eredetileg jobban el volt rejtve)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser26112

Guest
Ott van az :

Ebben a versenyben 7 játékos 700 gyémánttal lehet gazdagabb! Jó tollforgatás!
 

Feneséges

Aktív tag
A mai feladatnak mi a jutalma? Mert az nem lett kiírva. :) Vagy meglepetés? :)

Illetve mivel a 4-es határideje is lejárt, ide lehet írni, hogy azért elég sok támpontot adtak, hogy hol kell keresni. A wiki főoldalán van 4 főtéma; abból 3-at ki is zártak ("nem egy egység- , épület-, sem egy Céh Expedíciós oldalon található"); így a negyediknél kellett egy kicsit keresgélni. És aki keres, az talál; méghozzá a Nyári esemény aloldalon szembe is jött: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Nyári_esemény (úgy középtájt; ami eredetileg jobban el volt rejtve)
Vagy megnézed itt: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Speciális:Szerkesztő_közreműködései/Sedar , hogy Sedar mit mókolt a wikin. Tudható hogy képet keresünk, .jpg, .png - vagy valamilyen egyéb képformátumot - amit a verseny napján, vagy kicsivel előtte tölthetett fel/ változtatott meg.
A képet (Ge relic rare.png) április 16-án 21:23-kor töltötte fel és április 16-án 21:38-kor tette be a nyári esemény oldalába. De ha a kép nevére kattint valaki, akkor a kép wiki oldalára kerül és ott olvasható, hogy a wikiben két helyen található meg a kép, a céhexpedíció és a nyári esemény.
Szerintem nem nehéz kitalálni, hogy melyik helyre nem való.
 

DeletedUser26112

Guest
Gratulálok nektek. Ügyesek vagytok. Én még mindig csak a játékkal ismerkedem - 4 hónapja kezdtem-. Pár napja azt sem tudtam, hogy van ez a Wiki , egyáltalán mire használható. Most megtanultam , később lehet, hogy jól fog jönni:). Eddig is biztos volt, hogy 2 rejtvényben - ereklye keresés és mélytengeri jövő - esélyem sincs, ez most már nyilvánvaló:). Mindig tanul az ember. Elteszem az emlékeim közé, sőt megírom a 7. feladathoz , mint emlékezetes eseményt :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Vagy megnézed itt: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Speciális:Szerkesztő_közreműködései/Sedar , hogy Sedar mit mókolt a wikin. Tudható hogy képet keresünk, .jpg, .png - vagy valamilyen egyéb képformátumot - amit a verseny napján, vagy kicsivel előtte tölthetett fel/ változtatott meg.
A képet (Ge relic rare.png) április 16-án 21:23-kor töltötte fel és április 16-án 21:38-kor tette be a nyári esemény oldalába. De ha a kép nevére kattint valaki, akkor a kép wiki oldalára kerül és ott olvasható, hogy a wikiben két helyen található meg a kép, a céhexpedíció és a nyári esemény.
Szerintem nem nehéz kitalálni, hogy melyik helyre nem való.

Csak halkan súgom meg: először elkezdtem keresni, aztán az első pár oldalon nem találtam semmit, és én is az általad felvázolt 'kiskapus' módszerhez folyamodtam. Hiszen akkor vettem észre, hogy van 'laptörténet' (vagy hasonló nevű) menügomb, és onnan látni a szerkesztőt is; ahonnan meg meg lehetett keresni a szerkesztéseit is - és ekkor láttam, hogy eredetileg egy jobban eldugott (rejtett sávos, kattintásra felnyíló ablakos) verzióban működött, és utána változtatta meg a jelenleg is láthatóra (ami -gondolom- rövidesen véglegesen el fog tűnni). :)
De hát a végeredmény számít, és nem az odáig tartó út. vagy legalábbis reméljük. :D


Ott van az :

Ebben a versenyben 7 játékos 700 gyémánttal lehet gazdagabb! Jó tollforgatás!

Ha megnézed azt a hozzászólást, akkor a hozzászólásom után lett szerkesztve, vagyis beírva a jutalom - mert korábban még nem volt ott (csak annyit lehetett olvasni, hogy 7 játékos kap jutalmat, hogy mit, az még akkor hiányzott). :)
 

Zsebe

Tag
A mai feladatnak mi a jutalma? Mert az nem lett kiírva. :) Vagy meglepetés? :)

Illetve mivel a 4-es határideje is lejárt, ide lehet írni, hogy azért elég sok támpontot adtak, hogy hol kell keresni. A wiki főoldalán van 4 főtéma; abból 3-at ki is zártak ("nem egy egység- , épület-, sem egy Céh Expedíciós oldalon található"); így a negyediknél kellett egy kicsit keresgélni. És aki keres, az talál; méghozzá a Nyári esemény aloldalon szembe is jött: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Nyári_esemény (úgy középtájt; ami eredetileg jobban el volt rejtve)
4 fő téma? És mik is azok? Mert minimum 28 menüpont van.
 
Fent