Keresési eredmények

  1. Keaira

    Töredékek összeállítása

    Először is köszönöm az új töredékek összeállítása lehetőséget, tetszik. Egy kicsi módosítást javaslok. Felvetés: Amikor a fenti képen látható helyzetben - (mínusz) gombra kattintunk az forduljon át 88/88 azaz max/max állásba. Ok: Kevesebbet kell kattintani. Az első ábrán látható helyzetben 88...
  2. Keaira

    Új hiba Polinézia: fordítás

    Polinézia 12. feladat: Rendelkezz 2 közösségi főzőhelyekkel Helyesen: Rendelkezz 2 közösségi főzőhellyel
  3. Keaira

    Új hiba Rivális fordítási hiba

    Rivális feladatok között van. Valaki legyen szíves fordítsa le úgy, hogy érthető legyen: Gyanítom a "Free" "szabadíts ki"-t sikerült Ingyen-re fordítani.
  4. Keaira

    Új hiba Kvantum - Hiányos fordítások

    IV. szinten 2. állomás
  5. Keaira

    Új hiba Kvantum - NaN

    Ez vajon mennyit fog termelni? Már többször előfordult, hogy ezt írta ki. Újra belépve a kvantum városba megjavul.
  6. Keaira

    Események ligái -portré

    Sziasztok! Az a kérésem, hogy az események ligáiban, ahol portré is nyerhető, legyen egy férfi és egy női portré is. Ha ez valamilyen érthetetlen oknál fogva nem megy, akkor legalább eseményenként felváltva legyen hol egy ilyen, hol egy olyan -, bár ezt tartom a rosszabb megoldásnak.
  7. Keaira

    Új hiba CE - vajon mit nyertem?

    CE 5. szint, a vége előtti 3. kapu jutalma a mellékelt képen. Szerintetek mit nyertem? Megmondom: A(z) Tollas kígyószobor választókészlet töredékét. Bizonyára el lehet kerülni a hasonló leosztást.
  8. Keaira

    Barátok

    Javaslom, hogy a barátkeresőben csak olyan játékosok legyenek feltüntetve, akiknek lehet barátkérőt küldeni. Ma pl. négyből négyszer azt az üzenetet kaptam, hogy ennek a játékosnak nem lehet több barátja. Csalni nem lehet vele, viszont pozitív hatása lenne a játékmenetre, mert nem cseszné fel az...
  9. Keaira

    Csataterek színkódja

    Az a kérésem, hogy a mellékelt képernyőn pl. a sorszám háttereként legyen feltüntetve a színkód is. A javaslat megvalósítása a játékmenetet nem befolyásolja és csalásra sem nyújt lehetőséget, csak jobb áttekinthetőséget adna.
  10. Keaira

    CE épület

    Sziasztok! Kaphatna a CE épület is egy piros felkiáltójelet, úgy mint a mellékelt képen látható többi épület, ha rendelkezésre áll legalább egy kísérlet? Szerintem abban is segítene, hogy többen csinálnák a CE-t, mert zavarná a szemüket a piros jelzés :)
  11. Keaira

    Avatar neve

    Sziasztok! Számos avatarnak van saját neve. Különösen azoknak, amelyekhez esemény során vagy a CE-n jutunk hozzá. Ki lehetne írni ezt a nevet az avatar választó ablakban, pl. amikor fölé visszük az egeret.
  12. Keaira

    PVP pontozás

    Nekem logikátlannak tűnik ez a képen látható pontozás. Nem úgy lenne értelme, hogy a legerősebb ellenfél legyőzéséért adja a legtöbb pontot?
  13. Keaira

    Felesleges figyelmeztetés

    Sziasztok! A mellékelt ábrán látható figyelmeztetés teljesen felesleges, mivel semmiképpen sem tudnék más céh által birtokolt területre építeni. Egyszerűen csak azt szeretném megnézni, hogy milyen épületek vannak a szektoron, ugyanúgy, ahogy azt megtehetem, amikor nincs ott tiltó jel.
  14. Keaira

    Support Figyelmen kívül hagyott csaták

    Űrkorszak - Titánban visszatérő küldetések között van az alábbi képen látható: A kor térképére kattintva 4 csatával megszereztem a kristályos szénhidrogéneket, azonban ezeket a csatákat - mint a fenti képen is látszik - nem vette figyelembe a visszatérő küldetésnél.
  15. Keaira

    Csoportos tak/mot

    Felvetés: Azt szeretném kérni, hogy a csoportos tak/mot lehetőségnél, a homokóra helyett vagy mellett az (is) legyen kiírva, hasonlóan mint a többi (szomszédok/céh tagok/barátok) fülön, hogy mennyi idő múlva válik elérhetővé az opció. Ok: Jelenleg, amikor élni szeretnék a csoportos tak/mot...
  16. Keaira

    Új CST épületeinek gyémántozása

    Sziasztok! Arra gondoltam, hogy mivel az új cst épületek gyémántozása itt-ott kicsit húzósra sikerült, esetleg lehetővé kellene tenni, hogy többen dobják össze a szükséges gyémánt mennyiséget, valahogy ahhoz hasonlóan, mint amikor FP-t teszünk a nevezetesekbe. Esetleg be lehet állítani egy...
  17. Keaira

    Javítva Rossz megfogalmazás

    Titáni mellékküldetésben a képen szereplő szöveg szerepel: Szerintem egyértelműbb lenne az, hogy: Gyűjts össze 100 darabot az Űrkorszak - Titán korszakhoz tartozó _minden_ termékből.
  18. Keaira

    Javítva Fordítás

    Sziasztok! Lehetne ezt a szöveget a jövőben egyértelművé tenni? Tudom, hogy állandóan visszatérő probléma, de talán pont ezért kellene rá jobban odafigyelni. Jelenleg gazdasági és raktárépületeink vannak.
  19. Keaira

    Nevezetesek fejlesztése

    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem tetszik, hogy a titán-kori nevezetesek fejlesztéséhez kellenek titán-kori termékek is. Ezt ki lehetne terjeszteni az összes nevire akár visszamenőleg is, hogy új szint nyitásához nem csak tervrajzra, de a nevi korából származó termékekre is szükség legyen...
  20. Keaira

    Javítva Hibásan megfogalmazott feladat

    A marsi küldetésekben több feladat van azzal a szöveggel, hogy Rendelkezz xxx marsi termékkel. Hiába rendelkezem a kívánt mennyiséggel, a feladat csak akkor lesz készen, ha beszerzek annyit amennyit a feladat kér. Szerintem itt is hasonlóan kellene megfogalmazni, mint az eseményeknél van...
Fent