PVP pontozás

Keaira

Aktív tag
Nekem logikátlannak tűnik ez a képen látható pontozás. Nem úgy lenne értelme, hogy a legerősebb ellenfél legyőzéséért adja a legtöbb pontot?
1705049766221.png
 
Nekem logikátlannak tűnik ez a képen látható pontozás. Nem úgy lenne értelme, hogy a legerősebb ellenfél legyőzéséért adja a legtöbb pontot?
2221 bővítmény megtekintése
ez semmi.az ami érdekes hogy marsi korban folyamatosan titános ellenfelet ad,az már valami. még kéziben sem lehet győzni.azért az a 3 kor már nagyon durva.időnként bead 1-1 vénuszi/aszteres ellenfelet is,de zömében titánost.nem tudom hogy gondolják ezt. ezt az etapot még végig tolom,de utána felejtős részemről a pvp aréna. teljesen elveszik az ember kedvét a játéktól az ilyen és hasonló újításokkal.jó úton haladnak hogy abba hagyjam a játékot. nem tudom hogy azt gondolják ha az embernek elveszik a játék kedvét még fog áldozni pénzt a játékra?a csatateret igy is hazavágták az aktívak számára.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Az én tapasztalatom az,hogy mostanában mindegy ,hogy nagy a védekező vagy támadó ereje,mindegy,ha kicsi,mindegy milyen felállással megyek,de folyamatosan kikapok. Szerintem nagyon rá kellene nézni a PVP arénára,mert úgy el van hanyagolva,mint anno a GVG. Ha meg nincs aki ránézzen vagy foglalkozzon vele,akkor meg kell szüntetni ezt is,mert csak a seregeimet amortizálom vele,ráadásul azért a 100 fp-ért,amit egy hónap után ad,egyáltalán nem éri meg csinálni.
 
Fent