Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Annyi a lényeg, h legyen egy katonát termelő epuleted. Ha nincs, nem kapsz katonát.
Az hogy mit kapsz, az függ a katonai epuleteidtol.
 

DeletedUser24953

Guest
Köszi a gyors választ. Szóval ha nincs kint semmi, akkor nincs katona se. :(
Még egy kérdés. Ha van kint zsivány és bajnok, azokat is adhat?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24957

Guest
Sziasztok
A tudás szentélye és a kívánságok kútja mindig csak egy forge pontot ad?
A virágzó középkorban vagyok
 

DeletedUser24348

Guest
A nyári eventen nyert különleges épületek posztm.korban vannak a raktárban, de csak majd a jelenkorban szeretném lerakni.
Milyen koru lesz felépitéskor? Posztm. vagy jelen?
 

DeletedUser4561

Guest
Lenne egy kérdésem, nem tudom jó helyre írok-e ezzel kapcsolatban, ha nem, akkor elnézést!
C szerveren megjelent egy város, ahol minden nevezetes 1-es szintű, maga a város jégkori, ezen kívül 1, azaz EGY csatája van, de több mint dupla annyi medálja (50milla), mint a korábbi elsőnek (18milla). Nem igazán találunk rá magyarázatot céhtársakkal sem. Lehet tudni, hogy honnan tudott az illető ennyi medált gyűjteni, pár nap alatt?
(nem utalni akarok, vagy ilyesmi, abszolút érdekességként kérdezem, mert nem láttam még ilyet a játékban)
 

DeletedUser

Guest
Ha Kingme a neve az a mi tesztvárosunk és remélhetőleg sikerül a fejlesztőknek hamarosan eltüntetni a listákról
 

DeletedUser24348

Guest
Csak úgy kiváncsiságból: a raktárból miért nem törlik az ajándékozási fület ha egyszer úgyse (fog) müködni?
 

DeletedUser25008

Guest
Kérdésem, sárgaréz termelő épület létezik? Mert még csökentett módban sem ajánlja fel a telepitését,melyik korban van?
 
érdeklődnék,hogy ha már ki van kémlelve a szomszédos tartomány,a támadás előtt van olyan opció,hogy "beszivárgás".ez tulajdonképpen mit jelent?bocsi,de nem rég kezdtem,és erre még nem jöttem rá.aranyat meg nem szívesen adok ki rá,hogy kipróbáljam.
 

Vanek ur

Aktív tag
érdeklődnék,hogy ha már ki van kémlelve a szomszédos tartomány,a támadás előtt van olyan opció,hogy "beszivárgás".ez tulajdonképpen mit jelent?bocsi,de nem rég kezdtem,és erre még nem jöttem rá.aranyat meg nem szívesen adok ki rá,hogy kipróbáljam.

Minden ellenséges egység életerejét lecsökkenti 1 életponttal. Vagyis a 10 helyett a harcban csak 9 lesz nekik.
 
még valamit szeretnék kérdezni,a támadás előtt van ilyen opció,hogy "egyezkedj"ennek is meg van az ára.ez konkrétan mit jelent? ha "egyezkedem" akkor hozzá férek harc nélkül a nyersanyag lelőhelyhez? ha nem akkor mit? köszi előre is a választ.
 

Vanek ur

Aktív tag
még valamit szeretnék kérdezni,a támadás előtt van ilyen opció,hogy "egyezkedj"ennek is meg van az ára.ez konkrétan mit jelent? ha "egyezkedem" akkor hozzá férek harc nélkül a nyersanyag lelőhelyhez? ha nem akkor mit? köszi előre is a választ.

Az egyezkedés arra van, hogy harc nélkül, de a kiírt áron megszerezd az adott szektort. Ekkor nem kell harcolni, csak a kiírt árat fizetni, és máris a tiéd a terület.
 
Az egyezkedés arra van, hogy harc nélkül, de a kiírt áron megszerezd az adott szektort. Ekkor nem kell harcolni, csak a kiírt árat fizetni, és máris a tiéd a terület.
köszönöm a választ.gondolom menet közben biztos lesz még kérdésem,mert a leírást hiába olvastam el többször is ilyen"apróságra" nem térnek ki.
 

DeletedUser25033

Guest
Sziasztok, tudna valaki segíteni ? A jobb felső sarokból eltűnt a chat ikon. Mi történhetett? Mit csináljak ? Köszönöm
 
Fent