ottokar2 legutóbbi tartalma

  1. ottokar2

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Sajnálom! Rosszul tudtam! 6 fordulón keresztül van egy verseny időszak, de minden csatatérnél új ellenfeleket kapsz! Törlöm az előző levélböl a téves infót!
  2. ottokar2

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Amint kitalálják hogy csak egy szerveren lehet városom, azonnal törlöm az összest!
  3. ottokar2

    Csapat rendezések!

    Kinek az ötlete volt a haderő ilyen formában történő rendezése????? A régebbi rendszer jobb volt átláthatóbb volt! Ez így zavaros és egy nagy sz.......................................................!
  4. ottokar2

    Céh nevezetes.

    Sziasztok. A céheknek problémát okoz a tagság toborzása, megtartása és az aktivitás jutalmazása! Sajnos a városháza általnyújtott opciók nem elegendőek a fent említett probléma megoldására. Egy olyan céhes nevezetes kellene amely összetett támogatás nyűjtana a tagság számára! Az fejlesztéséröl...
  5. ottokar2

    Kérdés!!!!!

    Értem. Köszönöm.
  6. ottokar2

    Kérdés!!!!!

    Sziasztok. Ha van egy duplázód és nyitol egy duplázót akkor hány szektort lehet nyitni utánna????
  7. ottokar2

    Küldetések.

    Sziasztok. A küldetések lényeg az hogy vegyél ennyit, foglalj el annyit, emeld a boldogság szintet stb stb stb, de a lényeg és a vége mindíg egy egyenes végén van! Mi lenne ha a történet irányát és végkifejletét a játékosnak kellene elindítania és irányítania! Gondolok arra, hogy el indúl egy...
  8. ottokar2

    Érdekesség-

    Biztos hogy így van, de akkor nem jobb lenne ha azt írná a játék hogy a következő szintten mennyivel lesz több a boldogság bónusz. Jelen esetben +209 a boldogság növekedése!
  9. ottokar2

    Érdekesség-

    Sziasztok. Nem tudom hogy feltünt -e már valakinek! Az Alcatraz nevezetesben a boldogság aktuális szintje léptetésnél nem annyival nő, mint amennyi kivan írva! Csak a következő szint és az előző szint különbözetével nő! Szóval, ha boldogság szint +30322 és léptetem egy szintet. Azt írja hogy a...
  10. ottokar2

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Az 5. szintet egy szóval jellemezném! Szar!!!! Az egész játék a támadásra lett felépítve, nem a védekezésre! A városok felépítése a nevezetesek fejlesztése mind a támadásra épít! Amíg van 2-3 nevezetes ami a védelemre használható addig támadó nevezetes sokkal több van! Ez egy nagy...
  11. ottokar2

    Céh

    Sziasztok. Jó lenne egy olyan lehetőség hogy céhek egyesüljenek! Ha a céh beolvad egy másikba az addig felhalmozott nyersanyag elvesződik! Nem a játékosok egyik céhből a másikba való átlépésre gondolok, hanem az egyik céhből a másikba a nyersanyagok átvitelére! Mondjuk a belépő céh a...
  12. ottokar2

    Csatatér............

    Köszönöm. Jobban belegondolva teljesen igazatok van! Sok kis apró és kevésbé apró dolgokból áll össze a játék! Ment a like!
  13. ottokar2

    Csatatér............

    Szerinem ez a játék sohasem volt stratégiai játék! Nem nevezném annak ,mert mindig csak a támadó fél aktív a védelem előre bepakolt automatából épül fel! Ráadásul az MI nagyon buta! A sima várostámadásnál, a GVG-n, és a csatatéren is csak automata a védelem! Az nem stratégia hogy automatázol...
  14. ottokar2

    Csatatér............

    Sziasztok. Sokan sokat és érdekest fontos meglátásokat írtatok! De nekem az egészből annyi jött le hogy legyél erős és taposd el a gyengéket! Az erősek játéka ez, a kezdőknek és a fejlődés elején járóknak semmi keresnivalója a játékban! Szerintem az ötletem kivitelezhető! Sőt, tovább mennék, a...
  15. ottokar2

    Csatatér............

    helen! Bár azt mondatm hogy bejezem ezt a sztorit,de erre még reagálok! Légyszíves olvasd el ismét az addigi levelezést! Szó sincs bázis védelemről, szektor tiltásról! Csak annyiról szól az egész hogy a bázis körüli szektorokat azonnal lehetne támadni! Minden a csatatéren induló céhnek járna ez...
Fent