Kérdés!!!!!

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok.
Ha van egy duplázód és nyitol egy duplázót akkor hány szektort lehet nyitni utánna????
Csak 1 dupla kifizetés van egyszerre a leosztásban, így 2 dupla kifizetést nem tudsz nyitni.
Ha a dupla kifizetés után egy megkeverést nyitsz, akkor 1 újabb leosztást kapsz, viszont a megkeveréshez járó 10 dublon dupláját kapod meg mellé.
 

Xadornix

Aktív tag
Hozzáteszem, a "kettő megmutatása" duplázva is csak kettőt mutat, ellenben 2*3 doublont fizet.
És a napi első kulcs duplázva egy napi kulcsot és egy kulcstöredéket ad.
 
Utoljára szerkesztve:

rudicus

Új tag
Van egy olyan "jutalom", hogy "Összes termelés befejezése", ami nem vonatkozik a SPECIÁLIS termelésekre!!!! OK, így nem csodálkoztam, hogy a marsi érc vagy a vénuszi szén termelésre nem vonatkozott. Csakhogy kaptam egy olyan "jutalmat is", hogy "Speciális termelés befejezése"!!!! Amikor erre kattintottam, a vénuszi szén illetve a marsi érc termelés befejezését NEM LEHETETT kiválasztani!!!! Akkor ezek mi a francok??? Nem katonai, nem szokványos termelő egységek és nem is speciálisok és nem is nevezetes épületek termelése. Akkor mi??? Mit kell ahhoz nyerni, hogy ezek is befejeződjenek tőle????
 

Darkpepp

Aktív tag
Az az item minden egyeb epuletet befejez. Nevikre, katonai epuletekre, tavjeges terminalra, melytengeri terminalra nem hasznalhato, ahogy ercekre se.
Azokra jelenleg meg nincs item.
 
Fent