danika 123 legutóbbi tartalma

  1. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Rákattintva ez jön be: Az "Itt szerezheted be" szövegre kattintva: Csak ez van benne. 9000Ft-ért lehet megvenni a tanácsadó csomagot. Más előnye addig nincs amíg meg nem veszed.
  2. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    A gyémántvásárlós "+" jelre kattintva külön fülön lehet megvenni. Itthon 9000Ft az ára, ami a 30 €-hoz képest olcsóbb.
  3. Kibeszélő GBG fejlesztésének kibeszélője

    Én maradtam az 5. szintnél, pedig vártam hogy a fennmaradó 5 részletet hogy osszam meg. De ezzel hogy a beharangozott 8 helyett csak 7fp-t ad 8-as szinten így maradok az 5-ösön mert megvan a 6fp. Két 5-ös szinttel csak jobban járhatok.
  4. Halloweeni verseny kibeszélő

    Mikor jelenik meg a nyertesek listája? Remélem nem titkos kik a nyertesek...
  5. Halloweeni verseny kibeszélő

    Sorsolás mikor lesz? Nyerteseket mikor láthatjuk kik lettek?
  6. 4. Feladvány

    1. rejtvény F4 2. rejtvény F1 3. rejtvény C5 4. rejtvény D2 5. rejtvény A4
  7. 3. Feladvány

    1. Kisértetház 2. Notre Dame 3. Sötét átjáró 4. Aacheni katedrális 5. Őrült tudós laboratóriuma 6. Fekete torony 7. Elhagyott elmegyógyintézet - 9. szint 8. Madárijesztő 9. Château Frontenac 10. Szellemjárta torony 11. Jack O'Lantern kápolna 12. Nekropolisz
  8. 1. Feladvány

    1, 6, 8, 12
  9. Kibeszélő 1.154 kibeszélő

    Egyetértek. A mostani szomszédokból kb 50% egy korral fölöttem van. Eddig volt 1-2 aki feljebb volt, de most ez azért durva.
  10. Kibeszélő 1.154 kibeszélő

    Egyes egyedül csak az 5. küldetés utáni 20fp-ért csináltam minden második nap meg a falut (három világban) majd léptem ki, hogy megkapjam a 25fp-t. Na ezt húzta át a kegyes "felcseréltük a jutalmakat"-tal. Ennyi volt részemről a falus küldi. Biztos hogy nem küzdök tovább érte. Szeretem az ilyen...
  11. 3. nap

    Gonosz Boszorkány a megfejtés. Elvarázsolja mindkét ellenfelét, repülő főzetet csinál belőlük és odarepül a célhoz, magasról tesz a labirintusra... :D
  12. Kibeszélő Évforduló Verseny

    Dinegun lévő városomban nincs megadva a 2.napi bónusz. "A"-n és "C"-n működik de a "D"-n nem. A supportnak is megírtam ezt amire azt válaszolták nem mindenkinek jár. Pedig a saját leírásuk szerint: A születésnap alkalmából minden játékos az alábbiakra tesz szert: +500% Alapanyag bónusz +500%...
  13. Kibeszélő Évforduló Verseny

    És azt nehéz lett volna kommunikálniuk a kiírásnál, hogy majd csak 10:30-tól lesz a mai napi (már ha helyes a feltételezésed)?
  14. Kibeszélő Évforduló Verseny

    10:00 is elmúlt a mai napból és nincs még aktív bónusz. Annyit azért írhatnának a kedves modik, hogy a problémát jeleztük a fejlesztők felé vagy valami reakció a hibajelentésre. Mert ez így struccpolitika.
  15. 1. nap

    7 különbség van.
Fent