Kibeszélő 1.154 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Itt lehet erről a verzióról a visszajelzéseket megosztani.
 

DeletedUser26307

Guest
A viking faluban az "1. időkorlátban végzők 6 töredék helyett 9-et kapnak. A 2. időkorlátban végzők 2 helyett 4-et, a 3. időkorlátban végzők 1 helyett 2-t."
Ez azt jelenti, hogy 1 falu - 1 szint. Tehát aki eddig 10 falut vitt végig szintidőn belül, eljutott addig, hogy egy legmagasabb (5) szintű rúna után még egyet el tud kezdeni, ám ezután ugyanennyi falu után már a második teljes értékűvel rendelkezhet.

"Azok a játékosok,akik már befejezték a Viking falut automatikusan 3 töredéket kapnak/ befejezett település."
Nekem ez kicsit karcsúnak tűnik.

"A Viking kultúrában beállítottuk a végső küldetést, melyben össze kell gyűjteni a kulturális termékek termelőépületei által termelt termékeket, valamint a rézérméket is."
Azt eddig is össze kellett gyűjteni, különben nem jutottunk volna a végére. =)
De, ha plusz termékeket kell raktározni, akkor az mennyi lesz? Vagy legyen meglepetés, ha odaérünk?
 

Kukac

Tag
Az, hogy adnak 3 töredék/befejezett falu, szerintem köszönjük meg. Azt is tehették volna, hogy „változtatunk, ezután ennyit kaptok” és ezzel kész. Visszamenőleg a felét megkapjuk ennek. Ez is több, mint a semmi.

Végső küldetésre nem volt semmi érdekes, letetted a sörözőt, összekalapáltad az 1200 kézfogást és mehettél is. Nem számított, hogy van-e még rézpetákod, van-e fejszéd, stb. Innen arra, nem fejezheted be a falut, csak ha van minden termékből és rézpénzből is elegendő. Nem akarok hazudni, de ha jól emlékszem 10-10 termék és 2500 rézpénz kell.
 

DeletedUser25105

Guest
Az, hogy adnak 3 töredék/befejezett falu, szerintem köszönjük meg. Azt is tehették volna, hogy „változtatunk, ezután ennyit kaptok” és ezzel kész. Visszamenőleg a felét megkapjuk ennek. Ez is több, mint a semmi.

Végső küldetésre nem volt semmi érdekes, letetted a sörözőt, összekalapáltad az 1200 kézfogást és mehettél is. Nem számított, hogy van-e még rézpetákod, van-e fejszéd, stb. Innen arra, nem fejezheted be a falut, csak ha van minden termékből és rézpénzből is elegendő. Nem akarok hazudni, de ha jól emlékszem 10-10 termék és 2500 rézpénz kell.

Akkor most ez azt jelenti, hogy az eddigi feltétel törölve lesz (1200 dipl + 4 termelő) és helyette lesz a termék + réz? Vagy kiegészül ezzel? Magából a hírből az jön le nekem, hogy reset lesz a 20. küldinél.
 

DeletedUser26307

Guest
Akkor most ez azt jelenti, hogy az eddigi feltétel törölve lesz (1200 dipl + 4 termelő) és helyette lesz a termék + réz? Vagy kiegészül ezzel? Magából a hírből az jön le nekem, hogy reset lesz a 20. küldinél.
Szerintem kiegészül. Különben könnyítés lenne, vagy ugyanolyan nehézségű.
 

DeletedUser26307

Guest
Az, hogy adnak 3 töredék/befejezett falu, szerintem köszönjük meg. Azt is tehették volna, hogy „változtatunk, ezután ennyit kaptok” és ezzel kész. Visszamenőleg a felét megkapjuk ennek. Ez is több, mint a semmi.
Ez kb. hasonló lenne, mintha azt mondanák, hogy ezentúl már 40-es szinten ad 1.9-et a bárka, a régieket meg kompenzáljuk annyival, hogy náluk a 60-as szint ér annyit.
 

Kukac

Tag
Ez nem nagy mennyiség, eddig is összejöhetett ennyi pluszban.
Nekem például még soha nem volt pluszban mindenből. Rézpeták is hol volt, hol nem. A négy termék pedig biztosan nem volt meg a végén. Egyik-másik volt, de legalább egy volt, ami éppen kiadta az utolsó „fejlesztést” és többet nem is termeltem. És szerintem ezzel mindenki így volt. Ha csak azt vesszük, hogy 8 óra egy 10-es csomag kitermelése. már hosszabbra nyúlt a dolog.
 
Utoljára szerkesztve:

Kukac

Tag
Ez kb. hasonló lenne, mintha azt mondanák, hogy ezentúl már 40-es szinten ad 1.9-et a bárka, a régieket meg kompenzáljuk annyival, hogy náluk a 60-as szint ér annyit.

Ez erősen sántító hasonlat, illetve sehogyan nem passzol ide. Ha a bárka tulajdonságait változtatják, az minden bárkára érvényes lenne.

Itt az van, hogy ezután „olcsóbb” a rúna. Ugyanazért az „árért” többet kapsz. Aki eddig drágábban vette, azoknak most visszatérítenek valamennyit és kap még egy kevés „árut”.

Megvettem tavaly az autót 1 millióért, most lement az ára és a szomszédom 900 ezerért vette. Nem lenne rossz, ha a forgalmazó jelentkezne nálam, hogy 50 ezret visszaadok, mert most olcsóbb.
Na, ezt kapják azok, akik eddig felhúztak X falut.
 

DeletedUser26307

Guest
Ez erősen sántító hasonlat, illetve sehogyan nem passzol ide. Ha a bárka tulajdonságait változtatják, az minden bárkára érvényes lenne.
Valóban nem a legjobb példa, ahogy mindegyik példa sántít valahogy.
Akkor legyenek a nevik. Eddig 9 rajz kellett egy +szinthez, mostantól 6. Aki túl van a 10. szinten, minden szintért kap 1 rajz kompenzációt. Aki most kezdi a 11.-et, annak meg elég 6.
Így már plasztikusabb?

Megvettem tavaly az autót 1 millióért, most lement az ára és a szomszédom 900 ezerért vette. Nem lenne rossz, ha a forgalmazó jelentkezne nálam, hogy 50 ezret visszaadok, mert most olcsóbb.
Na, ezt kapják azok, akik eddig felhúztak X falut.
Ez az autós példa meg több lábon sántít. Mondhatni 4 keréken. =)
 

DeletedUser26307

Guest
Itt az van, hogy ezután „olcsóbb” a rúna. Ugyanazért az „árért” többet kapsz. Aki eddig drágábban vette, azoknak most visszatérítenek valamennyit és kap még egy kevés „árut”.
Értem én, hogy több játékost akarnak rávenni arra, hogy ezzel (is) játsszon, de akkor lehet, hogy a könnyítés segítene, nem pedig a jutalom mértéke. Majd kiderül, bejön-e a számításuk.
 

Kukac

Tag
Mivel még csak nem is maradt ugyanolyan nehéz (???) mint volt, hanem még nehezebb lett, szerintem nem az a céljuk, hogy többen játsszák (de ezt csak ők tudják :)).
Volt egy olyan, hogy gyakorlatilag 30-egynéhány óránként lehetett 25 FP-t kivenni belőle. Ezt a kiskaput is bezárták, és a végén is többet kérnek egy sikeresnek elkönyvelt faluért. Cserébe emeltek egy keveset a rúnarészleteken, amik egyébként is csak másodlagos ajándéknak számítanak.
 

DeletedUser26307

Guest
... a rúnarészleteken, amik egyébként is csak másodlagos ajándéknak számítanak.
Az Yggdrasilhez képest valóban másodlagos. Ám egy 5-ös szintű rúna többet ér, mint egy tudás szentélye, és minél több, annál jobb (nekem =) (is)).
(Mellesleg a tudásszentély még előrébb van nálam, mint egy felszentelt csillagvizsgáló, ami a CE-n nagy jutalomnak minősül.)
 

DeletedUser26307

Guest
Az, hogy adnak 3 töredék/befejezett falu, szerintem köszönjük meg.
Ezt még megálmodtam hozzá =)
Akik egyik szintidőt sem tudták tartani, biztosan örülni fognak. Mert ebből a szövegből ez derül ki:
"Azok a játékosok,akik már befejezték a Viking falut automatikusan 3 töredéket kapnak/ befejezett település."
Tehát nincsenek tekintettel arra, ki mennyi idő alatt ért a végére, a lényeg, hogy legyen befejezett a falu.

Vagy nem azt írták, amire gondoltak, csak nehéz volt megfogalmazniuk. Holnap megtudjuk, mit akartak leírni.
 

Zsebe

Tag
Értem én, hogy több játékost akarnak rávenni arra, hogy ezzel (is) játsszon, de akkor lehet, hogy a könnyítés segítene, nem pedig a jutalom mértéke. Majd kiderül, bejön-e a számításuk.

Mindenképpen több játékost szeretnének rávenni, hogy csinálják ezt a xxxxxxxx Ugyan is az egész csak egy újabb pénzlehúzásnak indult. Csak nem jött be. Én sosem tudom eldönteni, hogy a fejlesztők valóban ennyire dilettáns idióták, vagy csak magasról tesznek a játékosokra. Egy álomvilágban élnek. Én számtalanszor felajánlottam már, hogy közvetítem nekik a játékosok valódi véleményét. Nem éltek vele. Csak azért mert most egy tányér szart rózsaszínre festenek, attól még nem fognak játékosok ezrei nekiesni a viking falunak.

trágár
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

danika 123

Új tag
Egyes egyedül csak az 5. küldetés utáni 20fp-ért csináltam minden második nap meg a falut (három világban) majd léptem ki, hogy megkapjam a 25fp-t. Na ezt húzta át a kegyes "felcseréltük a jutalmakat"-tal. Ennyi volt részemről a falus küldi. Biztos hogy nem küzdök tovább érte.
Szeretem az ilyen menet közbeni változtatásokat. Fáj nekik a 20fp... :((
 

Zsebe

Tag
Egyes egyedül csak az 5. küldetés utáni 20fp-ért csináltam minden második nap meg a falut (három világban) majd léptem ki, hogy megkapjam a 25fp-t. Na ezt húzta át a kegyes "felcseréltük a jutalmakat"-tal. Ennyi volt részemről a falus küldi. Biztos hogy nem küzdök tovább érte.
Szeretem az ilyen menet közbeni változtatásokat. Fáj nekik a 20fp... :((

Ez van, amikor az ember eszét teljesen elveszi a kapzsiság! Már semmi nem elég nekik! A fejlesztők fantasztikus érzékkel és tempóban tudják megutáltatni a játékot az emberrel. Mert, hogy ez elméletileg egy játék. Örömmel kéne ide jönni és kikapcsolódást kéne, hogy nyújtson. Ehelyett egyre inkább csak az idegeskedés marad. Mostanában már a napi küldetéseket is egyre ritkábban és egyre kevesebben csinálják. Amikor megszűnt a kincskeresés, akkor az volt a duma, hogy mindenki számára könnyedén teljesíthető napi feladatok lesznek! Ja! 452 x 8 órás termelés és hasonlók! Köszi! Főleg mondjuk event közben. Aztán már ha az eventeknél tartunk. Azokról is egyre inkább le fogunk szokni. Folyamatosan agyatlan küldetések jönnek, minden egyes eventen. És mindezt miért? Hogy a nyeremény a raktárban rohadjon meg. Mert ha 3x ennyi területem lenne, akkor sem férne el az összes event nyeremény, ami a raktárban van. Erre jön mindig az a demagóg duma, hogy a meglévő területtel kell gazdálkodni. Azt fogjuk tenni! Lesz.rjuk az eventeket! Úgyhogy hajrá fejlesztők! Királyok vagytok! Csak így tovább! Tegnap is pont abbahagyta egy céhtársunk, aki évek óta játszott és ránézésre nem kevés pénzt tett bele. Ezután már nem fog. Ezt hívják úgy, hogy öngól.
 

DeletedUser24512

Guest
Na már "vártam", hogy mikor nerfelik le a viking falu egyetlen hasznos funkcióját a 20 forge begyűjtését...
Röviden: szüljetek sünt! :mad:
Kíváncsi vagyok hányan játszanak ezzel a játékidegen és teljesen felesleges viking falu szeméttel? Meglepődtem mikor multkor írták, hogy a GVG-t a játékosok 5%-a tolja, szerintem ezt a falu baromságot, akkor kb 2%...
Esetleg nem lehetne ezt az egészet törölni és valami plussz funkciót betenni a Marsra helyette?
 

DeletedUser24512

Guest
Az, hogy adnak 3 töredék/befejezett falu, szerintem köszönjük meg. Azt is tehették volna, hogy „változtatunk, ezután ennyit kaptok” és ezzel kész. Visszamenőleg a felét megkapjuk ennek. Ez is több, mint a semmi.

.
Aha még legyünk is hálásak... ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent