Kibeszélő Évforduló Verseny

DeletedUser26112

Guest
" Ne felejtsetek el a második napon is bejelentkezni, ugyanis valami különleges lesz elrejtve számotokra 2019. április 18-án! "

Beléptem, olvasom a bónuszokkal kapcsolatos írást, de a városházán ennek nincs nyoma! Az igaz, hogy konkrét időpont nincs megadva csak a nap - április 18 -, tehát még bármikor megérkezhet:). Megjegyzem a nap 00.00-kor kezdődik!:) Ma ezek szerint nincs rejtvény, csak a meglepi:). Mondjuk én szeretem a meglepetést:)
 

Freeria

Új tag
A moderátorokra elsősorban úgy gondoljatok mint egy közvetítőre! Ő sem tud többet a problémákról amikor megjelennek. Mi jelezzük, Ők utána járnak és majd születik valami megoldás, Ők meg majd közlik! Nem Ők tehetnek a hibákról! Érdemben nem tudnak mit mondani amíg a "fejek" nem hozakodnak elő valamivel!
sftg! Kritikán aluli?! Sztem ezt gondold át újra :) Olyan sok ember elégedetlen :)
 

DeletedUser25388

Guest
Szerintem a tavaszi event után jönnek a bónuszok.
Minden változtatásnál bele kell nyúlni a rendszerbe és akkor ésszerű, amikor lejár a tavaszi event.
 

danika 123

Új tag
10:00 is elmúlt a mai napból és nincs még aktív bónusz.
Annyit azért írhatnának a kedves modik, hogy a problémát jeleztük a fejlesztők felé vagy valami reakció a hibajelentésre.
Mert ez így struccpolitika.
 

DeletedUser26504

Guest
Belépek a városházára, nekem semmilyen plusz bónuszt nem jelez a meglévőkön kívül.
 

Feneséges

Aktív tag
Hova lehet ezt a linket feltölteni és a versenyben a válaszokat elküldeni? A verseny napi hirdetményhez nincs jogosultság beírni semmit akkor hova kell a linket beírni?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=231428931192***********************3923469&type=3&theater




Ennél jobban nem lehetett megbonyolítani! Először töltsd fel egy fájl megosztóra! Most komolyan csak ezért még osszam meg a Facebokon, vagy instagrammon, vagy viberen, tényleg nincs egyszerűbb okosabb és megbízhatóbb lehetőség???????


A képet ide tudod feltölteni: http://kep-feltoltes.info/ Ne felejtsd el bejelölni, "Privát kép", így a többi látogató nem fogja látni, csak aki a linket is ismeri.
A megfejtést ide posztold: https://forum.hu.forgeofempires.com/index.php?threads/1-nap.2909/
A poszt nem fog megjelenni, csak majd akkor, amikor a játék véget ér.
 

DeletedUser26290

Guest
Nekem aktiválta , de csak az első városban , a többiben nem - ha ezt tudom , nem abba lépek be először :(
 

DeletedUser26400

Guest
Miért csak egy világban aktív az ajándék bónusz?! Ha ezt tudom a kevésbé fejlett városomba lépek be! No fair!
:mad:
 

Freeria

Új tag
Mondom én, hogy telhetetlenek az emberek! :D Miért gondoltátok, hogy minden világotokban aktív lesz! Ez egy ajándék! Ingyéééé van!! Nem kell a hiszti! :)
A moderátorok biztosan továbbították a jelzéseket , az a dolguk. Biztosan lesz kárpótlás is :) Vagy ha nem akkor sem vesztettünk semmit mert nem megszüntették amink volt, hanem csak késik amink lehetett volna :) Ingyééééééé :)
 

DeletedUser26208

Guest
A moderátorokra elsősorban úgy gondoljatok mint egy közvetítőre! Ő sem tud többet a problémákról amikor megjelennek. Mi jelezzük, Ők utána járnak és majd születik valami megoldás, Ők meg majd közlik! Nem Ők tehetnek a hibákról! Érdemben nem tudnak mit mondani amíg a "fejek" nem hozakodnak elő valamivel!
sftg! Kritikán aluli?! Sztem ezt gondold át újra :) Olyan sok ember elégedetlen :)
Igenis kritikán aluli, semmi visszajelzés a felmerült kérdésekre és a tegnapi képfeltőltős agyonbonyolított dologgal együtt sokak kedve elmegy a " játéktól " , inkább nevezném kinlódásnak mert a játékban van élvezet.
 
Fent