Kibeszélő 1.154 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26112

Guest
Érdekes, nekem sikerült, tizenötször egymás után, gyémántköltés nélkül végigvinni, a legszorosabb szintidőn belül a vikingeket.

No comment!

Egyébként nem tartom tisztességesnek, hogy nem ért véget a viking falu és változtatnak a küldetéseken. Ma végeztem volna , feljöttem, hogy beszedem a nyereményeket erre jött a cumi.
 

Kukac

Tag
Egyébként nem tartom tisztességesnek, hogy nem ért véget a viking falu és változtatnak a küldetéseken. Ma végeztem volna , feljöttem, hogy beszedem a nyereményeket erre jött a cumi.

Ez tényleg rossz döntés volt a részükről. A futó falvakat nem kellett volna piszkálják.
 

DeletedUser26815

Guest
Helló hogy lehet ilyet csinálni az új nevezetes teljesen értelmét vesztette. Ha már így ki b... Az emberrel akkor kellene egy lehetőség hogy amit eddig rá fordítottam hogy meg legyen vissza kapjam és törlödjön. Az volt az egyetlen értelme ha bármilyen erős is vagy akkor is le tudnak győzni vele.
 

DeletedUser26810

Guest
A szűk kétnapi 25 fp-ért érdemes volt (rész)vikingezni.
Az fp az, amivel mindenben lehet haladni.
Eddig is éticsiga lassúságú a fejlődés, ezzel még lassúbb lesz.
Visszajelzéseinkre hivatkoznak a módosítások indokaként az üzenetben. Kíváncsi vagyok, hány játékos könyörgött térden állva, h had ne lehessen már némi + fp-t ebből kivenni.
Magát a falut felépíteni X-szer k hosszú és unalmas.. Az hogy még egy zárófeladattal bővül is az építés, még kínosabban hosszúvá teszi.
Érdemes lenne visszajelzés statisztikát készíteni, hány játékos éli meg a változást pozitívan, hány negatívan.
Én most leteszem a voksom "-". Rengetegen lefordulnak a vikingezésről, és az egész játékmenet, általában a fejlődés tovább lassul.
Lemorzsolódást idézhet elő.
Ez így xxxxxxxxxx
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25105

Guest
Simán, ha nincs életed... ;)
Óránkénti rézszüreteléssel simán megcsináltam első határidőre munka mellett is (telefonon). Persze nekem is voltak olyan helyzetek, amikor nem tudtam előkapni a telót arra a pár pillanatra, de azzal alig csúsztam valamit. Szóval igen úgy is meg lehet csinálni, ha van életed. Ha hosszabb ideig nem érsz rá, akkor meg ideiglenesen 4-8 órás réztermélést csinálsz.
 

EmyLin

Tag
Én végképp kiábrándultam a vikingesből, ezzel a változtatással. Fullos a yggdrasil-om, van 3-rúnám, kettő teljes szinten, egy kettes szinten. Azt az egyet, nem fogom teljes szintre fejleszteni, mert kipróbáltam, nem fér bele az időben, hogy elég töredéket kapjak, esetleg egy örökkévalóság alatt talán. Kevés négyszeres termelést ad hozzá. A változtatással, még lehetetlenebb.
 

DeletedUser26204

Guest
"Azok a játékosok,akik már befejezték a Viking falut automatikusan 3 töredéket kapnak/ befejezett település."

Nem tudom kérdezte e valaki már.... ez egyszeri alkalom ugye? Nem arról van szó, hogy innentől ha béna vagyok, mert az vagyok és nem tudom időn belül befejezni a falut, akkor nem kapok 3-at jó indulatból ugye, csak azért mert befejeztem?
 

DeletedUser26204

Guest
Akkor azt mondja meg nekem valaki, mert az adminok elzárkóztak az érdembeli választól (nem mondhatták meg miért)... Hogy hogyan lehetséges, hogy ma reggel hétfőn az új szomszédaim ipari kor helyett 80%-ban progos korabeliek lettek és legalább 7-nek 60 felett vannak a támadó épületei. A játék legelején sem láttam ekkora disznóságot....ott is előfordult persze, hogy voltak szomszédok 1 millió ponttal ,mert ott parkoltak a korban 1 éve...de azok is egy korabeliek voltak..... De könyörgöm, akkor modernkori városvédőik vannak....

Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy nem veszel elég gyémántot, vesszél.
 

danika 123

Új tag
Egyetértek. A mostani szomszédokból kb 50% egy korral fölöttem van. Eddig volt 1-2 aki feljebb volt, de most ez azért durva.
 

Vanek ur

Aktív tag
Akkor azt mondja meg nekem valaki, mert az adminok elzárkóztak az érdembeli választól (nem mondhatták meg miért)... Hogy hogyan lehetséges, hogy ma reggel hétfőn az új szomszédaim ipari kor helyett 80%-ban progos korabeliek lettek és legalább 7-nek 60 felett vannak a támadó épületei. A játék legelején sem láttam ekkora disznóságot....ott is előfordult persze, hogy voltak szomszédok 1 millió ponttal ,mert ott parkoltak a korban 1 éve...de azok is egy korabeliek voltak..... De könyörgöm, akkor modernkori városvédőik vannak....

Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy nem veszel elég gyémántot, vesszél.

Hogyan lehetséges? Egyszerűen: nem működik jól a cserélési algoritmus. És ez ellen a modik sem tudnak mit tenni, ezt egyszerűen nem tudták még most sem normálisan megoldani. De nem baj, mert van helyette Japán kulturáis település (éljen Jötün!)! :D
 

DeletedUser24512

Guest
Óránkénti rézszüreteléssel simán megcsináltam első határidőre munka mellett is (telefonon). Persze nekem is voltak olyan helyzetek, amikor nem tudtam előkapni a telót arra a pár pillanatra, de azzal alig csúsztam valamit. Szóval igen úgy is meg lehet csinálni, ha van életed. Ha hosszabb ideig nem érsz rá, akkor meg ideiglenesen 4-8 órás réztermélést csinálsz.
Ki a tököm tud óránként belépni akinek van más is az életében? AVgy mi van azzal aki utál telóról játszani, mert kifolyik a szeme a pirinyó grafika miatt... Azonkvívül nem azért vettem csúcslaptopot, hogy egy fos telefonon játszak...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent